#ukraina #rosja #wojna

Chyba trzeba wrócić do Wołynia ...

Niesłychanie ciekawa informacja. Oznacza ona, że układ między Rosją a Białorusią nie był tyle polityczny ile po prostu biznesowy a Wagnerowcy mieli być utrzymywani przez Białorusinów. Przypuszczalnie białoruskie KGB szybko zorientowało się, że ich wartość jest iluzoryczna, nie wpuściło więcej niż te 4 tys. do obozu w Tselu zaś reszta zapewne przez Maculiszczi została przerzucona do Afryki bo są już sygnały, że pojawili
Ci ranni w wyniku dzisiejszego wybuchu, o których wspominają sowieci, to chyba osoby znajdujące się wokół tej fabryki, bo z pracowników raczej została mielonka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@gejuszmapkt: To proste. Nie odnaleziono ciał więc nikt nie zginął. Po prostu kilkudziesięciu pracowników zostanie wpisanych na listę osób, które porzuciły prace.
Pełna zgoda. Szkoda, że Ukraina tego nie rozumie, że to my jesteśmy ich szansą na wejście na salony. Byliśmy jedynymi i jesteśmy szczerymi rzecznikami ich obecności w świecie zachodnim, i w ramach naszej strategii, zrobiliśmy Ukrainie ogromne przysługi.

Jeżeli Ukraina nie pojmie, że lekceważąc wysiłki dużego i bardzo istotnego sąsiada, może spowodować, że Polacy nabiorą niechęci do tak jednostronnego wymiaru naszych stosunków, to może się okazać, że nikogo poza nami specjalnie nie
Pobierz IdillaMZ - Pełna zgoda. Szkoda, że Ukraina tego nie rozumie, że to my jesteśmy ich sz...
źródło: 15
@IdillaMZ: zgadzam się, o ile bardzo kibicuję Ukrainie w tej wojnie i często walczę tu słownie z onucami (bo żeby kibicować rosji trzeba mieć problemy na każdej możliwej płaszczyźnie rozumienia tego konfliktu i naszego interesu), o tyle nie chce mi się bronić ich polityki, która często szkodzi nam, im jako państwu, i setkom tysięcy Ukraińców u nas w kraju do których przez zachowanie ich przedstawicieli narasta niechęć.