Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Lamps1906: No byłem bo ona wczesniej dzwoniła rodziców żebysmy szli bo tak to nie mieliśmy zamairu iść
- 35
#wybory
Ale ulga że Nitrasy, Budki, Tuski, Szczerby, Sikorskie nie przejmą pełni władzy
Ale ulga że Nitrasy, Budki, Tuski, Szczerby, Sikorskie nie przejmą pełni władzy
@finchharold: za dwa lata przejma ziobry, kurskie, morawieckie
@finchharold: komu dałbyś swoje dziecko do potrzymania: tuskowi czy takiemu gościowi? musiszy wybrać ten albo ten
źródło: VVak9kpTURBXy9jNWZlNTBmZjlkZGUzZGEwODNkODllYWJiNjI1NzY5NC5qcGeRlQLNAYgAwsPeAAGhMAE
Pobierz
źródło: temp_file4937313795656119864
Pobierz- 12
#wybory
Te wyniki świadczą o jednym, że gdyby pis wziął dosłownie menela spod sklepu i ubrał go w garnitur to wyborcy pisu i tak na niego zagłosują XD
Te wyniki świadczą o jednym, że gdyby pis wziął dosłownie menela spod sklepu i ubrał go w garnitur to wyborcy pisu i tak na niego zagłosują XD
@mitotasak to świadczy, że ko jest tak niewiarygodną i kłamliwą partią, że ponad 50% ludzi im nie ufa. S---------i.
@mitotasak: moim zdaniem wyniki świadczą o braku zaufania do rządu Tuska; gdyby to zaufanie było to Polacy nie wahali by się, żeby domknąć system i daliby im działać
@matthewonthego: ta jasne, skąd będa dotacje brać? Kieszeń się sama nie zapełni
@Paradox3p: to się ogarnie już po wyjściu z ue. Wtedy będą mieli wszystkie media i kontrolę internetu, to już wytłumaczą ludziom że patriotyzm wymaga biedy. W Rosji już to robią, to można podpatrzyć.
- 14
#wybory Dodam tylko, że to jak bardzo pomyliły się oba exit polle, to jest istna kompromitacja sondażowni. A jeśli to przez to, że Polacy wstydzą się swojego wyboru, to jest to podwójna kompromitacja. W następnych wyborach (pewnie ostatnich wolnych) trzeba doliczać z automatu +4 p.p. do PiSu i Konfy, bo inaczej to nie ma sensu.
@Janusz_Rekina: Przecież utworzyli na Wykopie, tak zajebiście działało, że wszyscy normalni użytkownicy uciekli, a oni pisali sami do siebie xd
- 3
#wybory Bardziej się czuję Warszawiakiem niż Polakiem, bo bo co mogę mieć wspólnego z chamem z takiego Podkarpacia. I uważam, że nowe wybory na prezydenta Warszawy powinny się odbyć. Pan Rafał nie uszanował tej posady, wolał się bić o mniejszy prestiż, zatem w mych oczach nie jest jej godny
Morawiecki ostro o Dudzie
#wybory
#wybory
źródło: temp_file5558204092502396224
PobierzSłyszeliście Olechowskiego w Republika? Sondaż tzw. late late poll IPSOS to będzie 3 proc. przewagi Nawrockiego. #wybory
- 30
@Kamenes: jaki kraj taki prezydent, od 10lat wcale nie jest lepszy, widziałeś gdzieś pierwszą damę?
- 49
Wykopki mogliście nie obrażać wieśniaków z Podkarpacia to by nie głosowali na gangusa. Chociaż w sumie to wszystko jedno, bo i tak nie potrafią czytać xD
#wybory
#wybory
- 11
@Deren: UŚMIECHACIE SIĘ?? :)
źródło: 42417e323e979d-2500-1494-400-100-3600-2159
Pobierz- 6
Zacytuję 2godzinna pierwsza damę:
"dziękuję zwłaszcza kobietom"
Przez pogardę dla mężczyzn, ich ciagle obrażanie p------------e #wybory
"dziękuję zwłaszcza kobietom"
Przez pogardę dla mężczyzn, ich ciagle obrażanie p------------e #wybory
@zagor: bynajmniej zrobią z lewaków w rurkach prawdziwych mężczyzn
- 4
Już nie ma co zbierać można się rozejść
#wybory
#wybory
źródło: temp_file4239347615269657087
Pobierzoceniajac po moich glosowaniach to wygra Nawrocki, bo jeszcze nigdy nie wygral kandydat na ktorego glosowalem XD #wybory
- 17
źródło: 1000013300
Pobierz@LuzikSebastian napiszcie do trzaska oficjalne pismo, bo z alfonsem przegrać - ja bym nie przeżył
























Będzie się to za nim ciągnęło przez lata.
#wybory
Pierwszy raz po wyborach? ( ͡º ͜ʖ͡º)