Ktoś jeszcze wierzy, że ta "wojna" miała inny cel niż maksymalizacja zysków korporacji (w pierwszej kolejności zbrojeniowych), wzbudzenie strachu, a więc większą kontrolę u szeregowych ludzi? Pewnie jeszcze kilka innych pieczeni jest pieczonych na tym ogniu, ale w przeciwieństwie do wykopków, nie jestem wielkim specjalistą, a jedynie obserwuję i wyciągam wnioski.
ten symetryzm stawiany między możliwościami naszymi a Turcji odnośnie sytuacji z tymi helikopterami jest przyjemnie niedorzeczny(⌐͡■͜ʖ͡■) #ukraina #wojna #rosja #polska
@bombastick: niestety ma racje. Tzn od storny technicznej, te smiglowce wlecialy na malej wysokosci i nie mozna ich bylo namierzyc zadna obrona sredniego zasiegu. Tzn chcac je zestrzelic trzebaby manpads.
No i moze wazniejsze, nawet jakby nasi je wykryli to by im kazali zawrocic badz w ostatecznosci wyladowac, ale bez ostrzezenia ni uja bysmy ich nie zestrzelili.
Trwa dyplomatyczna przepychanka między rządami Polski i Ukrainy. - Niewspółmierne reakcje strony ukraińskiej szkodzą nie tylko relacjom polsko-ukraińskim, ale
Dzisiaj zginie albo zostanie kalekami od 400 do 600 Moskali. (jak codziennie, bo to stała średnia ruskich strat utrzymująca się od miesięcy) Więc bez względu na wszystko inne, to będzie dobry dzień. Smacznej kawusi! (。◕‿‿◕。)
@mussolini444: dehumanizacja siłowo zmobilizowanych Rosjan dołączających do kacapskiej armii to normalka, tutaj jest pełno trolli ukraińskich którym pomaga bardzo lewicująca część społeczności wykopu. Ale spróbuj przywołać że tam ginie też mnóstwo Ukraińców to zaraz będziesz nazwany onucą.
Najlepsze jest to, że Polska po raz kolejny pokazuje, że w tym kraju liderami są potomkowie chłopów nosaczy. Jak widać ruscy i niemcy skutecznie wymordowali elitę. Kwestia Ukraińskiego zboża to jedna z tych kwestii na których Polska mogła zarobić i zarabiać przez następne dekady. Rozbudować porty, stać się relanym beneficjentem. ALE OCZYWIŚCIE KRWA NIE! Banda nosaczy, związanych pewnie głównie z rządącymi (nie chcą ujawnić listy podmiotów) stwierdziła, że sobie hehe dorobią. Zamiast
Kwestia Ukraińskiego zboża to jedna z tych kwestii na których Polska mogła zarobić i zarabiać przez następne dekady. Rozbudować porty,
@SzybkieSondy: Skończ pieprzyć te farmazony dla debili i dzieci z podstawówki, włącz sobie google maps i sprawdź gdzie leży Afryka i Azja (główne kraje zbytu ukraińskiego zboża) a następnie wytycz najkrótszą drogę morską z Ukrainy. No przykro mi ale nie prowadzi ona przez bałtyckie porty. To nie kurna XVII w. gdy
@SzybkieSondy: weź idź się dziecko przewietrz, budować porty na ich zboże, a jak zmienią zdanie, sytuacja się zmieni i będą mogli morzem czarnym transportować to co, obrazisz się jaki kolo xD dekady xD
Toć teraz jest tak samo. USA jest nie tylko hamulcowym pomocy militarnej dla Ukrainy, co przyczyniło się i dalej się przyczynia do wysokich strat Ukrainy. A także Baiden i jego ekipa wspierają Rosję by wojna mogła trwać, a Rosja się wykrwawiać kosztem Ukraińców. Do tego zarabiają miliardy, gdy kraje jak Polska zaczynają się uzbroić. Z punktu widzenia historii będzie to kolejna interwencja USA, gdzie nie liczą się szlachetne wartości, a zarabianie na
@MuszynAfrika: swego czasu to Baiden tworzył czerwone linie i gadał o nie eskalacji. Gdyby nie Wielka Brytania to kto wie czy jeszcze dziś Ukraina by nie miała zachodnich czołgów.
Jeśli pracownik z fabryki ma rację, producenta luksusowych aut czeka poważny kryzys wizerunkowy. Polak z Jaguar Land Rover twierdzi, że brytyjska marka wciąż wytwarza auta na rynek rosyjski. Chodzi o najdroższe wersje Range Roverów. Marka ma 13 salonów w Polsce.
Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym konflikcie? Że ruskie małpiszony czują potrzebe poniżania Ukraińców, których nie potrafią podbić. Czaisz? 2 armia świata, kraj z największymi zapasami wojskowymi w historii ludzkości po związku radzieckim, z 10k czołgów w magazynach, nie potrafi przejąć najbiedniejszego kraju w europie, BA! Zwolennicy i putiniarze czują się w obowiązku aby propagandowo niszczyć wizerunek tego kraju, BO NIC INNEGO NIE SĄ WSTANIE JUŻ ZROBIĆ. Robią sobie memy z broniącego
@Runaway28: dokładnie, nie tylko USA ale i kraje UE wspierają Ukrainę, gdzie Putin powiedział ze przy takim wsparciu to potrwa dluzej niż zakładali. Nie stoję po żadnej ze stron bo nie widzę pełnego obrazu ale przeraża mnie to ze ludzie łykają propagandę z obydwu stron bez namysłu tak jak chociażby z tym ze ruscy kible kradną z pola walki iks de
Jakby ktoś zapomniał, jak bardzo Ukraiński rząd ma Polskę w dupie i na nią pluje, to właśnie ich Minister od Cyfryzacji (czy cos podobnego), nagrał specjalny filmik, że dziękuje Elonowi za baterie, które kupiła Polska xD
@qlimax3: na stronie ich ministerstwa jest napisane:
„… Ukraina otrzymała bezpłatnie nowe systemy Powerwall. Inicjatywę Ministerstwa Cyfryzacji wsparł rząd RP, Tesla, Direct Relief oraz Fundacja Charytatywna Evgeny Pyvovarov…” Wynika z tego że nie tylko Polska ale i 3 inne organizacje za tym stoją. Ale tak na tg nie ważne podziękowania za to na tt bardzo ważne ;)
nie zapomniał, zrobił specjalny dedykowany filmik, tylko dla Elona.
@qlimax3: Nagrał filmik przeznaczony dla ekscentrycznego i egocentrycznego jak trzy letni dzieciak miliardera i wrzucił go na portal, którego ten miliarder jest właścicielem? Ciekawe dlaczego, nie?
Jeśli poświeciłbym laserem w oczy pilota białoruskiego helikoptera, który wleciał nielegalnie do Polski, a on by się rozbił, to bym rozpętał 3 wojnę światową? #wojna #ukraina #bialorus
#wojna #ukraina #nwo
Dzięki temu rosja za jednym razem pokaże jak silna jest.
Po co ta funkcjonalność w ogóle jest poza manipulacją?