I nie dlatego, że bialorus będzie go podsycać.
Dlatego, że jest na rękę pisiorom.
Pisiory nie podejmą żadnych stanowczych działań, aby odstraszyć migrantow od płotu, polscy żołnierze nadal będą stać jak kołki obrzucani przez beżowych książąt kamieniami i wszystkim co im dostarczy białoruski dyktator.
Wystarczyłoby wziąć przykład z izraela - jak chroni się granicę, gdy palestyńczycy zbliżają się do urządzeń granicznych bądź
- MSDS
- Waffenek
- karakanjaroslaw
- wladdan
- szurszur
- +1 innych




!["Turyści Sikorskiego" - zapomniani polscy sojusznicy [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/8fa3261400861ee952260847598d21c96e9b3658463df3cee92d2d994a68b9de,w220h142.jpg)




















#ukraina #wojna #bekazpodludzi
Nie mam z tym problemu.