Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
#wybory czy kiedyś nastanie czas kiedy inne ugrupowania polityczne niż PO i PIS będą wiodły prym? Co musiałby zrobić?
@PrawilnyStevie: rozbić pis
@PrawilnyStevie: Ktoś musiałby znaleźć magiczną lampę z dżinem i poprosić go, by od tego momentu politycy mogli mówić tylko i wyłącznie prawdę. Może wtedy ludzie zrozumieliby, że PIS i PO to dwie strony tej samej monety i traktują Polskę jak piłeczkę ping pongową odbijaną od jednej paletki do drugiej, tylko po to by być u władzy i kręcić lody! Niestety to się nie stanie, więc teraz PO przez kilka lat
@MackaCthulhu: Lepiej obserwować liczenie live.
@HeinzGuderian: liczenie live jest bezwartościowe, bo będzie się to co chwilę zmieniać kto prowadzi.
Late poll może wskazać jako zwycięzcę Nawrockiego. Drugi także. Ale wyniki z rana to już pewny Trzask. Jeśli pierwszy Late poll już wskaże Trzaska no to mamy prezydenta
#wybory
#wybory
@DIO_Brando: Bazarek który stał na równo o 21:00 na 50.3 teraz pokazuje 50.9% dla RT więc raczej wzrośnie
@DIO_Brando: Republika ostre grillowanie więc jest sroga panika
- 14
#wybory Boże to jest lepsze teraz niż eurowizja, patrząc na tą mapę na żywo na polandelects ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory https://polandelects.com/ gdyby toś chciał śledzić zliczane głosy na żywo ;)
@GeneTakavic: tak lecą dane z PKW ze zliczonych obwodów.
@GeneTakavic: tak, pokazuje na żywo co przesyłają komisje, to samo co na oficjalnej stronie tylko z.lepszym interfejsem.
- 1628
mój znajomy konfederata i fan stanowskiego już mi napisał, że ma nadzieje, że przydzieli mi Trzaskowski inżynierów do domu za to, że na niego głosowałem XD smutne jak tym ludziom sprali głowy
#wybory
#wybory
@lubiepicherbatke: a przyjąłbyś? Tak hipotetycznie.
@lubiepicherbatke: No ale jak coś to weźmiesz?
#wybory czyli od jutra Tusk z czaskoskim będą zalewać nas murzynami. Brawo koalicyjni zdrajcy.
@ZaworZwrotnyZMosieznymGrzybkiem: Ja już dostałem nawet przydział męża do związku homoseksualnego... Już się zaczyna.
@ZaworZwrotnyZMosieznymGrzybkiem u mnie już dwóch pod drzwiami stoi i krzyczą, że Rafał kazał mi ich wpuścić #zaczelosie
jak bardzo mylil sie exit poll do pkw w 2015-2020?
#wybory
#wybory
@51431e5c08c95238: 1.5% się pomylił
@51431e5c08c95238 co do tego kto wygrał to nigdy
- 1
Witam szanowne grono. Przed nami długa noc, ale zapowiada się wybornie
#wybory
#wybory
- 628
- 58
źródło: temp_file3786602417652587818
Pobierz- 0
@jozef-dzierzynski ucięło. Poprawiłem by było widać w co ładowali;)
@markhausen: Szybko się zmieniło xD
- 14
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz#wybory
Padnę, jak Nawrocki wyląduje w okolicy 30%.
Padnę, jak Nawrocki wyląduje w okolicy 30%.
@PokemonowyRambo: pierwsze wybory?
@PokemonowyRambo pierwszy raz na wyborach?
- 3
źródło: temp_file1286905350548831089
Pobierz#wybory Trzaskowski jeszcze nie wygrał a już wam wykop r---------a
Jak kandydował Kaczyński czy Duda to nie miałem wrażenia że są idiotami mimo że się z nimi nie zgadzałem. U Nawrockiego każde jego zachowanie przypomina mi cwaniaczków z podstawówki których w liceum już nawet nie było.
To przeważyło o pójściu na drugą turę. Tak bym nawet nie szedł
#wybory
To przeważyło o pójściu na drugą turę. Tak bym nawet nie szedł
#wybory
@masz_fajne_donice: Skoro z Dudy z czasem wyszedł to strach pomyśleć co by Nawrocki odwalał
@masz_fajne_donice: gdyby pis wybrał jakiegoś normalnego kandydata typu duda w 2015 to wygraliby to z palcem w dupie
taki płażynski albo bochenski
taki płażynski albo bochenski
- 20
źródło: obraz_2025-06-01_223055496
Pobierz





























#wybory