@PrawilnyStevie: Ktoś musiałby znaleźć magiczną lampę z dżinem i poprosić go, by od tego momentu politycy mogli mówić tylko i wyłącznie prawdę. Może wtedy ludzie zrozumieliby, że PIS i PO to dwie strony tej samej monety i traktują Polskę jak piłeczkę ping pongową odbijaną od jednej paletki do drugiej, tylko po to by być u władzy i kręcić lody! Niestety to się nie stanie, więc teraz PO przez kilka lat
  • Odpowiedz
Late poll może wskazać jako zwycięzcę Nawrockiego. Drugi także. Ale wyniki z rana to już pewny Trzask. Jeśli pierwszy Late poll już wskaże Trzaska no to mamy prezydenta

#wybory
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Boże to jest lepsze teraz niż eurowizja, patrząc na tą mapę na żywo na polandelects ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mój znajomy konfederata i fan stanowskiego już mi napisał, że ma nadzieje, że przydzieli mi Trzaskowski inżynierów do domu za to, że na niego głosowałem XD smutne jak tym ludziom sprali głowy
#wybory
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na Kanale Zero na nic nie czekają tylko od godziny grzeją temat Sądu Najwyższego, unieważnienia wyborów, że to możliwe itd.

Powiem tak, to akurat jest totalnie nieodpowiedzialne. Będziecie mieli krew na rękach jak serio uruchomią się jakieś zamieszki.

#wybory #kanalzero
mickpl - Na Kanale Zero na nic nie czekają tylko od godziny grzeją temat Sądu Najwyżs...

źródło: zerio

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak kandydował Kaczyński czy Duda to nie miałem wrażenia że są idiotami mimo że się z nimi nie zgadzałem. U Nawrockiego każde jego zachowanie przypomina mi cwaniaczków z podstawówki których w liceum już nawet nie było.
To przeważyło o pójściu na drugą turę. Tak bym nawet nie szedł
#wybory
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach