Hej wykopki rozumiem że nie lubicie już za coś Ukrainy(bo zboże do nas wysyła najpewniej??) ale nie dawajcie się nabrać na każde gówno które przeczytacie.
Jakaś patusiara napisała że pobito jej męża po czym się okazało że to mąż najpierw obrażał Ukraińca a potem z łapami do niego wyskoczył i dostał.
A 770 wykopków wykopało, tylko 170 miało jakieś wątpliwości.
Krytyczne myślenie kompletnie wysiadło, nienawiść do Ukrainy zaślepiła resztki logicznego myślenia?
#
Pobierz maszfajnedonice - Hej wykopki rozumiem że nie lubicie już za coś Ukrainy(bo zboże do ...
źródło: rewrewrwe
bo mam w nich #!$%@? żyje u siebie i nie rozumiem dlaczego ma iść na nich jeszcze 800 plus


@pomywacz: Sumarycznie ilość wpływów do budżetu(podatki + środki UE) jest kilkukrotnie większa dzięki nim więc też nie bardzo masz się czego przyczepić.
Natomiast 800+ przyznane Ukraińcom to nie bardzo decyzja Ukraińców - czy to Zelenski przyjechał do Warszawy i ustawę napisał? Na pewno kierujesz złość w dobrym kierunku?
i co z tych wpływów skoro i tak ich rzeczywiście nie ma bo rozkradają na prawo i lewo?


@pomywacz: co za bełkot. Skoro rozkradają to też nie ma znaczenia czy rozdają 800+ czy nie to dlaczego się przejmujesz?

nie mam ochoty na każdym kroku oglądać tych flag powywieszanych

Czyli wykopujesz świadomie kłamstwa żeby nie oglądać flak kraju który jest systematycznie niszczony przez naszego największego wroga - Rosję?
Ale wiesz że za
Patrząc na podejście konfiarzy do Ukrainy ciekawe jak by wyglądała relacja z sąsiadami jeżeli ci by doszli do władzy.
Powiedzcie proszę #konfederacja gdybyście doszli do władzy jak byście zmienili politykę Polski? Szczególnie w kontekście #wojna #rosja #ukraina
Czy wstrzymalibyście wszelką pomoc dla Ukrainy?
Czy deportowalibyście wszystkich Ukraińców? Czy też wprowadzili dwa kodeksy karne - inne kary dla Polaków za te same przestępstwa.
Czy dogadywalibyście się z Niemcami którzy dokonali znacznie gorszych zbrodni

Czy gdybyście doszli do władzy to wstrzymalibyście pomoc dla Ukrainy?

  • Nie głosuję na konfederację 42.8% (65)
  • Tak, wstrzymujemy 27.6% (42)
  • Nie pomagamy tak jak to robimy teraz 29.6% (45)

Oddanych głosów: 152

DOTACJE DLA ROSJAN - "To jest teraz normalne w Polsce?!"
Darmowe bilety dla Ukraińskich dzieci do muzeum Warmii i Mazur - Kacapy z Konfederussji dostają zwarcia w mózgu xD
Hurrr Durr znalezisko na główną z kilkaset wykopami trolli i zwolenników Konfabulacji
Dotacje na stowarzyszenie Russkij Dom w 2023 roku w kwocie 125 670 zł - Kacapy z Konfederussji dostają orgazmu XD

#ukraina #rosja #wojna #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Pobierz n.....t - DOTACJE  DLA  ROSJAN - "To jest teraz normalne w Polsce?!"
Darmowe bilety d...
źródło: merge_from_ofoct
Według ukraińskiego telegramu Kiev Info, Rosja zwiększa ilość bombowców na lotniskach operacyjnych.
Lotnisko w Sołce 13 Tu-22m3 i widocznych 13 pocisków Ch-22
Olenya 3x Tu-95 i 10 pocisków Ch-101, 5xTu-22m3 i 5 pocisków Ch-22
Engels-2 8x Tu-95ms 3x Tu-160 2xMig-31BM
Szajkówka 9x Tu-22m3

Może to świadczyć o przygotowaniach do większego ataku rakietowego.
#ukraina #wojna #rosja
żeby zaobserwować complex przygotowany do ataku


@walenty-merkel: Te pociski zostały zauważone na zdjęciach satelitarnych xD. Często są one tuż przy samolotach na wózkach, gotowe do podwieszenia pod samolotem. Tak więc doinformuj się ukraiński trollu. Zwłaszcza Ch-22 łatwo zauważyć i ciężko pomylić z czymkolwiek, ponieważ są ogromne jak twoja głupota.
@Szinako:

Często stoją na wózkach przy samolotach


Chyba w burd... Rosji... eee... na Krymie.

