A ja Wam powiem Mirki, ze calkiem zajebista wigilia. Fajna okazja do spotkania i porozmawiania z rodzicami, jest okazja spedzic troche czasu z siostra (9 lat). I moze rodzice nie sa jacys postepowi, ale normalni; i moze siostra nie bawi sie jak dziecko sprzed 20 laty tylko gra w rosliny kontra zombie na iPadzie, ale jednak milo spotkac sie z nimi wszystkimi i spedzic razem ten czas.
#swieta #wigilia
#swieta #wigilia




















Ale wcześniej był ban, nie @nietrzymryjskiowczarek?