Hej, potrzebuje zamówić telefon dla mamy. Jakieś proste przyglądanie internetu i robienie zdjęć na wakacjach.. budżet do ok. 1500. Czy możecie polecić jakiś telefon i co sądzicie o honor 200 8/256 w cenie 1299zl lub honor magic7 lite 8/256 też 1299zl.
#smartfon #smartfony #xiaomi #honor #pytaniedoeksperta #pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaraz uj jasny mnie strzeli, co ja robię źle, chcę zainstalować Lineageos 22.1 na Xiaomi Mi10T, zainstalowany Lineageos 21, zaktualizowałem recovery do 22.1 w trybie fastboot Windows 10 widzi normalnie w menadzerze urządzeń nazwa Android i wszystko fajnie ale jak już wchodzę na telefonie w Recovery i wybieram Apply update to już windows nie widzi urządzenia, i nie mogę niczego zainstalować, w tym tego cholernego ROMu ani Gapps. #android #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thapchan: O mirek, widzę, że masz dokładnie mój telefonik. Też szykuję się do wgrania custom romu - tylko muszę z tym czekać do 1 kwietnia bo z-----e ksiaomi zmieniło politykę i teraz pozwala odblokować bootloader 1 telefonu podłączonego do konta na miesiąc, a ja bez świadomości tego faktu testowo odblokowałem na początku tego miesiąca inny telefon XD

Wgrałeś gappsy? Jak ocenisza zużycie baterii Lineageos 21 względem 22? Zauważałeś jakieś bugi?
  • Odpowiedz
  • 1
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: tak wgrałem gappsy, jeśli chodzi o zużycie baterii ciężko mi stwierdzić od wczoraj mam 22.1, pierwsze wrażenia to mniejsza możliwość ustawienia przycisków do nawigacji, płynność bez zarzutu, fajniejszy interfejs aparatu ten stockowy, więc na razie na plus, zobaczymy za jakiś czas, bez zbędnego syfu wgranego od początku wiadomo petarda.
  • Odpowiedz
#xiaomi #smartfon #android #poco

Jakby ktoś chciał odblokować bootloader w swoim Xiaomi albo Poco to znowu działa procedura. Wystarczy połączyć telefon z kontem (opcje programisty, stan odblokowania). Potem MiUnlock, czekamy 72h i można odblokować. Apka community jest do niczego nie potrzebna.
9 miesięcy ludzi oszukiwali, że można dostać pozwolenie na odblokowanie w apce community, klikając w przycisk "unlock bootloader",o północy czasu Pekin.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Techniczne Miruny, zasadzam się do zakupu projektora do oglądania sportu na ścianie. Chcę go podłączyć do PCta, i oglądać chłopaków jak ganiają za piłką. Mam do tego też zewnętrzne głośniki. Interesuje mnie rozmiar 80-100", a budżet to niestety tylko do 1200 CBL. Siłą rzeczy przygotowuję się mentalnie na jakiś no-name. Ma to w ogóle sens?
Ważne dla mnie rzeczy: połączenie HDMI/DP, wifi, 4k (jeśli wystarczy budżetu), będzie działał na zewnątrz, jeśli to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, tata potrzebuje zmienić telefon i sobie znalazł te, które wrzuciłem w ankiete. Który według was wydaje się najsensowniejszy i dlaczego?

Szwagier chce za S23 1000zł, reszta nowe.

#telefony #smartfon #googlepixel #xiaomi #samsung

Który smartfon?

  • Redmi Note 14 Pro+ 5G 11.4% (5)
  • Samsung Galaxy S23 (używany 1,5 roku od szwagra) 43.2% (19)
  • Google Pixel 8A 45.5% (20)

Oddanych głosów: 44

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #smartband #bieganie

Mireczki, czy jest sens używania Xaomi Mi Band 8 jak pulsometru do biegania/innych aktywności?

Czy to jakoś sensownie działa?
Miałem kiedyś Mi Band 1 i 2 i jakoś pamiętam to jako mało funkcjonalny szajs ale może teraz jest lepiej.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@awupiarz: ale nie mają obowiązku Ci pozwalać. Z laptopem robią Ci łaskę, z "hulajką" nie i takie mają prawo. Jak zaproszę Cię do domu i poczęstuję herbatą, to nie znaczy, że masz prawo domagać się ode mnie też kawy.
  • Odpowiedz
  • 2
@RandyBobandy no xd jest z ciebie, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wspominałem o rejestracji snu i wrzuciłem screena na którym nawet zakresliłem sen. Mógłbym nawet nie wrzucać screena i też dałoby się zrozumieć. Uzupełniając, w Garmin jest problem z rejestracją snu, jeżeli pracuje się na nocne zmiany. Trzeba przedstawiać czas zasypiania na powiedzmy 6-14 po nocnej zmianie, zamiast normalnej 22-6. W mi band nie trzeba tego robić, opaska sama rozpoznaje
  • Odpowiedz
Dziwna sprawa.
W czasie jazdy na moto bateria w mi10 spada błyskawicznie, a potem siedzi ponad 4 godziny na siedmiu procentach. Może to ktoś wyjaśnić w racjonalny sposób?
Zastanawiam się czy to telefon świruje czy bateria już siada. Tylko normalnie ona cały dzień bez problemu wytrzymuje ¯\(ツ)/¯.

Mam taką głupią hipotezę:
- powiew powietrza oziębił urządzenie do 10*C
Pupeteu - Dziwna sprawa.
W czasie jazdy na moto bateria w mi10 spada błyskawicznie, a...

źródło: Screenshot_2025-03-12-20-32-15-366_com.miui.securitycenter

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach