Dobra nie ma co siedziec do 1. Alfons jednak wygrał. Szok xdd głosy z zagranicy nic nie dadzą. Lubelskiego i Podkarpackiego nie przekonasz
#wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateos11: nie wiem po co takie gadki przed zliczeniem 100% :) niestety mamy tak śmieszny podział ludności głosujacej na daną opcję i błąd statystyczny w exit poll że Twoja opinia jest po prostu błędna.. na tą chwilę mamy 14% zliczony głosów i do tego z różnych części polski więc..
  • Odpowiedz
#wybory #niepopularnaopinia
Uważam, że wygrana Nawrockiego była spowodowana ruchami tektonicznymi w geopolityce, tj. zmianą globalnego porządku przez Stany Zjednoczone pt. "każdy gra na siebie" ORAZ rosnącego zagrożenia wojną, gdzie naturalnie wolimy kandydatów, którzy jawią się jako "silniejsi".
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sikorski by gangusa zjadł dupą i wypluł, ale najwybitniejsze platformerskie umysły doszły do wniosku, że tęczowy goguś będzie lepszym kandydatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sikorski wpadł tylko na 5 minut i zrobił gambit królewski z piwkiem u memecena i na tym piwku jeszcze tłumaczył gogusiowi jak działa NATO xD

#wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WillyJamess: moim zdaniem nie jest problemem trzaskowski, sikorski oczywiście byłby sztosem jak ten z czech. ale... nasze społeczeństwo jest umysłowo chore. Europejczykami się czują jak biorą dotację albo są chwaleni, ale jak mają głosować to już są rosjanami/węgrami xd sowietyzm i polaryzacja pełną parą.. Pierwsze co słyszałem wśród znajomych - nie chcę mieć imigrantów w kraju.

OK JA TEŻ NIE, to jest oczywiste, tylko skąd ich pewność że pan debil
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: Panie, Trzasku może przegrać drugi raz, co więcej różnica to będzie minimalna, Sikorski by mógł ten 1% zdobyć, zwłaszcza że mamy duzą frekwencję i dużo młodych wyborców bez doświadczenia.

Trzask to debil, koniec kropka, Sikorski przewidywał wojnę Ukraina - Rosja w latach 90... różnica jest widoczna, naprawdę 1% więcej od Trzaska by mógł uzbierać.
  • Odpowiedz
Jeśli Nawrocki wygra to chociaż będzie można go za coś rozliczać i mieć oczekiwana, patrz podpisana ósemka Mentzena
A Trzaskowski? Tego nie wie, tego nie słyszał, tu się czasy zmieniły. No ludzie kochani
#wybory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spinel: To już chyba koniec wpływu telewizji. Mając trzy główne telewizje i większość gazet przegrać z kibolem wspieranym przez kanał na yt, telewizję dla pisowskich dziadków i tiktoka XD
  • Odpowiedz
teraz sa zliczane glosy najwiekszych prymitywow ze wsi ktorzy pozytywnie oceniali udzial karola w ustawkach i nie maja kibla ani internetu?

#wybory
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach