Pamiętam jak gdzieś ok. miesiąc po tzw. inwazji dodałem komentarz:
-Nie mogę powiedzieć, bym darzył ukraińców zbytnią estymą.
Oczywiście wyzywanie od onuc, zawalili mnie minusami a mode komentarz usunął xDDD
Więc dziś powtarzam te same słowa:
-Nie mogę powiedzieć, bym darzył wukraińców zbytnią estymą.
#ukraina #wukraina #wojna #onucacodzienna
-Nie mogę powiedzieć, bym darzył ukraińców zbytnią estymą.
Oczywiście wyzywanie od onuc, zawalili mnie minusami a mode komentarz usunął xDDD
Więc dziś powtarzam te same słowa:
-Nie mogę powiedzieć, bym darzył wukraińców zbytnią estymą.
#ukraina #wukraina #wojna #onucacodzienna
- jakubsciubidlo
- fantazmat
- Basiura89
- Gudek40
- erni13
- +56 innych

































#wojna #bialorus