#wybory Elegancko teraz tak dokrecimy śrubę kobietom że będą wiedziały na kogo głosować w 2027( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktokolwiek nie wygra, w c--j smutne jest to, że jesteśmy od dłuższego czasu podzieleni równo na pół.
#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Dziękuje wam debile z platformy za wystawienia Rafała, róbcie tam sobie w PO wszyscy wzajemnie dalej loda to parlamentarne za dwa lata p-------------e z hukiem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konigstiger44: parlamentarne mogą być szybciej. Jak RT przegra, to koalicjanci mogą chcieć uciec z tonącego okrętu (impas), którego jedynym beneficjentem od strony sondaży jest PO.
W mojej opinii ten rząd nie zrobił wiele, aby usatysfakcjonować swój bardzo zróżnicowany elektorat.

Pewnie niepopularna opinia, ale wydaje mi się, że nawet Sikorski mógł mieć większe szanse na wygraną, bo jednak można go odbierać jako bardziej konserwatywnego lub chociaż mniej lewicowego, co u nas
  • Odpowiedz
#wybory Trzaskowski jest dobry jak się nie odzywa niestety, kandydata z mniejszą charyzmą ciężko było wygrać, on ma tylko wyglądać xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba poraź pierwszy raz w życiu realnie myślę o emigracji, nie widzę w tym kraju przyszłości, od dawna się łudziłem, że pokolenie się zmienia, z roku na rok pisowi będzie spadać poparcie, że młodzi będą bardziej celować w centrolewicowe i centroprawicowe partie, ale jak widać po wynikach, to tu się nic nie zmieni niestety. Za rok kończę studia, do tego czasu podszkolę swój język i chyba czas obrać kierunek np do takiej
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory komunikat spermiarze wy się tam cieszycie czy ten czy ten wygra a prawda jest taka że będziecie j---ć w pracy aż zdechniecie a wasz kandydat będzie miał na to wysrane bo liczby na koncie się zgadzają XDDDDDDD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory 10 lat temu jak Duduś przyłaził na stołek prezydenta to wtedy mieliśmy te 18-29 lat. Nasza grupa wiekowa jak będzie schodził ze stołka to te 30-39, i powiedzcie mi, jak tutaj pokazać młodym z czym mysmy musieli się mierzyć z jakim gównem, że chcieliśmy tej zmiany już 5 lat temu, ale no o włos się otarł Rafał.
No to nie, młodzi mieli nas starszych totalnie w doopie, bo my
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrochenMochen: gościu wystawiliście Jacka Muranskiego w ostatniej prostej XD wszystko co było powiedziane o nawrockim stanelo pod znakiem zpaytania. to tak jakbys bronil murzynow i powołal członka ku klux klanu zeby im laurke wystawił XD
  • Odpowiedz