Co wy wiecie o zarazie #koronawirus #worldofwarcraft
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@Spajkodron3000: tak tak, tyle ludzi to ostatnio wrzuca wszędzie, że robi się nudno ;)
- 261
@BlackDave: XD i Włochy jako stratholme
- 23
@Megawonsz_dziewienc: widać zabory
15
Wirtualna epidemia sprzed 12 lat dała nam przedsmak pandemii kronawirusa.

Mowa tu o wirtualnej epidemii, która rozpoczęła się w grze World of Warcraft, jeszcze w 2005 roku tuż po wyjściu instancji o nazwie Zul Gurub.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#wow #worldofwarcraft strona z newsami wowhead sie s---------a
#worldofwarcraft
Pod tą kwarantannę zagrałbym w Wowa na tbc. Istnieje jakiś legitny serwer??
Pod tą kwarantannę zagrałbym w Wowa na tbc. Istnieje jakiś legitny serwer??
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jasmithia Ale to z-----i gracze nie chcieli żadnych większych zmian, balansu w classicu i krzyczeli na lewo i prawo żeby im dać prawdziwą vanille XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@korporacion: ten set powstal 15 lat temu. Jeden z najbrzydszych modeli w calym wowie ale jakos mial pasowac do tematyki raidu. Zobacz Clothowy set z AQ40
- 1
@korporacion: @jasmithia @kamisan w sumie to tylko set warriora z nich nawet jest spoko (ale to tylko ze względu na kolory)
Ma ktoś tego mema sposób na odbudowę Lordaeronu według Garithosa? Chyba ostatni podpunkt to był żeby opuścić lewackie przymierze.
#worldofwarcraft #wow #warcraft3 #warcraft
#worldofwarcraft #wow #warcraft3 #warcraft
@ArthasMenethil: Mam, ale nie mogę teraz wrzucić bo własnie boostujemy Natalkę na mythicu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#worldofwarcraft
Carapace i NZoth leżą <3
BiS hełmik i naramy już na moim koncie. Trzeci azerytowy (klata) był za warfronta XD dopiero z hero będzie lepszy :D
Oj byczki, 3LD 2AM 1EP na retri palku :D
Carapace i NZoth leżą <3
BiS hełmik i naramy już na moim koncie. Trzeci azerytowy (klata) był za warfronta XD dopiero z hero będzie lepszy :D
Oj byczki, 3LD 2AM 1EP na retri palku :D
źródło: comment_1584491580Y5JAOzFndIejP4mkjDjKPY.jpg
Pobierz- 0
@Arogancky Podrzuć linka
@ArthasMenethil: no w sensie warcraftowy: https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/33686?
- 1
O co kaman? Reinstalacja nie pomaga, nie można się zalogować #battlenet #blizzard #hots #overwatch #wow #worldofwarcraft
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_1584471977pIw1oeaZquiX96sF61RLG8.jpg
Pobierz- 28
Symulacja epidemii | Incydent zepsutej krwi
Czym był "incydent zepsutej krwi" i jak gracze World of Warcraft przypadkowo stali się obiektem badań dla epidemiologów badających rozprzestrzenianie się choroby. Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/5390017/symulacja-epidemii-incydent-zepsutej-krwi/
#ciekawostki #koronawirus #worldofwarcraft #psychologia #gry
Czym był "incydent zepsutej krwi" i jak gracze World of Warcraft przypadkowo stali się obiektem badań dla epidemiologów badających rozprzestrzenianie się choroby. Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/5390017/symulacja-epidemii-incydent-zepsutej-krwi/
#ciekawostki #koronawirus #worldofwarcraft #psychologia #gry

