Kryzys migracyjny na naszej granicy z bialorusią się nie skończy.

I nie dlatego, że bialorus będzie go podsycać.

Dlatego, że jest na rękę pisiorom.

Pisiory nie podejmą żadnych stanowczych działań, aby odstraszyć migrantow od płotu, polscy żołnierze nadal będą stać jak kołki obrzucani przez beżowych książąt kamieniami i wszystkim co im dostarczy białoruski dyktator.

Wystarczyłoby wziąć przykład z izraela - jak chroni się granicę, gdy palestyńczycy zbliżają się do urządzeń granicznych bądź
Corona-Regni-Poloniae - Kryzys migracyjny na naszej granicy z bialorusią się nie skoń...
Ale dziwni ci Ukraińcy, mogą za kilka dolarów przekupić pograniczników, a tylu tam walczy na froncie. Przecież każdy Ukrainiec ma pralkę, bo widziałem, że dużo Rosjan od nich pożycza. No chyba, że najpierw by musieli sprzedać te pralki, żeby mieć pieniądze na przekupienie pograniczników, i dlatego Rosjanie pomagają Ukraińcom je sprzedać w rosji.

A ci pogranicznicy to jeszcze głupsi są. Wiedzą, jak obsługiwać broń, pewnie mogą w każdej chwili dostać wezwanie na
Pobierz robertkk - Ale dziwni ci Ukraińcy, mogą za kilka dolarów przekupić pograniczników, a ...
źródło: fngfngfgnfgnffng
Niestety ale dla nich wojska niemieckie w okresie IIWS byly wyzwolicielami spod wplywow/okupacji rosyjskiej, na czesci terenu takze polskiej.


@Aster1981: Nie byli dla nich żadnymi wyzwolicielami. Przecież w walce z nazistami poległo kilka mln Ukraińców (po stronie Sowietów). Nacjonaliści ukraińscy najpierw zawarli sojusz z Niemcami, bo myśleli, że ci im pozwolą utworzyć własne państwo. Jak Niemcy im to wybiły z głowy to nagle UPA zaczęła z nimi walczyć. Zresztą dla Niemców
#ukraina #rosja #wojna

Witajcie, ostatnio z braku czasu nie śledziłem informacji na temat wojny. Jednakże pamiętam, że parę dni temu mowa była, że Ukraińcy, bodajże na Zaporożu, dokonali poważnego wyłomu w obronie Rosjan. Wiadomo jak sprawy się dalej potoczyły? W mediach to wiadomo, raczej nader optymistyczne informacje. To nagłówek z Onetu, z dzisiaj.

Będę wdzięczny za informację o tym jak naprawdę wygląda sytuacja na froncie.
Pobierz Kopytnik_1 - #ukraina #rosja #wojna

Witajcie, ostatnio z braku czasu nie śledziłem i...
źródło: Screenshot_20230808-095240~2
@Kopytnik_1: Ukraińska ofensywa idzie w takim tempie że najprawdopodobniej ten poważny wyłom w obronie to kilka okopów na polu rzepaku o którym poinformowali aby ludzie przypadkiem całkowicie nie zapomnieli że jakaś ofensywa w ogóle ma miejsce ( ͡º ͜ʖ͡º) Coś tam minimalnie odbijają ale nie było niczego znaczącego lub poważnego w ostatnich dniach, jak już to raczej jakieś drobne lokalne zwycięstwo zostało podkręcone przez ukraińską pozytywną
Jeśli komuś brakuje wpisów Strielkowa/Girkina, polecam ten kanał:

https://t.me/s/shouvalov

Wprawdzie rzadko pisze, ale analizy ma całkiem ciekawe. Też pułkownik, ale chyba nie FSB :-) Fajna analiza liczenia strat w armii rosyjskiej (ale niestety mam wrażenie, że taka sama metodyka jest w armii ukraińskiej).

SG musi również pokazać, że walczy lepiej niż przeciwnik, ale pokazać to w taki sposób, aby nie mieć kłopotów z powodu ewentualnych porażek ("Jak zostałeś znokautowany, skoro tak aktywnie
@Oskar_Karolczuk: takie #!$%@? to bylo na poczatku jak pokazywali ostrzal w wykonaniu ruskich, i bylo wielkie brandzlowanie na wykopie jak to ruscy nie chca walczyc i strzelaja w powietrze zeby tylko nie walic w biednych ukrow xD

jest to najzwyklejszy ostrzal obszarowy, a toss bombing jest w kazdej armii.
az mna telepalo jak widzialem to brandzlowanie nad dobrymi kacapami xD
@the_good_guy: Dlaczego mieliby być w lizbonie? Na pewno jacyś są z racji światowych dni młodzieży, ale się chyba impreza skończyła już wiec pewnie długo tam nie będą. Pewnie też jakiś mieszka w lizbonie z racji emigracji.