Niestety Polska jest powiatowa. Człowiek sądzi, że dużo się zmieniło od 2004 roku, a to chyba jednak bańka. Pracujesz w mieście, robisz zakupy w marketach, jeździsz do Zakopanego, do Energylandii, do Warszawy na delegacje, za granicę na wakacje. A Polska nie ruszyła od lat '90. W pierwszej turze losowo postawiłem ludka z Google maps na jakąś wiochę gdzie jeden kandydat miał 90% poparcia. Moim oczom ukazała się stara poczta z gankiem i
kipowrot - Niestety Polska jest powiatowa. Człowiek sądzi, że dużo się zmieniło od 20...

źródło: 1000084633

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Platforma i obóz rządzący nie rozumie jednej rzeczy, to że ktoś nie głosuje tak jak oni chcą to nie znaczy że należy jawnie tymi ludźmi gardzić. Najświeższy przykład to pani Kucharska-Dziedzic w studiu polsatu po ogłoszeniu exit-poll
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Fucktyczniee: uważam że PO kolejne wybory przewaliło przez to że nie potrafi przyciągnąć nowych wyborców. Trzaskowski w trakcie kampanii zaprezentował niekonsekwencję w swoich poglądach to raz a dwa to nigdy nie powinien być wystawiony bo miał za dużo negatywnego elektoratu.
  • Odpowiedz
Tak się to kończy jak się wypuszcza szmateckiego z aresztu przed wyborami.

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory
Trump, Nawrocki - jeśli czegoś obecna sytuacja na świecie dowodzi, to to, że niezależnie ile afer miałby za uszami kandydat prawicy i tak w zasadzie nie musi walczyć o głosy wyborców, bo te ma jak w banku. Przeciw jednemu prawakowi trzeba stawiać drugiego prawaka, tylko wtedy ma to jakiś sens, bo konserwatywni wyborcy by musieli się może przez minutę zastanowić. A tak zawsze ten drugi/ta druga to "lewackie/tęczowe zło"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawne, gdyby PO wystawiła kandydata bardziej centrowego (nie takiego zlewaczałego), do tego mniej znanego, wyciągniętego z kapelusza jak Nawrocki, to by wygrała wyraźnie. Dlaczego uparli się na tego Trzaskowskiego i to drugi raz? Jakaś buta, zarozumialstwo? Nie rozumiem.

#wybory
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NocJestMistyczna:
Tam po uśmiechniętej stronie też czasami ciężko o rozum. Latanie z pizzą to chyba trafny mem z "wyczuciem" nastrojów społecznych tej grupy.
Potem wybierają takiego Trzaskowskiego na kandydata świadomie zamiast Sikorskiego.

Po pierwszej turze gdy Braun miał więcej niż Cholownia się może im lampki zapala.
  • Odpowiedz
#wybory Karol przynajmniej dobrze się opiekuje starszymi, był dobrym gospodarzem hotelu, lubi sport i będzie bronił kraju własnymi rękami
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś kto się zna, powie, czy w late poll uwzgledniane jest poparcie z zagranicy? Czy jak w przedwyborczych nie jest? I jak dzielone są nieudzielający odpowiedzi ankieterom?
#wybory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale miałem koszmar. Śniło mi się, że prezydentem został gangus, sutener I złodziej co bez snusa nie może wytrzymać godziny. Ale na szczęście to tylko zły sen.
#wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach