Ja się dziś zdziwiłem jak sprawdziłem rubelka bialoruskiego, nie wiem jak może być mocniejszy od złotówy


@poradnikspeleologiczny: Rubel białoruski jest w #!$%@? słabą walutą, dużo słabszą od złotówki. Nie radzę Ci sprawdzać wartości wona i jena, bo wtedy dopiero możesz się zdziwić xD

A rubel białoruski jest całkiem świeżo po denominacji. Kolejnej. Jeden nowy rubel to 1kk rubli z 1999 i bodaj 10k z 2010. Jak byliśmy z kumplami w ogólniaku,
#oswiadczenie #slask #radzionkow #wojna #raportzfrontu
Z dniem dzisiejszym zostaje powołana do życia zbrojna organizacja "Osiedlowy Front Wyzwolenia Radzionkowa od Okupacyjnych Władz" (w skrócie OFW-ROW) mająca na celu wyzwolenie Radzionkowa z rąk postkomunistycznych oprawców, przywrócenie wolności i legalnej władzy, a w dalszych planach ustanowienie w Radzionkowie nowej stolicy Polski!
Ku Chwale Ojczyzny! ()
Pobierz FEMBOYS - #oswiadczenie #slask #radzionkow #wojna #raportzfrontu
Z dniem dzisiejszym ...
źródło: jardy
„Potrzeby i przeszkody weteranów w zatrudnieniu”.

Większość (60%) firm nie ma doświadczenia w pracy z weteranam

A ci, którzy mają, uznają to za pozytywne. Badanie potwierdza, że praca w jednym zespole z osobami, które brały bezpośredni udział w działaniach bojowych, będzie nowością dla większości firm. Tylko jedna trzecia badanych pracodawców ma doświadczenie w pracy z weteranami: 7% ma duże doświadczenie, 25% ma niewielkie. W szczególności 35% tych, którzy już zatrudniali lub pracowali
Dzisiaj zaczynam oceniac zachowawcza, pozbawiona energii i inicjatywy prezydenture Bidena, coraz bardziej negatywnie.

Nie dokonala sie oczekiwana mobilizacja na zachodzie. Zachod majacy nieskonczone zasoby, zachowuje sie tak jakby wojny na Ukrainie nie bylo.

O zachodniej Europie juz nie mowie, ale USA z perspektywy czasu okazalo sie takim samym hamulcowym, ktory nie rozumie po co toczy sie wojna.

Gdyby zachod 1% gospodarek poswiecil na wojne, to juz mielibysmy pewnosc, ze Ukraina moglaby wypracowac
@BayzedMan: Logicznym jest, że USA/NATO czy nawet EU nie będzie eskalować wojny jeśli nie ma ataku a ataku nie było. To tylko polaczki lubią się rzucać z mieczem na czołg i dzielnie umierać.

Tak naprawdę rosja pokazała swoje zamiary -> nie ma żadnego marszu na zachód jak idioci rok temu straszyli, to jest wojna peryferyjna. Nikt nie będzie ryzykował 3 wojny światowej z krajem który ma głowice nuklearne bo zaatakowali jakieś
USA osłabiło Rosje dozbrając ukraine, tak naprawdę amerykanie już tę wojnę wygrali i teraz tylko będzie się to ciągnęło bo ruscy nie mogą się od tak wycofać.


@janciopan: i to wygrali na wielu frontach jednocześnie - wyłom w konsolidacji UE w superpaństwo niemiecko-beneluksowo-francuskie, amerykański kompleks militarno - przemysłowy nazbierał kontraktów, udało się połączyć interesy Pacyficzne i NATO i najważniejsze - za grosze osłabiają Rosję, zaczynam myśleć że kompromitacja w Afganistanie była
@Renard15: ciekawi mnie Land Power. Czy to oznacza ilość kompani pancernych? Ciekawe, że kartoflandia ma przewagę na Polską, tylko w tym zakresie. Nie patrząc na geografię (położenie geograficzne?)
Co sądzicie o przymusowej służbie w wojsku przez kobiety, tak jak jest to w Izraelu? Chciałbyś żeby tak było w Polsce, czy może na innych zasadach jeszcze bardziej równych niż tam, czy może z większymi przywilejami dla kobiet, czy bez dyskusji kobiety nie powinny odbywać przymusowej służby.
#p0lka #blackpill #wojna #ukraina #pieklomezczyzn #przegryw #izrael #izraelarmy #wojsko #pis #rozowepaski #pieklokobiet
Wodowy11 - Co sądzicie o przymusowej służbie w wojsku przez kobiety, tak jak jest to ...
Dzień, w którym obce wojsko postawi stopę na nasz przylądek politycznej korupcji, kolesiostwa, złodziejstwa, rozdawnictwa, braku szacunku do obywatela, braku szacunku do jego zdrowia, braku morlanej oraz prawnej odpowiedzialności za działania rządu, policji, urzędników, sędziów, ministrów MSZ oraz MSW. Przylądek tak nieprzyjazny w stosunku do własnego obywatela, że ponad niego stawia interes obcego sąsiedniego państwa. Kupię bilet dalekoo na zachód i będę miał do powiedzenia tylko jedno w kwestii obrony tego burdelu:
hugoprat - Dzień, w którym obce wojsko postawi stopę na nasz przylądek politycznej ko...
@hugoprat: Obywatele płci męskiej dostaną zakaz opuszczania tego cudnego zakątku a o lotach zapomnij na kilka godzin przed wkroczeniem obcych wojsk, żaden cywilny samolot nie wzbije się w powietrze. Generalnie mam takie same podejście. Tylko do granicy zachodniej mam blisko. Czy to jednego kraju 1 czy 2 trasę mam obcykaną. Przejścia zamkną do 6 godzin. Będzie to wyglądać tak jak w w ukrainie. Także plan trzeba mieć przygotowany. Jak nie drogą
@adracht: mnie najbardziej bawią wykopki, które mówią, że granicą będzie zamknięta i nigdzie nie pojedziesz. Jedno wielkie xD, wychowałem się przy granicy polsko-czesko-niemieckiej. Tego po prostu nie da się obstawić, zwłaszcza, że mają mieć miejsce działania wojenne, mobilizacja, kryzys. W takiej kudowie, nawet nie wiesz, że doszedłeś do Czech. Wokół Miloszowa, pozdro z pilnowaniem lasów i gór.
. Ukaszkowi zabraknie zbanowanych onuc do jutrzejszego porannego brandzlowania i będzie musiał skorzystać z tradycyjnych gadżetów erotycznych.


@smutny_kojot: Kto to Ukaszek i o co chodzi ?

Wszystko może być dildo jeśli jesteś wystarczająco odważny


@Aquamen: A potem ludzie z soru mają nowe ciekawe opowieści. Chociaż ich to już ciężko zaskoczyć w ten sposób, bo wiele widzieli.