Ma ktoś dozownik do mydła w piance z xiaomi? Ten pojemnik normalnie pasuje tak jak ten oryginalny z Xiaomi? Mam swoje własne mydło, a nie mogę rozgryźć otwarcia tego oryginalnego pojemnika, może ten ogarnę (jeśli w ogóle pasuje) xD
https://www.smartbest.pl/pl/mydla-w-piance/683-595-mydlo-w-piance-simpleway-xiaomi-do-automatycznego-dozownika-1-pack.html#/226-zapach-wild_bluebell
#xiaomi #dom
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz mam w domu Roborock S5 MAX i odkurzacz przemysłowy Makita. Ten pierwszy oczywiście sprząta z grubsza, a drugi jest trochę ciężki i trzeba się bawić z kablem i wężem (chociaż całe piętro z jednego gniazdka obleci). Chciałbym sobie kupić jakieś narzędzie sprzątające bezprzewodowe. Najlepiej zarówno z funkcją odkurzania i mycia, bo pies robi sporo syfu, a nie chce mi się lecieć najpierw odkurzaczem a potem mopem.
Co możecie polecić w jakichś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie pomóżcie proszę, szukam TV do salonu 75' wymagań nie mam prawie żadnych, oprócz uruchamiania apek, sky, net, max. Rzadko gram na X-boxie więc im taniej tym lepiej ale też nie totalny szajs.
Muszę dziś kupić, czasu mało i myślę nad:
https://www.mi.com/pl/product/xiaomi-tv-a-pro-75-2025/?skupanel=1&gid=4223704102 - tutaj mam kupon urodzinowy cena jest super ~2,7k tylko jego grubość 8,5 cm mnie przeraża a docelowo będzie wisiał na ścianie.
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-samsung-qe75q68d-75-qled-4k-tizen-tv - ten mi wskoczył wczoraj do opcji
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuje sobie kupić Poco X6 Pro jako roboczy trapfonik pod dzialania internetowe, obsługę kont SM itp. Od jakich 6 lat dzialam tylko na iPhone'ach ale pamietam ze sprzęty z Androidem były zawsze przyjazne łatwemu ściąganiu i używaniu apek typu Snapchat +, YouTube Vanced, wszelkich gierek za free itp itd. Na tym Poco funkcjonuje jakaś nakładka systemowa HyperOS i za cholerę nie mam pojęcia czy w razie potrzeby nie będzie problemu z instalacją
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PopRock vinted się w--------a, używaj new pipe, nakładkę każda możesz zastąpić inna, są dziesiątki w pełni kastomizowalnych. Ja używam od lat Nova Launcher i jest gitara. Co do samego poco to się nie wypowiem, nie używałem, ale android gurom.
  • Odpowiedz
@PopRock: nie słuchaj bordo, on p------i.
Lucky Patcher bez roota nie zadziała, ale wszelkie instalacje spoza sklepu, instalacje zmodowanych (przez brak roota musza być " signed " ) apek działa bez zarzutu.

Tej oryginanej revancówki nie instaluj bo to szkoda czasu. Co wyjdzie update to go sciągaj jako apk i napieprzaj przez patcher revanceda by pozniej znowu
  • Odpowiedz
Czołem Mireczki, bardzo proszę o pomoc w wyborze żarówki, która będzie działać z aplikacją #smarthome #xiaomi Home.

Mam w domu dwie, które działają z aplikacją #yeelight ale nie mogę udostępnić ich żonie, nie pokazuje jej nawet zaproszenia.

Ku&:;(@ie Apple usunęło możliwość udostępniania żarówek, bo teraz wymaga kupienia HomePod lub Apple TV żeby to działało.

Polecicie
mechaos - Czołem Mireczki, bardzo proszę o pomoc w wyborze żarówki, która będzie dzia...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WykoZakop: Częściowo rozwiązałem problem, ale.. xD

Musiałem odpiąć żonę z apki xiaomi, zaprosić ją do yeelight (ale i tak musiala zaakceptowac w appce xiaomi). Jak przyjmie to ma lampki, ale nie ma odkurzacza i oczyszczacza powietrza xD Jak dodaje jej w xiaomi inne urządzenia to traci światło w yeelight xD
  • Odpowiedz
Ewentualnie na co zwrócić uwagę przy zakupie?


@kalboy92: Wydajność (CADR, sugestia metrażu nic nie mówi), filtrację (HEPA H13 + filtr węglowy, najlepiej z granulkami węgla aktywnego), dostępność i cenę filtrów, hałas, sensowność trybu automatycznego i wszelakich wygodnickich funkcji.
  • Odpowiedz
  • 0
@0caffe tak najnowszą. Rozumiem że to problemu "u mnie" i normalnie macie taką opcję?
Pozostaje mi ultimate solution... Odinstalować i zainstalować ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Mircy gówniak od znajomej zapomniał kodu blokady do telefonu (jakieś Redmi) i chcę jej zdalnie pomóc zrobić Wipe, ale po wejściu w recovery, nie ma żadnej opcji Wipe, tylko takie jak niżej.

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

#android #xiaomi
kurczakos1 - Mircy gówniak od znajomej zapomniał kodu blokady do telefonu (jakieś Red...

źródło: 1234555

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć.

Jaki polecacie dobry telefon do zdjęć i nagrywania filmów?
Ważne też żeby był dobry w codziennym użytkowaniu. Bardziej będę robił więcej zdjęć niż filmów. Ale raz na jakiś czas też lubię nagrać film jak chodzę, krajobrazów, czy w trochę gorszych warunkach oświetleniowych na zewnątrz.

Chciałbym

Który telefon wybrać do zdjęc i filmów?

  • Apple iPhone 15 Pro Max 65.6% (63)
  • Samsung Galaxy S24 Ultra 19.8% (19)
  • Xiaomi 14 Ultra 10.4% (10)
  • Sony Xperia 1 VI 4.2% (4)

Oddanych głosów: 96

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Obiektyw ultra szeroki zwykle wypada najsłabiej chyba dlatego że znacznie większy obraz pada na matrycę czyli też więcej detali do wyłapania ma obiektyw. W xiaomi 14 ultra i tak poszli grubo z matrycami bo zarówno te w teleobiektywach jak i ta w ultraszerokim jest stosunkowo spora w porównaniu do konkurencji
Szkoda że xiaomi tak zwaliło z tym parowaniem bo samsung nie dowozi przez oprogramowanie które agresywnie przerabia zdjęcia a
  • Odpowiedz
@widmo82 ja używam iceraven (fork firefoxa) do tego dodatek I dont care about cookies no i oczywiście ublock. Pytanie o powiadomienia, lokalizację i inne bzdety można wyłączyć w ustawieniach Iceraven.
  • Odpowiedz
Pytanie do obeznanych w tv, mam na oku aktualnie w promocji Xiaomi a pro 2025 75’. Już prawie go kupiłem ale zobaczyłem jego grubość 8,5cm. Trochę się przeraziłem jak to będzie wyglądać na ścianie, aktualnie mam Samsunga który ma 3cm plus uchwyt czyli jakieś 13cm. Przy Xiaomi było by to uchwyt 7-8 cm z regulacją kąta plus 8,5 czyli prawie 20 cm od ściany(,).
Ma ktoś może taki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sberatel: testy qledow tak źle nie wyglądają, nie jestem mega wymagający, 3 rok gwarancji mam za free a za 2640zl 75’ cali nie znajdę nigdzie :( jedyne co mnie przeraża to ta grubość.
  • Odpowiedz