Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
5 lat z UKRYTĄ KAMERĄ - Przyroda Warszawa

Równe 5 lat obserwacji przyrodniczych - Warszawa Ursynów i Wilanów, maj 2017 - maj 2022.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
19
Szop Pracz // Warszawa Wilanów

Szop Pracz, Szop Amerykański.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 0
@marcopolo88: u mnie od 2dni w h#j wojskowych lata,pewnie sie na cos szykują wg mnie sie cos na dniach rozstrzygnie.Herkulesy, jakies bombowce,ruskie beda mieli na dniach słabo( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Z tego co widzę przez okno cała Powsińska jest zablokowana w stronę Wilanowa, w stronę centrum ruchem kieruje policja. Zamknięta już jest z pół godziny, z tego co widzę po Google mapach pół Warszawy zablokowane. Szykuje się konkretny p--------k dzisiaj w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@tomaszadam: Nawet mi nie mów, przez Zawady wracam i wcale nie jest pewne że skrece na osiedle xD
4
Jenot - bardzo rzadki gość w Warszawie

Jenot - Błonia Wilanowskie, Warszawa
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Szop - Ameryka w Warszawie

Szop Amerykański w Warszawie - Ursynów / Wilanów, otulina Parku Natolińskiego.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Wydra // otulina Park Natoliński

Wydra nagrana w otulinie Parku Natolińskiego - Warszawa.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki z Warszawy, kojarzycie ul. Herbu Janina na Wilanowie? Deweloper postawił tam właśnie osiedle, bloki już gotowe, cała masa mieszkań jest jeszcze dostępna. Układy OK, ceny też, otoczenie na obrazkach dewelopera normalne. Co tam może być nie tak? Przychodzą mi do głowy: hałas od POW i może jakieś uciążliwości związane z sąsiedztwem szpitala Medicover (ale myślałam, że szpital obok to raczej atut). Może deweloper #polnord jest jakiś trefny? Coś nie
Ale to się zatenteguje ekranami chyba?
@herbatananoc: Nie sądzę. Taka odległość to raczej gwarantowany hałas, drgania i kurz. Niestety kiedy okazja jest podejrzanie dobra, to zazwyczaj coś się z tym kryje. :(
źródło: comment_1642200069WdZjUfrFmKAEWadI9k2gQy.jpg
Pobierz- 5
@herbatananoc: Chłopie, jak to jest dosłownie 50 metrów od S2 xD A do ekranów GDDKiA się nie pali, dopiero będą robić pomiary hałasu, a i tak pewnie pełnego tunelu nie zrobią, tylko rzucą jakąś niską ściankę, co w tym bloku i tak nic nie zmieni, bo połowa tego bloku będzie wystawać ponad ten ekran
Jesteśmy po przerwie świątecznej, 10 stycznia, a więc ruch oficjalnie wrócił do standardowego (nawet gorszego, bo pierwszy rzut po przerwie).
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 17:30
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
To ostatni wpis na dziś, bo wygląda na to, że ruch został na tyle zoptymalizowany, że o godzinie
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 17:30
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
To ostatni wpis na dziś, bo wygląda na to, że ruch został na tyle zoptymalizowany, że o godzinie
źródło: comment_16418322882T1DiQVHE8UHuZG6j4R2c5.jpg
Pobierz- 13
Zaplusuj tutaj jeśli chcesz być zawołanym przy następnym dniu porównawczym.
- 13
@Mirush: wpływ cyklu księżycowego na miesiączkowanie mrówek
Jesteśmy po przerwie świątecznej, 10 stycznia, a więc ruch oficjalnie wrócił do standardowego (nawet gorszego, bo pierwszy rzut po przerwie).
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 17:00
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pow #warszawa #ursynow #wilanow
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 17:00
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pow #warszawa #ursynow #wilanow
źródło: comment_1641830515ruA6jRJPVJW33Au56sneIW.jpg
Pobierz- 5
@Acri: No i w sumie skończyło się na dolince wciskanie ze środkowego pasa na prawoskręt na Wilanów. Nie dość że przytykalo prawy to i środkowy pas.
Jesteśmy po przerwie świątecznej, 10 stycznia, a więc ruch oficjalnie wrócił do standardowego (nawet gorszego, bo pierwszy rzut po przerwie).
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 16:30.
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pow #warszawa #ursynow #wilanow
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 16:30.
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pow #warszawa #ursynow #wilanow
źródło: comment_1641828855Se7SC9IVd2h9L7xRzNtKub.jpg
Pobierz- 7
plusujących zawołam do kolejnego wpisu
Jesteśmy po przerwie świątecznej, 10 stycznia, a więc ruch oficjalnie wrócił do standardowego (nawet gorszego, bo pierwszy rzut po przerwie).
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 16:00.
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pow #warszawa #ursynow #wilanow
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 16:00.
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pow #warszawa #ursynow #wilanow
źródło: comment_1641826960UX8fiMi5iOZx6v0sBWZt1Y.jpg
Pobierz- 4
plusujących komentarz zawołam do następnego wpisu
- 4
psze państwa 16:06 a dolinka zielona
źródło: comment_1641827236E5yCL6NWAO9T8iFSwhZthD.jpg
PobierzJesteśmy po przerwie świątecznej, 10 stycznia, a więc ruch oficjalnie wrócił do standardowego (nawet gorszego, bo pierwszy rzut po przerwie).
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 15:50.
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pow #warszawa #ursynow #wilanow
Z lewej ruch obecny, z prawej typowy dla godziny 15:50.
W osobnych wpisach będę dodawać różnice dla kolejnych godzin szczytu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pow #warszawa #ursynow #wilanow
źródło: comment_1641826380inREZJtH2PW1ItO850YYKZ.jpg
Pobierz- 8
plusujących komentarz zawołam do następnego wpisu
@Acri: bog nam zeslal ten tunel
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
- 1
@Acri: chcesz powiedzieć że jednak obwodnica się sprawdza ?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@Acri: "restauracja" McDonald. To słowa pasuje do maca jak pięść do oka. Aż oczy bolą.
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@Acri: zastanawiam się, czy to nie kwestia tego, że część słoików już do domu pojechała na święta. Patrząc u mnie po parkingu pod blokiem to luźno się robi
- 60
@Acri: mieszkam w okolicy i z doświadczenia mogę powiedzieć, że prawdziwe porównanie będzie można zrobić dopiero po 3 króli i powrocie nauki stacjonarnej.















#rower #warszawa #pruszkow #wilanow