Trochu kuriozum, że człowiek wykształcony i mieniący się inteligentnym tak szybko odtrąbił sukces przy różnicy poniżej jednego procenta. Mógł podziękować wyborcom swoim i wszystkim tym, którzy brali udział w wyborach.

Będzie się to za nim ciągnęło przez lata.

#wybory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Hieronim: On już jest politycznie skończony. W sensie nie to, że zaraz będzie wójtem pcimia, ale kolejna prezydentura Warszawy lub fotel europosła to maks na co może teraz liczyc
  • Odpowiedz
#wybory
Te wyniki świadczą o jednym, że gdyby pis wziął dosłownie menela spod sklepu i ubrał go w garnitur to wyborcy pisu i tak na niego zagłosują XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mitotasak: moim zdaniem wyniki świadczą o braku zaufania do rządu Tuska; gdyby to zaufanie było to Polacy nie wahali by się, żeby domknąć system i daliby im działać
  • Odpowiedz
@Paradox3p: to się ogarnie już po wyjściu z ue. Wtedy będą mieli wszystkie media i kontrolę internetu, to już wytłumaczą ludziom że patriotyzm wymaga biedy. W Rosji już to robią, to można podpatrzyć.
  • Odpowiedz
#wybory Dodam tylko, że to jak bardzo pomyliły się oba exit polle, to jest istna kompromitacja sondażowni. A jeśli to przez to, że Polacy wstydzą się swojego wyboru, to jest to podwójna kompromitacja. W następnych wyborach (pewnie ostatnich wolnych) trzeba doliczać z automatu +4 p.p. do PiSu i Konfy, bo inaczej to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Bardziej się czuję Warszawiakiem niż Polakiem, bo bo co mogę mieć wspólnego z chamem z takiego Podkarpacia. I uważam, że nowe wybory na prezydenta Warszawy powinny się odbyć. Pan Rafał nie uszanował tej posady, wolał się bić o mniejszy prestiż, zatem w mych oczach nie jest jej godny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki mogliście nie obrażać wieśniaków z Podkarpacia to by nie głosowali na gangusa. Chociaż w sumie to wszystko jedno, bo i tak nie potrafią czytać xD
#wybory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zacytuję 2godzinna pierwsza damę:
"dziękuję zwłaszcza kobietom"
Przez pogardę dla mężczyzn, ich ciagle obrażanie p------------e #wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach