Czy znajdę kogoś z #olesno , #kluczbork , #lubliniec , #wielun a może nawet #opole, kto mieszka w Oleśnie albo przez niego przejeżdza ?
Chodzi mi o zakup śmietanówki z mleczarni w Oleśnie.
3 butelki dla mnie a za przysługę płacę za jedną butelkę tego trunku dla Ciebie + koszty przesyłki.
Znajdzie się jakiś mirek lub też różowy skłonny pomóc ?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n0xx: witam, jestem z okolic olesna wiec nie miał bym większego problemu z tym zakupem i wysyłką jeśli nadal aktualne. W sumie to cieszę się ze jest taki rozgłos z tym w końcu jest to jakaś wizytówka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Witam, czas na #pomagajzwykopem!
Razem z @mkarweta organizujemy wykopową akcję pomocy zwierzakom ze schronisk w całej Polsce.
Z tej okazji tworzę TAG, który jednocześnie jest nazwą akcji #wykopdlazwierzakow.
Na czym polega pierwsza edycja? Otóż chcielibyśmy aby zgłosili się do mnie lub @mkarweta ludzie, którzy chcieliby zostać wolontariuszami akcji, im więcej osób tym lepiej, wspólnie wybierzemy osobę odpowiedzialną za dostarczenie i kontakt ze schroniskiem, które wspólnie z wami
KornixPL - Witam, czas na #pomagajzwykopem!
Razem z @mkarweta organizujemy wykopową ...

źródło: comment_dCRoRkvcVW3s6pgwyjCJEcHtOa9iavU3.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KornixPL: bardzo popieram i szanuję! Chętnie dołączę się do akcji ʕʔ Mireczki i Mirabelki, pokażmy jakie mamy dobre serduszka! ❤❤❤ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ponadto, przemyślcie, czy może to nie jest czas, żeby wziąć ze schroniska kumpla na resztę jego życia?


@mkarweta: Warto też dodać, że jeżeli adoptujesz psa to bierzesz za niego odpowiedzialność, to nie zabawka, którą możesz dać w prezencie, zwierzak pod choinkę to nie jest dobry pomysł. Adopcję i obecność psa w domu trzeba przemyśleć, żeby nie zrobić mu większej krzywdy, Siusiaka wszyscy znają, ale też dodam zdjęcie, dla atencji, a
KornixPL - > Ponadto, przemyślcie, czy może to nie jest czas, żeby wziąć ze schronisk...

źródło: comment_kB9mQqjZHTCJSBO2o5BqemHq8TyDQcCV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#koty #pokazkota #oddam #zwierzaczki
Mircy, kuzynka szuka domu dla dwóch małych kotów, potrzebuje ktoś może pilnie nowego domownika? :/ Okolice #wielun #lodz #zdunskawola #sieradz #lask
Sami w mieszkaniu mają już 2 starsze koty w tym jeden po przejściach więc nie bardzo mają możliwość zajmować się kolejnymi :/
vind - #koty #pokazkota #oddam #zwierzaczki
Mircy, kuzynka szuka domu dla dwóch mały...

źródło: comment_lLQBBPHrNA8UNLYmd59U0xEgEgAMRDN1.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nynu: Popularna obserwacja. Mieszkańcy i turyści w Łęczycy skarżą się na to, ze miasto martwe, nawet w potencjalnie turystyczne dni - zamek zamknięty, na rynku pusto, żadnej ciekawej knajpy itd. Niestety trudno się nie zgodzić.
  • Odpowiedz
Szanowne koleżanki i zacni koledzy czy po samych zdjęciach można cokolwiek powiedzieć o tej sztuce ? Bardzo daleko stoi a jechać tyle aby tylko włączyć silnik nie ma sensu.
Ewentualnie może ktoś może podskoczyć z #czestochowa albo #wielun ?
Wstępnie jestem z gościem dogadany zarzeka się że perełka itp, ma też w ofercie wersje z DCT ale po wywrotce, do czego przyznał się dopiero w rozmowie.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-nc-700s-pierwsza-reka-bezwypadek-abs-super-stan-serwis-na-a2-ID6yERHh.html

#
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YouogY: bezwypadek nie oznacza bezwypadkowy. Kupisz motocykl złożony z dwóch, po szlifie na każdą stronę, ktoś napisze "bezwypadek". Pójdziesz na policje, do sądu itd, a sprzedawca powie, że nigdzie nie było napisane "bezwypadkowy", a poza tym nikt nie zginął.
  • Odpowiedz
Potrzebuję pomocy mirki. Może mi ktoś polecić jakiegoś uczciwego mechanika samochodowego na terenie Wielunia. Najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą w E39 poszła i auto tam zostało. Po świętach muszę oddać do mecha, ale nie znam terenu. Mirki help!

#pomocy #bmw #wielun #mechanikasamochodowa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fankyfranki: Darek na Mokrej. Warsztat może nie wyglada mega, bo chłopak się rozbudowuje dopiero, ale robił mi już rzeczy, które z-----i w ASO. Często widzę tam jakieś BMW, ostatnio F10 i F30 tam widziałem. Jak coś to numer na priv
  • Odpowiedz