Treść została ukryta...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
jakie kamery do monitoringu domu polecacie? potrzebuje 4 szt na narozniki domu, w tej chwili temat ogarniają mi CW300 od Xiaomi i są całkiem ok z tym, że one wymagają osobnego zasilania a wolałbym coś po skrętce lan (mam wyprrowadzone te przewody już). Czy jest jakieś fajne rozwiązanie żeby działało tak bezproblemowo jak te CW300 ale po LAN? (one mają takie wejście ale i tak chyba muszą mieć zasilanie z osobnego zasilacza
@torian15: Reolink jest spoko w relacji cena/jakość, zwłaszcza jak polujesz na promki z aliexpress z wysyłką z EU
@torian15 na Ali bywa taniej ale ogólnie cena wydaje się być spoko. Mam od nich kamery już 3 lata i bez awarii wszystko śmiga, rejestrator mam dahua i nie ma problemu z kompatybilnością. Chmura reolinka także działa bardzo sprawnie.
- 0
Mam pytanie do posiadczy Xiaomi Mi Band 9 PRO.
Testowaliście już dogłębniej GPS? Czy wytrzyma cały dzień pracy przy rejestracji trasy? Często korzystam ze smartwatcha do rejestracji całodniowych wędrówek czy tras rowerowych i potrzebuję czegoś co chociaż jeden dzień na GPS wytrzyma. Niestety w sieci na chwilę obecną nie znalazłem jakiejkolwiek dobrej recenzji z testem GPS. Wszędzie tylko coś w rodzaju, "przebiegłem 5 km na gps i działa dokładnie" co średnio nam
Testowaliście już dogłębniej GPS? Czy wytrzyma cały dzień pracy przy rejestracji trasy? Często korzystam ze smartwatcha do rejestracji całodniowych wędrówek czy tras rowerowych i potrzebuję czegoś co chociaż jeden dzień na GPS wytrzyma. Niestety w sieci na chwilę obecną nie znalazłem jakiejkolwiek dobrej recenzji z testem GPS. Wszędzie tylko coś w rodzaju, "przebiegłem 5 km na gps i działa dokładnie" co średnio nam
Cześć, przypadkowo na moim Xiaomi ukryłem ( ponoć nie da się odinstalować) Google Play i za cholerę nie mogę jej znaleźć i przywrócić. Standardowy sposób ze znalezieniem aplikacji w ustawieniach nie działa i po przekopaniu się przez inne ustawienia telefonu nie mam pomysłu jak to naprawić, a wolałbym uniknąć przywracania telefonu do ustawień fabrycznych. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki!
#xiaomi #pytanie #telefony
#xiaomi #pytanie #telefony
@minotaurr: Jak jest wyłączona, to znajdziesz ją w ustawieniach
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MC_Markus99 a masz wykupiony wykop premium?
- 0
@klinQQ śmieszny żart
- 0
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
źródło: temp_file7559736426046936699
Pobierz- 0
- 1
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
PobierzSiema
Szukam nowego telefonu w budżecie max 3000 zł.
Jego zadaniem będzie przetrwać kilka długich podróży, dlatego priorytetem jest bateria no i wiadomo jakieś fotki trzeba zrobić wiec aparat.
Najchętniej to kupiłbym jakiegos sredniaka od xiaomi albo poco z bateria 6000 mah,ale niestety aparaty sa w nich średnie. Przesiadam sie z iphona 12 mini, takze aparat musi byc lepszy niz obecny.
Na celowniku mam google pixel 9 (~2700zł) lub samsung s24 (~2300zł).
Ewentualnie myslalem nad
Szukam nowego telefonu w budżecie max 3000 zł.
Jego zadaniem będzie przetrwać kilka długich podróży, dlatego priorytetem jest bateria no i wiadomo jakieś fotki trzeba zrobić wiec aparat.
Najchętniej to kupiłbym jakiegos sredniaka od xiaomi albo poco z bateria 6000 mah,ale niestety aparaty sa w nich średnie. Przesiadam sie z iphona 12 mini, takze aparat musi byc lepszy niz obecny.
Na celowniku mam google pixel 9 (~2700zł) lub samsung s24 (~2300zł).
Ewentualnie myslalem nad
@MlodyPolak22:
Jeśli chcesz mieć nowy to bierz iPhone 15. Zmieścisz się w 3k.
Jeśli używany, to w tych pieniądzach dostaniesz iPhone 16 lub 15 Pro na OLX.
Jeśli chcesz mieć nowy to bierz iPhone 15. Zmieścisz się w 3k.
Jeśli używany, to w tych pieniądzach dostaniesz iPhone 16 lub 15 Pro na OLX.
@MlodyPolak22: s24 nie będzie miał dobrej baterii bo ma tylko 4000 mah oraz procesor exynos. Pixele z serii 9 podobno mają w końcu dobre czasy na baterii (tensory to przebrane exynosy).
Do 3000 zł najbardziej uniwersalny i chyba najbardziej polecany to Oneplus 12. Porządna bateria, ładowanie 100w, dobre aparaty. Na pepperze co jakiś czas są wrzutki gdzie jest za 2800 zł z amazonu.
Z mniejszych telefonów ostatnio się pojawił Xiaomi
Do 3000 zł najbardziej uniwersalny i chyba najbardziej polecany to Oneplus 12. Porządna bateria, ładowanie 100w, dobre aparaty. Na pepperze co jakiś czas są wrzutki gdzie jest za 2800 zł z amazonu.
Z mniejszych telefonów ostatnio się pojawił Xiaomi
Ma ktoś Xiaomi 14 z HyperOS 2.0?? Mam wrażenie że po aktualizacji systemu właśnie z HyperOS na HyperOS 2 telefon bardziej się grzeje niż wcześniej. Szczególnie odczuwalne w grach bardziej wymagających np pubg mobile. Wcześniej kilka gier po 30 min i telefon bez widocznych problemów, obecnie po 30 minutach już widać że się nagrzał bo przyciemnia automatycznie obraz i widoczny chopping (utrata płynności).
#xiaomi #hyperos #hyperos2
#xiaomi #hyperos #hyperos2
@Interpretator: ja nie mam akurat, ale poluję na One plus
@malinowydzem: u mojej różowej po aktualizacji działa normalnie
0
Xiaomi 15 Ultra: Fotografia mobilna wchodzi na wyższy level

Xiaomi 15 Ultra podnosi poprzeczkę w fotografii mobilnej dzięki Leica i 200 MP. Zobacz, jak nowy flagowiec zachwyca świat
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
- 0
Ej jak czesto odkurzacie zwykłym odkurzaczem majac robota sprzatajacego? Czy dużo rzadziej odkąd go macie?
#odkurzacz #robotysprzatajace #xiaomi #roomba #roborock
#odkurzacz #robotysprzatajace #xiaomi #roomba #roborock
@aleksc: raz na jakiś czas i bardziej w zakamarkach, do których robot nie dosięga lub nie wjedzie.
@aleksc nie widzę potrzeby po za kącikami gdzie lubi się schować trochę sierści od mojego spaniela i czasem jak coś się rozsypie. I to też raz dwa odkurzaczem pionowym. Biorą pod uwagę, że jeszcze dochodzi mycie podłogi lub samo mopowanie to zwykły odkurzacz nie pamiętam jak wygląda.
- 2
Mam swego niewolnika. Xiaomi s20 plus za 1000 zł.
#odkurzacz #robotysprzatajace #xiaomi #roomba #roborock
#odkurzacz #robotysprzatajace #xiaomi #roomba #roborock
źródło: 1000008129
Pobierz






















#smartwatch