czołem mirki, spod tagu #pixel #googlepixel #telefony #android. mam pixela 8 pro od stycznia, niestety problem z brakiem połączeń przychodzących nie ustał. o ile na początku dostawalem powiadomienie bądź sms ze ktos probówal się skontaktować po krótkiej chwili, teraz dostaje nawet po kilku godzinach, moja cierpliwosc sie juz konczy. miał, ma ktoś ten problem? wygrał z nim jakoś? probówałem bawić sie ustawieniami na
@nomariko: nie, nie jest polaczony ze smartwatchem. zmiana ustawien sieci, wszelaka, kazdy mozliwe wariant, VoLTE, zmiana preferowanego typu sieci (5G/LTE), polaczenia przez Wifi on/off, automatyczne wybieranie sieci/tylko play/tylko orange, zezwalanie na 2G, nic, nie pomaga. sprzed chwili, dwa telefony obok siebie, probowalem dodzwonic sie z dwoch sieci (play/plus), i nic, telefon niedostpeny. juz przestaje pomagac chwilowo tryb samolotowy, co wczesniej poprawialo sytuacje na powiedzmy pol godziny. nie spodziewalem sie takiego
jest opcja "zablokowania" kontrolera dji RC? w sensie włączam active track, chowam kontroler do torby/kieszeni/nerki, i ewentualne przypadkowe wciśnięcia przycisków albo dotyk joysticków nie wpływa na jego funkcje do momentu aż go nie odblokuje w dany sposób
mirki mireczki mirabelki, szukam na cito bez gwaltu widelca od Esker 2.0 I gen, czyli jak dobrze pamiętam też od 5.0, 6.0 i chyba 7.0? rozmiar XL/L, idealnie czarny, ale przyjme każdy. składam od zera rower, pogoda goni i sezon, a niestety zakupiony od 5.0 ma za krótka o 3-4cm rurę sterowa (bez podkładek, z niska pokrywką, i niskim mostkiem dalej będzie brakowało ok 20mm, może więcej). nie ma kto zalegającego? albo
Mirki doradźcie który telefon wybrać. Pixel 8 Pro czy s24? W Pixelu podoba mi się większy ekran, czysty android (chociaż obawiam się trochę że aż za bardzo okrojony), boję się też że bateria będzie problemem. W S24 podoba mi się ekosystem Samsunga ale z drugiej strony ograniczenie niektórych funkcjonalności tylko do aplikacji Samsung może być słabe. Mimo wszystko wydaje mi się, że system bardziej dopracowany pod użytkownika. Używacie któryś z tych telefonów?
@Gu3scik wyłączenie jakich opcji? myślałem że trafiłem na tego jedynego, ale niestety problem z połączeniami jest kolosalny, w poniedziałek mam ostatni dzień na zwrot i poważnie to rozważam
@Gu3scik a więc pozostaje czekać i obserwować, bo nie ukrywam że pomimo przyzwyczajenia przez kilka lat do miui i dużej opcji konfiguracji, czego tu trochę brakuje, telefon mi odpowiada, kwestia połączeń
Mój #pixel8 czasami gubi zasięg, nie ma ani LTE ani GSM, nie dostaję smsów ani nie można się do mnie dodzwonić. Dzieje się bez zmiany miejsca, np siedząc w biurze. Pomaga tylko restart. To samo dla esima i zwykłego sima.
czy markety prowadzą jakąś ewidencję numerów imei w sprzedanych telefonach? kupiłem dwa takie same w przeciągu tygodnia z jednego sklepu, chce jednego oddać, ma znaczenie którego oddam fizycznie? dla jasności nie otwieram nawet pudełka
cześć mirki, poszukuje książek dotyczących szeroko pojętej relacji z rodzicami wpływającymi na kształtowanie charakteru i postrzegania życia, samego siebie, właśnej wartości, wpływu dzieciństwa na to, jeżeli powiązane z depresją, chorobowa dwubiegunowa też mile widziane, chciałbym się zagłębić w ten ciekawy temat, może ktoś może coś polecić od siebie?
czołem mirki, mam problem z #xiaomi, kupiłem na wiosnę mi 12 pro, wszystko fajnie, wszystko cudnie, hyperos miał się pojawić niebawem, jednakże minie niebawem rok, a ja nie tylko nie mam hyperos, ale mam jeszcze #miui 13, i za nic nie mogę wywołać aktualizacji chociaż do 14. aktualizacja zabezpieczeń na koniec 2022r, trochę żart jak za telefon który rok wcześniej był w miarę świeżym flagowcem. jest jakiś
cze mirki, potrzebuje małej pomocy w #excel, z ziomkami robimy typera, ogarniam tabelkę i terminarz itd, i przez chwilę myślałem o automatycznym zliczaniu wyników ale zrezygnowałem xd
ale jest może opcja ustawienia w excelu, by w zależności od koloru komórki, dodawala określoną liczbę do innej komórki? kolorowalbym tylko na zielono/żółto okna z typami, i kolejno 3pkt i 1pkt zliczane przy wyniku gracza
Jak ma działać ten typer - czy dostajesz punkty za poprawne wskazanie dokładnego wyniku, czy wystarczy określenie kto "wygra-przegra-zremisuje", czy żeby dostać punkty musisz poprawnie wytypować wszystkie mecze w danej kolejce czy są przyznawane za każdy poprawny typ?
Pewnie się da, ale jedyne do mi do głowy przychodzi to ogarnąć dodatkową kolumnę, z funkcją JEŻELI która będzie sprawdzać czy wytypowany wynik jest poprawny i potem wykorzystać SUMA.JEŻELI lub LICZ.JEŻELI żeby zliczyć wartości
@lessssks da się zrobić funkcje uwzględniająca kolor ale to wymaga grzebania w vba, prosta rzecz w sumie ale no trzeba tam wejść
Prostszy rozwiązaniem jest dodać kolumny które sprawdza wynik typowania dając np 1/0 albo fałsz prawda i na ich podstawie ustawić formatowanie warunkowe kolorem, wtedy raz ustawisz i już nic nie musisz nawet kolorować, tylko dopisywać wyniki meczów
#bukmacherka