Nie, NIE STOJĄ, nie wszystkie, nie powinny, bo całą bazę można jednym dronem #!$%@?ć. Jak w bazie na Krymie, gdzie amunicja nie była magazynowana za wałami kilkaset metrów od stanowisk postojowych, bo... wózków brakowało.
Zauważyłem że użytkownik @robertkk komentuje i robi wpisy w strasznie manipulujący sposób. Często podaje fałszywe informacje. Informacje naciągane czy nawet celowo manipuluje. Przeglądałem jego wpisy i komentarze i znalazłem jeden ciekawy. Zwróćcie uwagę na datę, przypominam, że dopiero w ostatnich dniach Ukraińcy doszli do Robotyne. To też pokazuje jak wykopki łapią dezinformacje byle była dla Ukrainy pozytywna. Wrzucanie niesprawdzonych informacji to prawdziwa plaga wśród użytkowników jego pokroju.
#ukraina #wojna #rosja
Pobierz Szinako - Zauważyłem że użytkownik @robertkk komentuje i robi wpisy w strasznie manip...
źródło: Robertkk robotyne xD
Miszka i Griszka na Wykopie:
Tego ci media głównego ścieku nie oowiedzą.

No to lecim, Miszka i Griszka!

Miszka i Griszja na Wykopie:
Ukraina tę wojnę przegrała, zgadza się na pokoj.

Ukraina w Dżiddzie:
Zgadzamy sie na indyjską propozycję pokojową: "Rosja wont z Ukrainy!"

Miszka i Griszka na Wykopie:
Rekordowy sprzeciw Amerykanów w/s pimicy Ukrainie.

Notowania:
Rekordowy sprzeciw w/s zwiększenia pomocy Ukrainie wśród wyborców Trampka (niektorzy chcą roziązania NATO i powrotu Polski
Jak to jest z tymi polakami? Mam sąsiadów z polski. Wprowadzili się do mieszkania na parterze z ogrodem. Jakieś 6 miesięcy temu. Piękny ogród o który dbała moja dobra sąsiadka zamienił się w ruinę. Wszędzie walają się butelki po piwie i wódce. Codziennie, od rana do wieczora słyszę darcie mordy. Dosłownie codziennie. Jakiś czas temu ich dzieciak popsuł wspólną huśtawkę. Nie wiem jak to zrobił ale zerwał ją z łańcuchów. I kto
#neuropa robi się coraz bardziej bezczelna i niektórzy z nich się poświęcają, by bardziej dowalić #konfederacja , ale od początku. Przeczytaj, bo warto.

Mam już tyle lat i dobrą pamięć, że neuropa od zawsze miziała się do rossiji i serce zawsze miała z lewej strony, co się manifestowało w uważaniu PiS jako rosofobów (ile się to Michnik nie na stękał), czy że wszystkie granice na uja. Zmiana nastąpiła po 2014 roku i
Pobierz podatnik_fundator - #neuropa robi się coraz bardziej bezczelna i niektórzy z nich się...
źródło: Zrzut ekranu (18)
@podatnik_fundator: Już kiedyś tu napisałem, że gdyby wybuchła jakaś wielka spina miłośników Dragonball i pokemonów to neuropki by przyłączały się do tych którzy mają większe zasięgi, jednocześnie robiąc z ludzi postronnych lub oceniających z boku konflikt dajmy na to pokemoniarzy dragonbalistów żeby zrobić sobie zasięgi i zbudować wroga.

Oni interesują się wszystkim co jest na czasie i są w stanie wygiąć tak kręgosłupy, że nienawidzą polskich nacjonalistów jednocześnie pokochali ukraiński prawy
@Aquamen: no skąd o tym wiesz że to prawda, jak Ty to dokładnie liczysz, że oznajmiasz jako pewnik, jak odróżniasz od koincydencji

W pierwszym poście sugerujesz celowe, intencjonalne puszczenie rubla w samopas, które na ten moment doprowadza do spadku wartości ale doprowadza do sprzedaży większej ilości. "Znaczący wzrost dochodu" z eksportu może nie pokryć strat spadku znaczenia waluty – to wzrost już tego dochodu, który poleciał w ostatnich miesiącach na ryj