@KaluHeHe: jeśli chodzi o samą konwersję to IrfanView ma przetwarzanie wsadowe i obsługuje ARW z tego co widzę. Teoretycznie ma też możliwość pewnych edycji w trybie wsadowym, ale to raczej powtarzalne predefiniowanie tematy, a nie jakieś mądre AI które samo naprostuje. Chociaż tak dawno nie używałem, że może coś ma w tym stylu w pluginach?
  • Odpowiedz
Szukam nowego odkurzacza robota sprzątającego, od kilku lat mam #roborock s5 max i mimo dwóch minusów spowodowanych pewnie specjalnie aby skrócić życie odkurzacza, sprawdza się bardzo dobrze, szczególnie że lubię majsterkować i z dwoma minusami sobie poradziłem :)
Dodakowy plus że na ali są za grosze części gdyby coś się zepsuło.

Natomiast nowy odkurzacz chciałbym aby miał stację opróżniającą kurz z odkurzacza i silikonową szczotkę, bo te ponoć lepiej radzą sobie z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@pan-gepard: Tak, kupiłem Roborock Q5 Pro+ i polecam, zalety te same co przy s5 max, ale dodatkowo jest znacznie bardziej samodzielny.
Części na aliexpress patrzyłem i są dostępne za grosze, dobrze i szybko zmapował całe mieszkanie, aplikacja od xiaomi jest całkiem dobra, ma on dwie silikonowe szczotki, w które nie plątają się włosy i sierść, dlatego nie trzeba tego często czyścić, sam opróżnia zbiornik na kurz i bardzo dobrze się
  • Odpowiedz
@mam__pytanie: no avast, a poza tym ten fon to odpad elektroniczny i tak ze zbyt ciężkim na niego miui, poczytaj czy na XDA i podobnych czy czegoś nie ma o jakim AOSP czy pokrewnych na niego
  • Odpowiedz
#xiaomi hej, ja nie mam czasu na pierdoły ;-) Mam starego Redmi i wczoraj założyłem konto, wszystko jak należy, żeby odblokować bootloader. Jeżeli napiszę do moderacji na forum Xiaomi, to przyspieszą proces? bo póki co jeszcze 6 dni każą czekać ;-)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@concordxxx filtry, szczotki (gdzies raz na rok), worki na odpady, podkładki mopujace raz wymieniałam (ale też raz na jakiś czas wrzucam je do pralki). Zamawiam na Aliexpress bo najtaniej.
  • Odpowiedz
#xiaomi #telefony #smartfon

Czy w Xiaomi Redmi Note 13 5G jest jakaś dioda powiadomień? Jak dostaję powiadomienie to ekran się podświetla na chwilę ale później nie widzę żadnej migającej diody informującej o powiadomieniu albo o ładowaniu telefonu co miałem w Redmi Note 7. W ustawieniach też nie widzę opcji włączenia takiej diody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś miał podobny problem z #xiaomi ? Mianowicie, problem z GPS-em w zdjęciach. Jakiekolwiek zrobione przeze mnie zdjęcie telefonem Xiaomi 12T ma spartaczone dane GPS, przykładowo wrzucam z mostu południowego. Zatrzymałem się na moście, wyjąłem telefon i zrobiłem zdjęcie, świetne miejsce, brak drzewo, otwarte niebo a mimo to tagi GPS wskazują lokalizację dwa kilometry dalej :|

Ktoś miał podobny problem? Udało się rozwiązać?

#gps #xiaomi
PanBulibu - Czy ktoś miał podobny problem z #xiaomi ? Mianowicie, problem z GPS-em w ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBulibu: Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, bo nie mam telefonu z Androidem, ale pogooglowałem trochę i znalazłem wątek na jakimś forum z identycznym problemem na telefonach OPPO, i z tego co pisali, dzieje się tak jedynie podczas robienia zdjęć stockowa aplikacją. Więc możliwe, że to ona jest problemem.
  • Odpowiedz
#telefony #smartfony #smartfon #xiaomi

Co lepsze w cenie 650 zł - Redmi Note 11s czy Redmi Note 12s? Ktoś ma, używa, poleca?
Szukam telefonu dla matki, więc jedyne wymaganie to niezamulanie po jakimś czasie.

Za komentarze o reklamach dzięki, wiem jak je wyłączyć i zrobić debloat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Działa wam GPS w pływającym widgecie yanosika przy takich ustawieniach? Kiedyś normalnie działało, a teraz zaktualizowałem i żeby łapał gps to musi być dostęp cały czas, a nie tylko podczas działania apki. Problem w tym, że dostęp ma nawet po ubiciu aplikacji i cały czas mam powiadomienie że yanosik używa gps... Parę lat temu taki problem był, myślałem że już koniec z tematem..
#yanosik #xiaomi #miui
Koller - Działa wam GPS w pływającym widgecie yanosika przy takich ustawieniach? Kied...

źródło: ZomboDroid_28102024114134

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na szybke aparatów spadło mi trochę kleju cyjanoakrylowego. Czy mogę to usunąć acetonem i ona się nie uszkodzi?
Nie pytajcie.
#xiaomi nowe mi 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach