#worldofwarcraft Wbiłem 120 lv swoją pierwszą postacią, magiem który obecnie ma 220 itemlv przez co nie mogę wziąć udziału w zadnym raidzie, na dungeon czekam około 30 min i nie zawsze cos poleci, jest jakiś szybszy sposób na podniesienie itemlv?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmusiłem się do zrobienia pathfindera na bfa, a tu pisda na legionie też trzeba to zrobić żeby latać , zapomniałem . Totalny idiotyzm. A robilem po to zeby alta wygodniej wylevelowac.
Przyjdzie shadowlands i wszystkie pathfindery pójdą się je*ać bo w innym wypadku każdy lvlowałby na mopie.
W ogóle tak dużo rzeczy mnie irytuje w tej grze, że na prawdę bardzo bardzo mocno liczę na to, że po classicu wejdzie tbc i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamillos33: Pathfindery to sama przyjemnosc xd chociaz sie czlowiek nie nudzi co nie xd

Mam WoD, Legion, BFA, robilem na biezaco.
Ale te 2 nowe repy Uldum i Rajani niech zdechna...mam 4k/21 to jest najgorszy grind w te j-----j grze dla nolifow (98 exalted)
  • Odpowiedz
#worldofwarcraft Dlaczego nie mogę wejść w żaden dungeon z legionu? Mam odpowiedni item level, lv postaci i zodbyłem artefakt, jak cały czas informacja ze nie moge wejść do kolejki do tego dungeonu.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#worldofwarcraft #wowclassic
Jeżeli ktoś zastanawia się nad przeniesieniem na inny server lub zaczyna grę to Gwardia Polska rekrutuje nowych graczy. Gramy na Pyrewood Village. W niedzielę wybieramy się na pierwszy gildiowy BWL. Większość z nas już raidowała BWL z PUGiem lub innymi gildiami/grupami, więc dużo osób jest już ubranych w MC i Ony. Brakuje nam jeszcze trochę osób do roostera, wiec zapraszam ( )
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DiggerMeat: Ahh, ja mam same konta premium, więc tego nie widziałem. Kup sobie za kilka złotych premkę i będziedziesz grać. Ja już z rok tam nie zaglądałem, ale z tego co widzę na stronie to non stop mają niesamowicie mocną bazę graczy.

e: miło wspominam granie tam i mogę polecić.
  • Odpowiedz