Słońce wschodzi ok. wpół do szóstej. Kiedy otworzyłem oko i spojrzałem na poświatę wlewającą się okno, wiedziałem co się święci i chwaliłem swoją przezorność co do pełnej gotowości do wyjazdu w teren o każdej porze dnia i nocy. W kilkanaście minut byłem na pierwszym lepszym miejscu, skąd rozciągają się w miarę fajne widoki.

W pierwszej kolejności rzuciłem się do fotografowania w kierunku wschodzącego słońca, ale kiedy popatrzyłem w drugą stronę… tam to dopiero
vitoosvitoos - Słońce wschodzi ok. wpół do szóstej. Kiedy otworzyłem oko i spojrzałem...

źródło: comment_1616701690j3u1BIqlIu6jLBv8nktZlm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zimny poniedziałkowy poranek na Łukowszczyźnie.

W poniedziałek, gdy słońce wstało, wszystko było przykryte śniegiem. Potem zrobiło się tak ciepło, że do wieczora prawie śladu po tym śniegu nie było.

--
Jeśli spodobało Ci się to zdjęcie to zapraszam do obserwowania tagu #sedrosfoto i odwiedzenia mojego fotobloga, gdzie znajdziesz więcej moich
sedros - Zimny poniedziałkowy poranek na Łukowszczyźnie.

W poniedziałek, gdy słońc...

źródło: comment_1616577777cwCWabbfEQs3aUNP6sxCKV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mireczki i Mirabelki. W ostatni weekend w polskich Tatrach panowały mocno zmienne warunki. Sobota - ekstremalnie niskie temperatury i zadymki śnieżne, w niedzielę odpaliło piękne słońce i niezwykła przejrzystość powietrza. W takim właśnie czasie zaplanowaliśmy zimowe wyjście w góry, na Szpiglasowy Wierch, na wschód słońca, na foty. Przy okazji nakręciliśmy film z tego nocnego wyjścia, które do lekkich nie należało.
Zapraszamy do tego znaleziska i wykopek:

Zimowa wyprawa na wschód słońca na Szpiglasowy
SzaloneWalizki - Cześć Mireczki i Mirabelki. W ostatni weekend w polskich Tatrach pan...

źródło: comment_1613675047Yt8LcldPoHYqOIJXqbTCXn.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Na zakończenie pierwszego miesiąca 2021 roku mam coś ekstra. Takie kolory możliwe są tylko w zimie…. no może niekoniecznie, ale na pewno śnieg odbijający światło i przybierający jego kolor zdecydowanie dodaje kadrom uroku.

Tego ranka byłem oczywiście na miejscu długo, długo przed świtem. Jednak tym razem najpiękniej zrobiło się kilkanaście minut po wschodzie słońca. A to z powodu odległych chmur. Dopiero kiedy słońce wyszło ponad nie, zalało okolice swoim cudownym światłem malując i
vitoosvitoos - Na zakończenie pierwszego miesiąca 2021 roku mam coś ekstra. Takie kol...

źródło: comment_1612097194gj3u2sy0Ua0lUhz94ePcYy.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wysokie niezbyt gęste chmury mogą zwiastować tylko jedno – kolor różowy na niebie. Kilkadziesiąt kilometrów ode mnie znajduje się ferma wiatrowa. To właśnie tam zaczaiłem się, aby uwiecznić ten niesamowity poranek.

Artykuł i zdjęcia na moim fotoblogu: https://witoldochal.blog/2021/01/24/kulka-i-wiatraki/

Mój tag, zapraszam do obserwowania: #comisienawineloprzedobiektyw

#fotografia #fermawiatrakow #ekologicznaenergia #wschodslonca #podkarpacie #sonina
vitoosvitoos - Wysokie niezbyt gęste chmury mogą zwiastować tylko jedno – kolor różow...

źródło: comment_1611483591MBF4v4NsnBcR2pAXbovSuX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej. Zajmuję się fotografią i podsumowuję w poście na fb moje ulubione wschody i zachody z 2020 roku.
Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam do fanpejcza: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=226145555761036&id=100050967804126

Mój tag: #comisienawineloprzedobiektyw
#fotografia #wschodslonca #zachodslonca #podsumowanie #facebook #fanpage
vitoosvitoos - Hej. Zajmuję się fotografią i podsumowuję w poście na fb moje ulubione...

źródło: comment_1608896342CU20QtDIzLUNIwrSpSDpcS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach