Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft

Aktualna sytuacja (przynajmniej w Ally // Silvermoon) to jakieś #!$%@? nieporozumienie.

Człowiek iLvL443 retardyn. Średnio Overall 40k, na bossie 38-41k (wiadomo, palek z Vision of Perfection to przeskok o kilka tysięcy dps). Dodatkowo CHYBA najlepsze utility mdps -> hop, bof, loh, blessingi na absorb i mane, WoG i najdłuższy stun w giereczce.
ALE NIE #!$%@?! #!$%@?! (już nie płaczę o Raider.io, bo to nie o to chodzi).
jakikolwiek +7 i w górę to już nie dla tej klasy postaci, o nie nie nie. Musisz się zadowolić <+6 . I to #!$%@? raz na godzinę.

Dzisiaj w ciągu 6 godzin gry zrobiłem uwaga: 3 mythic. (2x +5 SotS KR, 1 +6 ML)

Oglądam sobie streamka, mysle ze to tylko ja mam niefarta. Nie!
Paladyny retri na każdym jednym stream co widziałem z buta są odrzucani, nawet jak mają 445+ (nawet raz 449 odrzucili na koszt 439 DH) na uwaga: +8 XD

Ja wiem: są lepsze klasy melee. Rogue ze shroudem i dobrym DPS na 1 target, DH z gigantycznym AoE, Warek (xD którego retrasy wciągają nosem) no ale to już przesada. Trzeba mieć własny skład chyba :/

#!$%@?!

A picrel to dzisiejszy trinket z sotsa. Na szczęście z socketem, bo miałem viala (ale viala sobie zostawie na raidowanie...)
Pobierz
źródło: comment_VqSdP8d2WUKoVkAFQi148QW7n2zQAeGj.jpg
  • 13
@Lockersky: Bo ludzie są #!$%@? XD uważają się za prosów na każdym szczeblu rozgrywek. Próbują try hardować w jakieś gierce komputerowej dla nastalatków 12+. Spróbuj coś zrobić po swojemu to cię wyzywają. Hur dur ale jak to sub rogal. Dlatego ja już dawno sobie odpuściłem wszelkie WYSOKIE (POWTARZAM) WYSOKIE MYTHICKI i inne rzeczy END GAMEOWE (POWTARZAM WIELKI END GAME) gdzie mogę spotkać internetowych napinaczy którzy coś próbują osiągnąć w głupiej grze