@BayzedMan poprawiłem liczenik, bo kolega @bastek66 zauważył spory błąd we wpisie
https://wykop.pl/wpis/72365967/update-https-wykop-pl-ludzie-aarek68-254-stobanowd#255814457

cofamy licznik o 4

https://wykop.pl/ludzie/diabelekXD

-269
#stobanowdlaruskichonuc

-6393
#stobanowdlaprawakow
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/obszarnik

-270
#stobanowdlaruskichonuc

-6394
#stobanowdlaprawakow
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/huncwot_

-271
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/Nassi

-272
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------

PS: Jeśli chcecie widzieć długość bana, pod kontem zbanowanego użytkownika, to polecam zainstalować styl od Deykun
https://wykop.pl/wpis/70308591/w-moim-user-skrypcie-ktory-koloruje-plusy-w-pulsuj

#wojna #ukraina #neuropa #polska #ruskieonuce #tangodown #stobanowdlaruskichonuc #stobanowdlaruskichonuc #ruskietrolle
Pobierz Lukardio - @BayzedMan poprawiłem liczenik, bo  kolega  @bastek66  zauważył spory błąd...
źródło: Bez tytułu
@Grzesiok: Jakby wybuchła wojna czy została ogłoszona mobilizacja, to D również musi iść. Nawet jeśli nie na front, to do opcji pomocniczyczo-cywilnych. Też nie wiem czy jednak tacy ludzie nie przechodziloby podstawowego szkolenia, mimo iż zdrowie im nie pozwala. A to jak Rosjanie traktują ukraińskich cywili, to chyba nie trzeba przypominać?

@Turkotka Turbopolacy jak KAGA91 zaraz by powiedzieli że się miga i zabroniliby mu wyjazdu lub zastrzelili za dezercję (Konfederacja).
Z
@Wraczek: Przez ostatni rok w mieszkaniu obok mnie zamieszkała młoda Ukrainka, z wyglądu taka typowa karyna z pato-tatuażami i napompowanymi ustami. To co się wyprawiało w tym czasie to po prostu...

...zajmowała się dzieckiem, z którym przyjechała (uroczy niemowlak). Dosyć szybko dołączyła do niej matka i młoda zaczęła chodzić gdzieś do roboty, a matka pomagała w tym czasie z dzieciakiem. Facet pojawiał się od czasu do czasu tylko jeden i z
@Grzesiok: Bardzo ładnie ujęte.
Jeszcze podoba mi się atakowanie Ukraińców, bo:
- korzystają z rozbuchanego socjalu, kiedy ten socjal wprowadził polski rząd wybrany przez polski patoelektorat i problemem nie są Ukraińcy, a samo istnienie systemu rozdawnictwa
- czasem któryś popełni przestępstwo, tylko jest ich tu parę milionów i jest statystycznie niemożliwym, by przestępstw nie było (a z tego co kojarzę, popełniają ich 3 razy mniej niż Polacy, per capita)
- ich
Czy to prawda, że ruski Su30 nie rozbił się sam, a naruszając polska przestrzeń powietrzna zostal zestrzelony?

Ruscy to ukrywają i mówią o katastrofie, bo nie maja odwagi jakkolwiek fiknąć. Są świadomi swojej bezradności względem NATO, a prowokując wcześniej rakietami, helikopterami czy balonami nie spodziewali się tak silnej odpowiedzi na samolot.

#wojna #rosja #ukraina
@Melancholijny_Czlek: są dwa rodzaje wojny. Częstsza szczególni gdy jest wielu małych graczy, o polityczne wpływy, bogactwo zasoby. Drugi mający miejsce najczęściej gdy tworzą się dwa bloki, nie dopogodzenia, wojna totalna o biologiczna egzystencje i przetrwanie. Mem dotyczy wojny pierwszego rodzaju, wojna drugiego rodzaju wymaga absolutnego poświęcenia, w przeciwnym wypadku twoja egzystencja zmieni się do wpisu historycznego „w tej bitwie/wojnie ginęły całe narody”. Kropka.

@Mortimer_Gothic: