#wybory jak można było głosować na kibola, sutenera i złodzieja. No jak? Zupełnie tego nie rozumiem. Nic a nic.

Chyba Stonoga miał rację, trzeba będzie zostać cwaniaczkiem takim jak Nawrocki. Zacząć j---ć staruchów na mieszkania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzaskowski ma w pytę negatywnego elektoratu. to są ci od tęczowego Rafałka etc. wygląda na to, że p-------e i z Dudą i z Nawrockim. dwaj totalnie mierni kandydaci i totalna kompromitacja Trzaskowskiego.

Jeśli Trzaskowski przegra ;)

#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Właśnie uchyliłem okno bo gorąco i nie da się zasnąć, trzaski lewackich odbytów niosą się po całym mieście xD.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory g---o a nie late poll. Nawet 5% komisji jeszcze nie sprawdzono, a te które mają podany wynik są po wsiach gdzie PIS ma zawsze przewagę.
Jakkolwiek sensowny late poll pokaże się dopiero za jakieś 2-3 godziny
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy strona PKW podczas drugiej tury udostępnia cząstkowe wyniki? Jeśli tak to niech ktoś poratuje linkiem.
#wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach