@Jimmybravo: To nie jest zwykły dym - to ma zakłócać głównie glowice naprowadzane na podczerwień. Na przykład jak kolumna pancerna idzie do natarcia to powinny być tam pojazdy z generatorami tego dymu żeby chronić (kamuflować) na przykład przed wrogimi ATGMami. Nie wiem na ile to pomocne w tym przypadku i nie mam pojęcia czym atakowali Ukraińcy.
"Zalecamy informowanie o wszelkich przejawach dewiacyjnych zachowań osób z Twojego otoczenia." Pracownicy Tiumeńskiego „Rosnieftu” proszeni są o monitorowanie swoich znajomych i donos na nich

Na zdjęciu firmowy list od Rosnieftu.. Ostrzega się pracowników, że służby specjalne „nieprzyjaznych krajów angażują obywateli Federacji Rosyjskiej w działania sabotażowe, terrorystyczne i ekstremistyczne”. Zaleca się informowanie o tych, którzy „potajemnie prowadzą rozmowy telefoniczne” i często odchodzą z pracy „z powodów rodzinnych lub osobistych”.

Zdaniem kierownictwa jest to
Pobierz Kumpel19 - "Zalecamy informowanie o wszelkich przejawach dewiacyjnych zachowań osób z...
źródło: temp_file9099599598284952223
@Kumpel19

"Zalecamy informowanie o wszelkich przejawach dewiacyjnych zachowań osób z Twojego otoczenia." Pracownicy Tiumeńskiego „Rosnieftu” proszeni są o monitorowanie swoich znajomych i donos na nich


Na zdjęciu firmowy list od Rosnieftu.. Ostrzega się pracowników, że służby specjalne „nieprzyjaznych krajów angażują obywateli Federacji Rosyjskiej w działania sabotażowe, terrorystyczne i ekstremistyczne”. Zaleca się informowanie o tych, którzy „potajemnie prowadzą rozmowy telefoniczne” i często odchodzą z pracy „z powodów rodzinnych lub osobistych”.


Zdaniem kierownictwa jest
@RafDan: chyba chodzi o sankcje na ropę, bo gazu nie mają jak i komu sprzedać w tych ilościach jakie sprzedawali do Europy. Nie pamiętam dokładnie, ale w sankcjach na ropę chodzi o to że kraje które zgodziły się na sankcje nie kupią ropy pochodzenia rosyjskiego powyżej ustalonej ceny. Cena została ustalona troszkę powyżej kosztu produkcji. Ale takie indie i inne chiny nie weszły w sankcje. Takim Indiom opłaca się w takim
zakladajac, ze oni tam kasuja wszystkich ludzi, ktorzy moga wrzucic te filmiki (bo nie wiedza ktory to zrobil), to po tylu atakach nie ma juz nawet nikogo, kto moglby to zrobic. I poza tym moze jutro bedzie od ukraincow z drona


@robertkk: Ale to nie Ukraina gdzie za nagrywanie rosyjskich trafień pocisków wlatuje z buta SBU do domu i wysyła do wiezienia albo na front.