#wybory Dalej nie rozumiem tego argumentu z wykształceniem podstawowym wśród ankietowanych. Wykształcenie to wiedza (często pozorna), nie inteligencja, odpowiadająca za całokształt ogólno pojętnego pojmowania rzeczywistości. Ludzie od lat testują uczenia schematów małp, jakoś idzie. Byście się dzidami nawzajem podźgali, byleby poczuć się lepiej od innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zapominajmy, że obaj kandydaci to bezjajeczna próba utrzymania pewnych układów (wrotka jest jeszcze trochę tępawy i
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@turism0: To że za PiSu była propaganda nie zmienia faktu, że główną zmianą w propagandzie TVP jest obiekt propagandy. Reszta to detale.
  • Odpowiedz
@___12: Idioci, mózg w domu zostawili xd Powinni iść z Mentzenem na p--o, on by im wyjaśnił o co chodzi w polityce. Albo te kilka procent mądrzejszych kolegów. 90%, prawie, na kibola wśród konfederatów - nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz
@roman_erotoman: Niech zgadne... glosowales na nawrockiego?

Poczytaj co to late poll

"Ponieważ badanie late poll opiera się na oficjalnych danych z obwodowych komisji wyborczych, a nie na ustnej deklaracji wyborcy, która nie musi być prawdziwa, sondaż late poll obarczony jest mniejszym marginesem błędu niż exit poll, gdzie błąd ten może sięgać nawet dwa proc. "

"Wyniki sondażu late poll z drugiej tury wyborów prezydenckich w 2020 roku ogłoszono około drugiej
  • Odpowiedz
Odsuńcie Tuska od zarządzania medialnym przekazem a zatrudnijcie profesjonalistów, najlepiej młodych, bo fakt że jeszcze nawet nie ma pewności kto wygrał to w dużej mierze wina kompletnego nieogaru dzisiejszych social mediów przez KO

#wybory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ketoprofen: Większość za nich robią wyborcy i prywatni dziennikarze, bo samo PO to jeszcze mniej ogarnia neta, niż demokraci w USA. Dodatkowo nawet nie mają rzecznika, żeby jakoś ten przepływ informacji był między rządem, a społeczeństwem. Później wielkie zdziwienie, że PiS wystawia gangusa, kibola i wynik jest na żyletki. Co swoją drogą pokazuje, że PiSowcy to też debile, bo mogli wystawić randoma bez afer i już oficjalnie mieliby wygrane wybory.
  • Odpowiedz