#wybory Chłop wystawił gangusa a i tak wygrał xD
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Morritz: "wielki audyt rządów PO" nie wykazał nieprawidłowości, po rządach PiS nie trzeba było żadnego autydu a trwają już dziesiątki jak nie setki postępowań, uroku dodaje że jeden uciekł już na Węgry a jedna z twarzy zmian w sądach na Białoruś.
Polacy chcą bezkarności polityków, wysokiej inflacji i hurtowego importu muzułmanów, za tym głosowali.
Polacy chcą bezkarności polityków, wysokiej inflacji i hurtowego importu muzułmanów, za tym głosowali.
#wybory dobra dajcie jedną partię jak w Chinach albo polskiego Putina
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@ElPerdedor: a po co? U nas jest popis, dzięki temu przynajmniej jest śmieszniej, a rządzą jak dwie połówki makówki.
- 146
Brawo koalicja. Macie swój brak polityki komunikacyjnej. Pisowscy i konfederaci wrzucają kompletne bzdury w infosfere, nikt tego nie prostuje, a potem Nawrocki wygrywa wybory. Przecież k---a połowa argumentów prawaków jest wyssana z d--y.
Żarty że Tusk to pachołek Niemców- który mamy rok? 2010? Przecież relacje Tuska z Scholzem były niem tak złe jak relacje Morawieckiego
Tusk wam sprowadzi imigrantów- kto rozdawał wizy w krajach Afryki i Azji na lewo i prawo? Kto miał
Żarty że Tusk to pachołek Niemców- który mamy rok? 2010? Przecież relacje Tuska z Scholzem były niem tak złe jak relacje Morawieckiego
Tusk wam sprowadzi imigrantów- kto rozdawał wizy w krajach Afryki i Azji na lewo i prawo? Kto miał
źródło: IMG_5078
Pobierz@dzikiwonsz21: no i boli, boli że taki patus wygral i ze dla wielu takich jak ty liczy się tylko ból drugiej strony
@olek12216: zrobili czystą wode zamiast grzac codzuennie afery 8 lat i rządow pisu i kaczynskiego z łupieżem żeby go maksymalnie obrzydzić... a pisowcy sie nie pitolą - rv republika codxiennie sra na PO i Tuska i to zostaje w głowach i teraz Kaczynski wystawi worek cementu to ten dostanie 40% bo nie jest Tuskiem xD
Trzaskowski zamiast ciagle podkreslac ze Nawrocki jest żalosnym wyborem kaczynskiego i okradl staruszka na mieszkanie
Trzaskowski zamiast ciagle podkreslac ze Nawrocki jest żalosnym wyborem kaczynskiego i okradl staruszka na mieszkanie
- 54
Wy zrozumcie w końcu, że kandydat jako osoba nie ma tutaj żadnego znaczenia. Nieważne co o-----------y kandydat PiSu to i tak zebrałby tyle głosów, bo ludzie nie głosują na niego jako osobę, tylko na partie jako PiS.
#wybory
#wybory
- 9
- 4
Szkoda ze nie jestem bogaty wyjechalbym sobie na zawsze z tego urwidołka zazdroszcze bogaczom #wybory
#wybory SOL INVICTUS
źródło: Dariusz-Matecki-kto-to-jest-Wiek-wyksztalcenie-partia-Twitter_content
Pobierz@grzib_z_fugi: Ale co ten otłuszczony judeofil ma wspólnego z Bogiem Heliosem?
- 0
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 13
źródło: 1000000039
Pobierz- 5
źródło: temp_file4461091712147341657
Pobierz- 3
#wybory a ja jednak zamiast się rzucać, postaram się poświęcić trochę życia i poznać wschód, tych ludzi. Do tej pory nawet się nie interesowałem w jakim chamy języku mówią, więc trochę ignorancji u siebie widzę
Całe te #wybory to takie "na złość mamie się przeziębie"
"Zaścianek", "debile z prowincji", "hehe", a "piece z Jagodna już się grzeją". Tłumaczyłem: tak dodajesz głosy Nawrockiemu.
I jak grochem o ścianę, przecież "JAGODNO!!!", "czuć ten klimat!!!!", I tak za każdym razem. Sorry, chcieliście to macie na własne życzenie.
"Zaścianek", "debile z prowincji", "hehe", a "piece z Jagodna już się grzeją". Tłumaczyłem: tak dodajesz głosy Nawrockiemu.
