Gmina z najmniejszym poparciem dla Prezydenta Nawrockiego oficjalnie otrzyma lepę na ryj i tytuł sześćdziesiony

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morritz: "wielki audyt rządów PO" nie wykazał nieprawidłowości, po rządach PiS nie trzeba było żadnego autydu a trwają już dziesiątki jak nie setki postępowań, uroku dodaje że jeden uciekł już na Węgry a jedna z twarzy zmian w sądach na Białoruś.
Polacy chcą bezkarności polityków, wysokiej inflacji i hurtowego importu muzułmanów, za tym głosowali.
  • Odpowiedz
Brawo koalicja. Macie swój brak polityki komunikacyjnej. Pisowscy i konfederaci wrzucają kompletne bzdury w infosfere, nikt tego nie prostuje, a potem Nawrocki wygrywa wybory. Przecież k---a połowa argumentów prawaków jest wyssana z d--y.

Żarty że Tusk to pachołek Niemców- który mamy rok? 2010? Przecież relacje Tuska z Scholzem były niem tak złe jak relacje Morawieckiego

Tusk wam sprowadzi imigrantów- kto rozdawał wizy w krajach Afryki i Azji na lewo i prawo? Kto miał
olek12216 - Brawo koalicja. Macie swój brak polityki komunikacyjnej. Pisowscy i konfe...

źródło: IMG_5078

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olek12216: zrobili czystą wode zamiast grzac codzuennie afery 8 lat i rządow pisu i kaczynskiego z łupieżem żeby go maksymalnie obrzydzić... a pisowcy sie nie pitolą - rv republika codxiennie sra na PO i Tuska i to zostaje w głowach i teraz Kaczynski wystawi worek cementu to ten dostanie 40% bo nie jest Tuskiem xD
Trzaskowski zamiast ciagle podkreslac ze Nawrocki jest żalosnym wyborem kaczynskiego i okradl staruszka na mieszkanie
  • Odpowiedz
Wy zrozumcie w końcu, że kandydat jako osoba nie ma tutaj żadnego znaczenia. Nieważne co o-----------y kandydat PiSu to i tak zebrałby tyle głosów, bo ludzie nie głosują na niego jako osobę, tylko na partie jako PiS.

#wybory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xxcorexx ❗️ | Według sondażu late poll Ipsos, prowadzenie w wyborach prezydenckich 2025 objął Karol Nawrocki z wynikiem 50,7%. Rafał Trzaskowski zdobył 49,3% głosów.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#wybory a ja jednak zamiast się rzucać, postaram się poświęcić trochę życia i poznać wschód, tych ludzi. Do tej pory nawet się nie interesowałem w jakim chamy języku mówią, więc trochę ignorancji u siebie widzę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Całe te #wybory to takie "na złość mamie się przeziębie"

"Zaścianek", "debile z prowincji", "hehe", a "piece z Jagodna już się grzeją". Tłumaczyłem: tak dodajesz głosy Nawrockiemu.

I jak grochem o ścianę, przecież "JAGODNO!!!", "czuć ten klimat!!!!", I tak za każdym razem. Sorry, chcieliście to macie na własne życzenie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No szkoda, dla mnie jako przyzwoitego człowieka taki ktoś jako prezydent jest niedopuszcalny.
No ale pochodze z Beskidu Zywieckiego, gdzie ludzie są tradycjonalistami i imponuje im siła, zaradność, nawet gdy nie jest ona przejawiana w sposób legalny, wiec nie dziwi mnie to, ze bedziemy mieć takiego prezydenta.
Polaki są głupie i proste. Do kosciołka, pomodlić się, o----ć sąsiada, ukraść drzewo z lasa i jakoś to będzie ()
#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kanał Zero Krzysztofa Pisowskiego w formie:
Sondaż EXITPOLL: wygrywa Trzaskowski
- na kanale zero narracja że to tylko sondaże, musimy czekać do rana
Sondaż LATEPOLL: wygrywa Nawrocki
- huraaa Karol prezydentem! Wygraliśmy!
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest że jeszcze trzy tygodnie temu prezydent nic nie mógł i był tylko od pozowania na zdjęciach, a dzisiaj państwo się sypie bo wygrał Nawrocki?
#wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spinel: bo zakładają, że będzie wetował ustawy. Za dwa lata wygra PiS i będą mieli pełnię władzy. Nawrocki będzie nas raczej słabo reprezentował na arenie miedzynarodowej. Dodatkowo, zacznie kolegów z PiSu ułaskawić, więc co bardziej zainteresowani tymi tematami są niezadowoleni. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie znowu sprawdziła się stara zasada - czytaj co piszą na mirko, bo w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Nie wiem czy to wina trolli czy botów, ale podczas końcówki tej kampanii zohydziliście odwiedzanie tego portalu. Niestety wyedukowani i postępowi nie podumali, że przeginanie wahadła odbije je w drugą stronę. A atakowaniem ludzi z wschodu, wsi czy widzów KZ przekonaliście niezdecydowanych. Szkoda mi RT, bo mógł to wziąć, ale wygląda jakby jego poplecznicy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UlicznyPoeta: jakby wykop miał wpływ na dziadkow

Chłopie społeczeństwo się starzeje 2/3 wyborców ma z 55+ wiec nie oczekuj cudów, dobrze to już było. Co roku więcej ludzi będzie szło na emeryturę niż na rynek pracy, więc szykuj się na królowanie PiSu.
  • Odpowiedz