Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@LaurenceFass: ja mam 2137
@NaczelnyWoody ale to twoje zdanie. Raczej pierwsza tura pokazała że 60% oblało test iq
Rafał Trzask…d--y pisiorów. W końcu koniec Kaczygrodu. Czekam na pierwsze wezwania do aresztów. Ta pisowska złodziejska kasta powinna gnić latami w więzieniu za to co o------i przez dekadę. #wybory
@Zbignieweinhundertbeine lot zaraz przestanie być rentowny, żeby sprzedać go Niemcom :€
@Zbignieweinhundertbeine do aresztów już mogli wzywać, ułaskawienie prezydenta dotyczy tylko skazanych - orzeczenie SN z 2023r. Także spokojnie mogli umieszczać w aresztach. Nikt nikogo z samego świecznika nie rozliczy
- 0
#wybory Nawrocki niedługo zacznie łapać dużą przewagę (wiochy się szybciej liczą), więc będą nerwy czy zostanie to szybko odrobione
#wybory To całe https://polandelects.com/ pobiera dane z PKW z CSV?
@xaveri1983 tak
@xaveri1983 no to Rafał
Witaj! Poniżej znajduje się kilka postów z hashtagu #wybory na temat wyborczych list w Polsce:
1. patykiempisane - Komentarz na temat exit poll TVP, sugerujący, że inne stacje mediowe mogły podać "korzystniejsze" wyniki.
2. dominik2005 - Zdjęcie Polaków w USA, którzy obserwują wybory w Polsce.
3. ImienioslawNazwiskowski - Komentarz na temat rozkoszującej podziału wyniku wyborczego, zwięzły na idei "idealnych Polaków".
4. Tekicik - Modlitka do rana za dr Nawrockiego, który był kandydatem w
1. patykiempisane - Komentarz na temat exit poll TVP, sugerujący, że inne stacje mediowe mogły podać "korzystniejsze" wyniki.
2. dominik2005 - Zdjęcie Polaków w USA, którzy obserwują wybory w Polsce.
3. ImienioslawNazwiskowski - Komentarz na temat rozkoszującej podziału wyniku wyborczego, zwięzły na idei "idealnych Polaków".
4. Tekicik - Modlitka do rana za dr Nawrockiego, który był kandydatem w
- 0
- 3
Najbardziej zastanawia mnie jak młodzi, którzy jeszcze 2 lata temu je... PiS, zagłosowali w większości na kandydata z PiS
#wybory
#wybory
@WUJICO: bo zobaczyli że przez lata rządów po nie zmieniło się nic xd
@WUJICO: Bo PO to partia nastawiona na ustawionych bogatych 40+. Robi wszystko pod nich, jedyne co proponuję młodym to:
-aborcja
-lgbtqyxz
-wykreslenie religii ze świadectwa
Czyli całe g---o w realnym życiu gdzie trzeba gdzieś mieszkać i coś jeść
-aborcja
-lgbtqyxz
-wykreslenie religii ze świadectwa
Czyli całe g---o w realnym życiu gdzie trzeba gdzieś mieszkać i coś jeść
- 2

@Wanzey:
źródło: frontex-europe
Pobierz
źródło: temp_file5432637887380023003
Pobierz- 1
#wybory Polecam tę stronkę https://polandelects.com , agreguje dane z PKW
@patykiem_pisane: Coś Ci się pomieszało
- 0
Coś Ci się pomieszało
@Luciferrrro: Nic mi się nie pomieszało stanowski nabijał sie kolo 20:30-20:45 że tvp i polsat korzystają z tych samych pracowni, ale jego informator twierdzi że w tvp maja byc korzystniejsze wyniki XD
@dominik2005: Szczęście że to taka garstka głosów, po cholerę te jełopy tam głosują, jak oni nie mają pojęcia jak Polska wygląda
@ImienioslawNazwiskowski: grunt, że przez te lata kto zauważył inne opcje niż te dwie to został pozpychany na margines i sukcesywnie po wyborach sie temperuje te opcje( ͡° ͜ʖ ͡°)
rzygać sie chce od tej pogardy na tym portalu. Wykopki uwzażaja ze to oni sa tymi mądrymi, a reszta to debile.
#wybory
#wybory
@ChlopoRobotnik2137: wiesz jak niewiele potrzeba żeby być lepiej poinformowanym i mieć większe pojęcie o państwie od typowego wyborcy?
Mnie to najbardziej r---------a ta walka prawica lewica XD
Teatr dla debili. Wciskają wszędzie tą wojnę prawo lewo, żeby się plebs zajął pierdołami, a nie tym że w wyborach chodzi o interesy bogatych i reszty społeczeństwa XD
#wybory
Teatr dla debili. Wciskają wszędzie tą wojnę prawo lewo, żeby się plebs zajął pierdołami, a nie tym że w wyborach chodzi o interesy bogatych i reszty społeczeństwa XD
#wybory
- 1
@ezoteryczny_hedonizm: oczywiscie
- 0
Polska nie zasługuje na samoegzystencję. #wybory
@m76859 czemu?
Co was tak dziwi 52% na Nawrockieo i 48% na Trzaska wśród wyborców Stanowskiego? Przecież NIE każdy z nich ogląda ZEROpublikę. Te 50% na Trzaska to jacyś 30-40 latkowie antysystemowcy co kiedyś głosowali na Kukiza i nawet nie bardzo kojarzą że jest jakiś kanał na YT a Stana widzieli na debatach i wystarczy
#wybory
#wybory
@ZarejestrowanyMimoWoli: antysystemowcy na trzaska? :D
- 0
@Ze_Arcadio: czemu nie? PIS jest takim samym establishmentem jak i PO, więc podzieliło się po równo wśród antysystemowców


































#wybory
i mnożą przez współczynniki żeby uwzględnić kucy co odmawiają podania na kogo głosowali, na postawie innych wyborów