Ale czarnek wchodzi w dupe konfederacji właśnie na republice xD #wybory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Lpsy
- 2
turism0
via Wykop- 1
@Lpsy: Czarnek mówi o jedności, a nie wie że jego partia się rozpada na dwie jeżeli tak się skończą te wybory
#wybory Dalej nie rozumiem tego argumentu z wykształceniem podstawowym wśród ankietowanych. Wykształcenie to wiedza (często pozorna), nie inteligencja, odpowiadająca za całokształt ogólno pojętnego pojmowania rzeczywistości. Ludzie od lat testują uczenia schematów małp, jakoś idzie. Byście się dzidami nawzajem podźgali, byleby poczuć się lepiej od innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zapominajmy, że obaj kandydaci to bezjajeczna próba utrzymania pewnych układów (wrotka jest jeszcze trochę tępawy i
@PrawilnyStevie: tak, tylko Menzen od wywracania stolików!
- 1
@Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka zaryzykuję stwierdzenie, że każdy nieklepiący ciężkiej biedy na zaścianku jest w stanie je zdobyć. Wystarczy odrobina samozaparcia.
- 16
@aircod: o k00rwa typie XD i co mu dorzucila 0.001 wyborcow?
źródło: 1000017389
PobierzWłocławek już prawie zliczony, jako pierwszy powiat w całości. 60% Trzaskowski #wybory
Wiadomo ile % ludzi nie odpowiedziało w ankiecie exit pollu?
#wybory
#wybory
@PolsartNews: nie wiadomo ale wiadomo, że 80% z nich zostało wliczone w głosy Nawrockiego
@PolsartNews: Kilkanaście procent, ale ipsos przy braku odpowiedzi i tak dodał do wyniku wg przelicznika 4 do 1 dla Nawrockiego.
- 12
@Frasobliwy_Galimatias: kurczak
@Frasobliwy_Galimatias: 4 sery
- 0
- 0
losowy utwór muzyczny w oczekiwaniu na wyniki #wyboryprezydenckie2025
https://www.youtube.com/watch?v=s-wVIn24brs
#wybory
https://www.youtube.com/watch?v=s-wVIn24brs
#wybory
polaczki za granicą wybrali wam prezydenta , jak się z tym macie
Po c--j wgl mieszkać w tym kraju i dymać za grosze
#wybory
Po c--j wgl mieszkać w tym kraju i dymać za grosze
#wybory
no tak, na ten moment są wyniki z 450 na 32143 komisje, czyli 1,4 % komisji - przecież to c--j nie wyniki jeszcze
@DzikiJelonek: to s--------j, na co czekasz? xD
- 9
A ten tusk jak teraz rządzi to obniży ten tym czasowy vat 23%?
#wybory
#wybory
@Morritz oby nie, bo ceny nie spadną, a wzrośnie tylko marża sklepów
Przecież PiS rządził 8 lat od tej podwyżki VATu. Nie zdążyli obniżyć?
@ecconomicus: jak to PO obiecało obniżkęxD
Widać, że małolat jesteś i srałeś wtedy w pieluchexD
- 5

- 5
- 0
- 17
Na Republice Konfederata narzeka na propagandę w mediach rządowych xDD
#wybory
#wybory
@turism0: To że za PiSu była propaganda nie zmienia faktu, że główną zmianą w propagandzie TVP jest obiekt propagandy. Reszta to detale.
@___12: Idioci, mózg w domu zostawili xd Powinni iść z Mentzenem na p--o, on by im wyjaśnił o co chodzi w polityce. Albo te kilka procent mądrzejszych kolegów. 90%, prawie, na kibola wśród konfederatów - nawet mi was nie żal.
- 39
- 0
Jak tam wynik zmalał urósł #wybory
@Jamniki2: Urus
źródło: Zrzut ekranu 2025-06-01 225058
Pobierz- 0
@GdzieJestBanan widzę że się sprawdza xD
Easy win tęczowego?
#wybory
#wybory
@kamiyama89: nie
zastanawiam się co niby ma wnieść ten cały late poll o 23:00 gdzie na godzinę 22:45 podliczono 1,24% całości głosów
#wybory
#wybory
@roman_erotoman: Niech zgadne... glosowales na nawrockiego?
Poczytaj co to late poll
"Ponieważ badanie late poll opiera się na oficjalnych danych z obwodowych komisji wyborczych, a nie na ustnej deklaracji wyborcy, która nie musi być prawdziwa, sondaż late poll obarczony jest mniejszym marginesem błędu niż exit poll, gdzie błąd ten może sięgać nawet dwa proc. "
"Wyniki sondażu late poll z drugiej tury wyborów prezydenckich w 2020 roku ogłoszono około drugiej
Poczytaj co to late poll
"Ponieważ badanie late poll opiera się na oficjalnych danych z obwodowych komisji wyborczych, a nie na ustnej deklaracji wyborcy, która nie musi być prawdziwa, sondaż late poll obarczony jest mniejszym marginesem błędu niż exit poll, gdzie błąd ten może sięgać nawet dwa proc. "
"Wyniki sondażu late poll z drugiej tury wyborów prezydenckich w 2020 roku ogłoszono około drugiej
- 131
Odsuńcie Tuska od zarządzania medialnym przekazem a zatrudnijcie profesjonalistów, najlepiej młodych, bo fakt że jeszcze nawet nie ma pewności kto wygrał to w dużej mierze wina kompletnego nieogaru dzisiejszych social mediów przez KO
#wybory
#wybory
@Ketoprofen: Ojtam ojtam to wina tego, że ludzie się niewiadomo dlaczego przyczepiają, że biedakom z dpsu ziemniaki zawieźli
źródło: image_2025-06-01_224847806
Pobierz@Ketoprofen: Większość za nich robią wyborcy i prywatni dziennikarze, bo samo PO to jeszcze mniej ogarnia neta, niż demokraci w USA. Dodatkowo nawet nie mają rzecznika, żeby jakoś ten przepływ informacji był między rządem, a społeczeństwem. Później wielkie zdziwienie, że PiS wystawia gangusa, kibola i wynik jest na żyletki. Co swoją drogą pokazuje, że PiSowcy to też debile, bo mogli wystawić randoma bez afer i już oficjalnie mieliby wygrane wybory.
- 0
#wybory
Kiedy lejt pol?
Kiedy lejt pol?
@ziuta052 23:00 rzekomo. tylko nie wiem co on ma niby wnieść jak jest 22:45 a podliczono dopiero 1,24% głosów
@roman_erotoman: Late Poll nie polega na częściowych wynikach tylko na rozszerzonym sondażu






























