@xdrcftvgy: smog sam w sobie nie szczegolnie. Bardziej dwa takie domy gdzie nawet w lecie czuc ze pala smieci s-------e. Po 6 osob tam mieszka a wystawiaja jeden worek smieci co miesiac. Nas jest 2 doroslych + 2 gowniaki i workow mamy zoltych ze 4-5 + ze 3 papieru i jeden szkla wiec podejrzenia raczej mam sluszne.
Dawno nic nie było, a dzisiaj były i chęci i jak się okazało świetne warunki! Wschód słońca ze Śnieżki 5:33 Takie małe #chwalesie #wschodslonca #sniezka #karkonosze #gory Więcej zdjęć w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ͡°)
Górskie Mirki i Mirabelki! Czy znajdzie się ktoś chętny na wypad na wschód słońca z piątku na sobotę? Warunki mają być dobre, stąd pomysł na krótki wyjazd. Po głowie chodzi mi Śnieżka, chociaż nie wykluczam też innych propozycji ( ͡~ ͜ʖ͡°) Start w okolicach godziny 2, chociaż zależy to od wyboru góry i trasy, liczą się ekstra widoki! Więcej informacji na priv. :) #gory #