- 3
Treść została ukryta...
- 2
Zmusiłem się do zrobienia pathfindera na bfa, a tu pisda na legionie też trzeba to zrobić żeby latać , zapomniałem . Totalny idiotyzm. A robilem po to zeby alta wygodniej wylevelowac.
Przyjdzie shadowlands i wszystkie pathfindery pójdą się je*ać bo w innym wypadku każdy lvlowałby na mopie.
W ogóle tak dużo rzeczy mnie irytuje w tej grze, że na prawdę bardzo bardzo mocno liczę na to, że po classicu wejdzie tbc i
Przyjdzie shadowlands i wszystkie pathfindery pójdą się je*ać bo w innym wypadku każdy lvlowałby na mopie.
W ogóle tak dużo rzeczy mnie irytuje w tej grze, że na prawdę bardzo bardzo mocno liczę na to, że po classicu wejdzie tbc i
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kamillos33: Pathfindery to sama przyjemnosc xd chociaz sie czlowiek nie nudzi co nie xd
Mam WoD, Legion, BFA, robilem na biezaco.
Ale te 2 nowe repy Uldum i Rajani niech zdechna...mam 4k/21 to jest najgorszy grind w te j-----j grze dla nolifow (98 exalted)
Mam WoD, Legion, BFA, robilem na biezaco.
Ale te 2 nowe repy Uldum i Rajani niech zdechna...mam 4k/21 to jest najgorszy grind w te j-----j grze dla nolifow (98 exalted)
#worldofwarcraft Dlaczego nie mogę wejść w żaden dungeon z legionu? Mam odpowiedni item level, lv postaci i zodbyłem artefakt, jak cały czas informacja ze nie moge wejść do kolejki do tego dungeonu.
- 4
@robert7454: masz sicknesa
- 1
@robert7454: granie dwarfem, zgnilem
#worldofwarcraft #wowclassic
Jeżeli ktoś zastanawia się nad przeniesieniem na inny server lub zaczyna grę to Gwardia Polska rekrutuje nowych graczy. Gramy na Pyrewood Village. W niedzielę wybieramy się na pierwszy gildiowy BWL. Większość z nas już raidowała BWL z PUGiem lub innymi gildiami/grupami, więc dużo osób jest już ubranych w MC i Ony. Brakuje nam jeszcze trochę osób do roostera, wiec zapraszam (✌ ゚ ∀ ゚)
Jeżeli ktoś zastanawia się nad przeniesieniem na inny server lub zaczyna grę to Gwardia Polska rekrutuje nowych graczy. Gramy na Pyrewood Village. W niedzielę wybieramy się na pierwszy gildiowy BWL. Większość z nas już raidowała BWL z PUGiem lub innymi gildiami/grupami, więc dużo osób jest już ubranych w MC i Ony. Brakuje nam jeszcze trochę osób do roostera, wiec zapraszam (✌ ゚ ∀ ゚)
konto usunięte via Android
- 0
Zna ktos jakieś spoko prywatne serwery w #wow
Oprócz sunwell i warmane. (Wotlk)
#worldofwarcraft #prywatneserwery #gry
Oprócz sunwell i warmane. (Wotlk)
#worldofwarcraft #prywatneserwery #gry
- 0
@Qfarcowy wieczrami kolejki są
@DiggerMeat: Ahh, ja mam same konta premium, więc tego nie widziałem. Kup sobie za kilka złotych premkę i będziedziesz grać. Ja już z rok tam nie zaglądałem, ale z tego co widzę na stronie to non stop mają niesamowicie mocną bazę graczy.
e: miło wspominam granie tam i mogę polecić.
e: miło wspominam granie tam i mogę polecić.
#worldofwarcraft Co muszę zrobić zeby móc latać w draenor?
- 1
@robert7454: nooooooo kolego sporo
- 24
robił ktoś refunda od Blizza na PayPala? Od razu zakładać spór czy najpierw pisać do supportu? (i nie chodzi o W3: refunded) #kiciochpyta #worldofwarcraft #blizzard #paypal
Czy jeśli teraz kupie Battle For Azeroth to otrzymam 30 dni grania gratis czy to już tak nie działa?
#wow
#worldofwarcraft
#wow
#worldofwarcraft
- 1
@Voluminius: nie otrzymasz
























220ilvl na 120 ??? tosz jak grałem 5 lat temu to taki miałem na chyba 80 :P