Jak Tusk uniewazni wybory to Trump dokona interwencji zbrojnej?

  • na bank, już ma przygotowany plan SWO 43.3% (45)
  • nie, obaj goje to jego pacynki 56.7% (59)

Oddanych głosów: 104

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten naród jest odrażający, że wybrał gangusa na prezydenta. Nie oszukujmy się, ale skala zdegenerowania narodu jest ogromna. Jakiś czas temu dziwiliśmy się, jak Amerykanie mogli wybrać przestępcę na prezydenta, a my też mamy teraz ciekawie.

Ale inną sprawą jest obecny rząd, którym ludzie są zawiedzeni. Ciekawe, czy dojdzie tam do jakiejś refleksji - nie sądzę, ale może jakimś cudem się zaskoczę.

Za 2 lata PiS wraca do władzy, pora się z
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qersoui: Ten pis wróci szybciej do władzy, oni nie będą czekać na wybory. Nawrocki został wystawiony z myślą o rozwiązaniu rządu wetem ustawy budżetowej.
  • Odpowiedz
Tęczowy przegryw zrobił ze swojej żony pierwszą damę na całe 2 godziny na podstawie pierwszego sondażu, w którym wygrywał o wielki ch...

Pycha kroczy przed upadkiem jak zawsze w przypadku tej gównopartyjki

#wybory
EnzoMolinari - Tęczowy przegryw zrobił ze swojej żony pierwszą damę na całe 2 godziny...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja 2 letnia córka właśnie się mnie zapytała "Ojcze, czy to prawda że w Polsce dojdą do władzy faszyści? To przerażające, ludzie mieszkający poza Warszawą nie powinni mieć prawa głosu". Jest bardzo dojrzała na swój wiek, rozpiera mnie duma ale mimo to trzęsę się i płaczę.
#wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glosowałem na Trzaskowskiego, ale jedno jest pewne, jak już się domknie układ w 2027 to wracam do pracy w spółce skarbu państwa, bo kiedyś pracowałem jak rządził PiS i takiej forsy z premii za nic nie robienie nie widziałem w sumie nie tylko dla mnie bo ja wysłałem CV, a dla innych bezmózgów którzy dostali tam pracę po znajomości, nad tym niestety ubolewam, bo po zmianie władzy zostali oni zwolnieni. Dziękuję wszystkim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielkie zwycięstwo pisu, bezpieczeństwo kraju rośnie, jeden gangster mniej panoszący się po ulicach - teraz będzie siedział w pałacu prezydenckim
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz jak już sie pogodziłem z wynikami wyborów, to mi wjechał cope, że może następny rząd PIS - Konfederacja nie wytrzyma zbyt długo i przed 2030 uda się zrobić powrót do normalności.

#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jak patrze sobie dokladnie gminy na wschodzie to tam rafalek dostal kompletny nokaut. Gm. Przytuły 93% na nawrockiego, wszędzie na wschodnie od wisly jest po 75-90% na nawrockiego. Gmina za gminą. tutaj będzie sromotna porażka Trzaskowskiego.
#famemma #wybory #polska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@ZdeformowanyKreciRyj: dziadkach? Jedwabne to jest przekręt rangi miedzynarodowej. Tam każdy blokował ekshumacje, począwszy od Wałęsy przez Kaczyńskich po Tuska. Widać jak bardzo "polskich" mamy rządzących. Wszędzie tylko żydostwo.
  • Odpowiedz