#wirusy #klasyki

Pamietacie wirusa Czarnobyl? To byla w ogole prawda z tym, ze jak sie tego dnia mialo wlaczony komputer i tego wirusa na kompie, to ze spalalo procesor czy cos? :D Bo w sumie nie znam ani jednej osoby, ktorej by to sie przytrafilo.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potrzebowałbym pomocy odnośnie usunięcia jakiegoś "gówna" z kompa, które uniemożliwia mi np uruchomienie avasta, instalacji niektórych sterów. Czy podlinkowanie loga np z OTL będzie dobrym rozwiązaniem ?

#komputerowyproblem #wirusy #rootkity
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwaga ten link jest podejrzany jak ktoś chce się poświęcić dla bezpieczeństwa wykopu to niech kliknie i powie co to jest

Nie odpowiadam za poniesione szkody użytkowników

całą odpowiedzialność bierze na siebie @kpiszek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chyba mam trojana, bo jak oglądam filmy, albo youtube to czasami mam takie 1 sekundowe zamrożenia systemu. Ostatnio tak miałem jak trojan robił screena. Po tym poznałem, że go mam. #wirusy #coteraz #trojan
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach