Wpis z mikrobloga

Mirki z Warszawy, kojarzycie ul. Herbu Janina na Wilanowie? Deweloper postawił tam właśnie osiedle, bloki już gotowe, cała masa mieszkań jest jeszcze dostępna. Układy OK, ceny też, otoczenie na obrazkach dewelopera normalne. Co tam może być nie tak? Przychodzą mi do głowy: hałas od POW i może jakieś uciążliwości związane z sąsiedztwem szpitala Medicover (ale myślałam, że szpital obok to raczej atut). Może deweloper #polnord jest jakiś trefny? Coś nie tak z działką od strony formalnej? Bloki nazywają się #wilania #wioletta i chyba #wiktoria. Ktoś coś wie?

Tylko nie krytykujecie Wilanowa ogólnie, bo ogólnie mieszkania się sprzedają.

#nieruchomosci #warszawa #wilanow #mieszkaniedeweloperskie
  • 30
@kiedysniebylembordo: 10-11k/m kw. przy 4 pokojach na 100 metrach. Całe piony są dostępne, nie to, że pierwsze piętro nad zjazdem do garażu. I nie wyglądają podejrzanie, to nie jest pion narożny na skrzyżowaniu, tylko w głębi osiedla. Nic dyskwalifikującego nie widzę.
@Bolo_Yeung: Po otwarciu, co do ekranów tam ktoś wyżej glupoty pisze bo ekrany stoją, a sama droga jest dużo nad poziomem mieszkań, ekrany są wyżej niż te budynki. Co do mokradeł to nie mam więcej pytań. Wszystkie budynki są w dobrej technologii i jeszcze żaden nie spękał. Niby takie mokradła a to Bartycka jest cała zalana zawsze.

Chłop nie wie co pisze o tych ekranach, drogi by nie oddali, to był