@pitappl: kontent pve na bfa może ci zająć nawet 24/7 jeżeli grałbyś m+ non stop, rajdy są dużo trudniejsze niż były w classicu, n'zotha na mythicu zabiło 59 gildii póki co... na około 4000 które cokolwiek ruszyły na mythicu
  • Odpowiedz
pachnelem sobie grupe na freehold 0 dodalem po 460ilvl i po pierwszym bosie poszedłem afk wpisujac "go ahead guys im brb" ( ͡ ͜ʖ ͡)
#worldofwarcraft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lenmon: może wyrwiesz jakąś brodatą krasnoludzicę z klany Ciemnego Żelaza. Jako, że wszyscy tam wyglądają jak kominiarze to pewnie taki Shrek jak Ty zrobi furorę na dzielni... No chyba, że nie wyglądasz jak zielony Chad
  • Odpowiedz
Azerajtowe traity, esencje, korupcje, wszędzie rng o chuiuuu złoty tęsknie za starym prostym systemem lootu. Jak puszczą tbc po classicu to będę grał jak p-----n.
#worldofwarcraft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamillos33: @Fileperek: to będziecie narzekać że tydzień i nie ma co robić bo akurat dostaliście cały set na 1 rajdzie XD, fakt rng w korupcjach jest kijowe i powinna być jakaś forma kupienia wybranych za jakieś duże ceny ale obecnie azerite? chcesz dokładnie traity jakich potrzebujesz, zbieraj residium lub wyciąg z rajdu tam są gwarantowane traity, nie chcesz czekać to graj w tokenową loterię
  • Odpowiedz
400ilvl bala druid here, na czym powinienem sie skupic przy ubieraniu? Robic wq, hc dungeony, zbierac perly na benthici? Czy ogarnac najpierw te questy z nzothem zeby dostac legendarny cape? Troche zagubiony jestem :(
#worldofwarcraft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pitappl Pierwsze co to odblokować legendarny cape i dostęp do contentu 8.3. Potem wq i bicie repy, gearowanie na M+ i radiach oraz farmienie esencji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Lenmon zgodzę się z tobą ale na globala szkoda mi kasy jeżeli jestem casualem a po drugie nie podoba mi się do końca content a wotlk zawsze miło wspominam i kiedyś grałem na sunku i jakoś mnie smaka naszła pograć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dabi: też nie rozumiem tych ludzi. Niewolnicy Golda. Ledwo co go zbierają a w k---e czasu na to marnują. 5 dyszek to dla nikogo majątek
  • Odpowiedz