I jak grochem o ścianę, przecież "JAGODNO!!!", "czuć ten klimat!!!!", I tak za każdym razem. Sorry, chcieliście to macie na własne życzenie.
- 4
No szkoda, dla mnie jako przyzwoitego człowieka taki ktoś jako prezydent jest niedopuszcalny.
No ale pochodze z Beskidu Zywieckiego, gdzie ludzie są tradycjonalistami i imponuje im siła, zaradność, nawet gdy nie jest ona przejawiana w sposób legalny, wiec nie dziwi mnie to, ze bedziemy mieć takiego prezydenta.
Polaki są głupie i proste. Do kosciołka, pomodlić się, o----ć sąsiada, ukraść drzewo z lasa i jakoś to będzie (╥﹏╥)
#
No ale pochodze z Beskidu Zywieckiego, gdzie ludzie są tradycjonalistami i imponuje im siła, zaradność, nawet gdy nie jest ona przejawiana w sposób legalny, wiec nie dziwi mnie to, ze bedziemy mieć takiego prezydenta.
Polaki są głupie i proste. Do kosciołka, pomodlić się, o----ć sąsiada, ukraść drzewo z lasa i jakoś to będzie (╥﹏╥)
#
Kanał Zero Krzysztofa Pisowskiego w formie:
Sondaż EXITPOLL: wygrywa Trzaskowski
- na kanale zero narracja że to tylko sondaże, musimy czekać do rana
Sondaż LATEPOLL: wygrywa Nawrocki
- huraaa Karol prezydentem! Wygraliśmy!
#wybory
Sondaż EXITPOLL: wygrywa Trzaskowski
- na kanale zero narracja że to tylko sondaże, musimy czekać do rana
Sondaż LATEPOLL: wygrywa Nawrocki
- huraaa Karol prezydentem! Wygraliśmy!
#wybory
@tujepolska: late poll nigdy sie nie pomylil
- 179
@BacaWymaca xD skisłem
- 10
Jak to jest że jeszcze trzy tygodnie temu prezydent nic nie mógł i był tylko od pozowania na zdjęciach, a dzisiaj państwo się sypie bo wygrał Nawrocki?
#wybory
#wybory
bo wygrana Nawrockiego oznacza, że za 2 lata albo wcześniej PiS wróci do władzy, a wtedy o--------ą taką dyktaturę, co się nawet Węgrom nie śniła
@spinel: bo zakładają, że będzie wetował ustawy. Za dwa lata wygra PiS i będą mieli pełnię władzy. Nawrocki będzie nas raczej słabo reprezentował na arenie miedzynarodowej. Dodatkowo, zacznie kolegów z PiSu ułaskawić, więc co bardziej zainteresowani tymi tematami są niezadowoleni. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.
Wybory są jak polska reprezentacja w piłkę. Człowiek się łudzi, a na końcu i tak Polska przegrywa
#wybory
#wybory
Nie ma co się łudzić, Trzaskowski nie wygra #wybory
Prawdopodobnie znowu sprawdziła się stara zasada - czytaj co piszą na mirko, bo w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Nie wiem czy to wina trolli czy botów, ale podczas końcówki tej kampanii zohydziliście odwiedzanie tego portalu. Niestety wyedukowani i postępowi nie podumali, że przeginanie wahadła odbije je w drugą stronę. A atakowaniem ludzi z wschodu, wsi czy widzów KZ przekonaliście niezdecydowanych. Szkoda mi RT, bo mógł to wziąć, ale wygląda jakby jego poplecznicy
@UlicznyPoeta Co ty p--------z w ogóle xD Ci ludzie ze wschodu nie atakują i nie dehumanizują wyborców "tęczowego Rafałka"?
@UlicznyPoeta: jakby wykop miał wpływ na dziadkow
Chłopie społeczeństwo się starzeje 2/3 wyborców ma z 55+ wiec nie oczekuj cudów, dobrze to już było. Co roku więcej ludzi będzie szło na emeryturę niż na rynek pracy, więc szykuj się na królowanie PiSu.
Chłopie społeczeństwo się starzeje 2/3 wyborców ma z 55+ wiec nie oczekuj cudów, dobrze to już było. Co roku więcej ludzi będzie szło na emeryturę niż na rynek pracy, więc szykuj się na królowanie PiSu.


























#wybory