Dimitrov sp***ił historie! () Gdyby nie ten krecz byłby kolejny szlem Nole! Nie mam złudzeń - Djoko by przewiózł Carlitosa w 3 setach... było tak blisko.

A tak mamy tego obrzydliwego rudzielca sterydziarza w finale i jeszcze kolejną szkaradę Świątek w finale kobiet absolutnie koszmarny scenariusz!

Dlaczego nie mogło być jak w 2022? Elena i Novak zwycięzcami... bez sensu

#tenis #wimbledon
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wimbledon
Dlaczego ta cała otoczka tenisa,a w szczególnosci wimbledonu musi być taka snobistyczna i słodkopierdząca? Co to za zwyczaj,żeby zamiast pytać sportowca po meczu o odczucia względem przeciwnika i grę zadawać idiotyczne pytania o ulubione jedzenie? Pytają się Świątek o truskawki.To jest jakieś przedszkole? Nie widziałem,żeby ktoś pytał Lewandowskiego po finale ligii mistrzów,prosto z murawy,czy lubi jeść kebsa i z jakim sosem.

Czy to całe tenisowe środowisko musi być takie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@LeoXIV Rozumiem,ze dla ciebie najważniejszą informacją jaką chcesz uzyskać od zwycięscy wimbledonu jest ta czy lubi makarkon z truskawkami?

Na konferencji nowego trenera reprezentacji Polski,też będziesz pytał czy lubi np.żelki haribo?
  • Odpowiedz
@polot: skąd taki wniosek? Bardzo słabo wnioskujesz na podstawie wyraźnych przesłanek. Natomiast pytanie drugie, jest napisane pod Twoją tezę. Stąd nie odpowiem na Twoje pytania, które po prostu nie są w temacie.
  • Odpowiedz