Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 0
@zbyasr: może :D
Kolejny pokorny #januszebiznesu spod #gastronomia #jedzenie w #wielun
https://www.facebook.com/burgerowniawielun/
Skąd tacy ludzie się biorą?
https://www.facebook.com/burgerowniawielun/
Skąd tacy ludzie się biorą?
@zbyasr: o co Januszowego chodzi?
- 24
Witam, czas na #pomagajzwykopem!
Razem z @mkarweta organizujemy wykopową akcję pomocy zwierzakom ze schronisk w całej Polsce.
Z tej okazji tworzę TAG, który jednocześnie jest nazwą akcji #wykopdlazwierzakow.
Na czym polega pierwsza edycja? Otóż chcielibyśmy aby zgłosili się do mnie lub @mkarweta ludzie, którzy chcieliby zostać wolontariuszami akcji, im więcej osób tym lepiej, wspólnie wybierzemy osobę odpowiedzialną za dostarczenie i kontakt ze schroniskiem, które wspólnie z wami
Razem z @mkarweta organizujemy wykopową akcję pomocy zwierzakom ze schronisk w całej Polsce.
Z tej okazji tworzę TAG, który jednocześnie jest nazwą akcji #wykopdlazwierzakow.
Na czym polega pierwsza edycja? Otóż chcielibyśmy aby zgłosili się do mnie lub @mkarweta ludzie, którzy chcieliby zostać wolontariuszami akcji, im więcej osób tym lepiej, wspólnie wybierzemy osobę odpowiedzialną za dostarczenie i kontakt ze schroniskiem, które wspólnie z wami
źródło: comment_dCRoRkvcVW3s6pgwyjCJEcHtOa9iavU3.jpg
Pobierz- 1
@KornixPL: bardzo popieram i szanuję! Chętnie dołączę się do akcji ʕ•ᴥ•ʔ Mireczki i Mirabelki, pokażmy jakie mamy dobre serduszka! ❤❤❤ ᕙ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕗ
- 3
Ponadto, przemyślcie, czy może to nie jest czas, żeby wziąć ze schroniska kumpla na resztę jego życia?
@mkarweta: Warto też dodać, że jeżeli adoptujesz psa to bierzesz za niego odpowiedzialność, to nie zabawka, którą możesz dać w prezencie, zwierzak pod choinkę to nie jest dobry pomysł. Adopcję i obecność psa w domu trzeba przemyśleć, żeby nie zrobić mu większej krzywdy, Siusiaka wszyscy znają, ale też dodam zdjęcie, dla atencji, a
źródło: comment_kB9mQqjZHTCJSBO2o5BqemHq8TyDQcCV.jpg
Pobierz@bartekf-3: to przy radiu?
@spychool1 Ja lubię Szyszkę przy Jana Pawła w Sieradzu (bloki obok Lidla), ale nie wiem czego oczekujesz po takim poleceniu. :-)
Kontrola miejscowości !
Wszyscy spoza listy tagów tagują swoje miasta.
#glupiewykopowezabawy
#wroclaw #lubin #lublin #zamosc #inowroclaw #bydgoszcz #torun #wloclawek #bilgoraj #krasnystaw #zielonagora #swiebodzin #sulechow #lodz #pabianice #piotrkowtrybunalski #kutno #radomsko #belchatow #krakow
Wszyscy spoza listy tagów tagują swoje miasta.
#glupiewykopowezabawy
#wroclaw #lubin #lublin #zamosc #inowroclaw #bydgoszcz #torun #wloclawek #bilgoraj #krasnystaw #zielonagora #swiebodzin #sulechow #lodz #pabianice #piotrkowtrybunalski #kutno #radomsko #belchatow #krakow
- 123
- 1
@wypok_user: Ciekawe czy zawołany po imieniu "Czarek" przyjdzie, ogonkiem pomerda czy coś...
Do którego roku były egzaminy Word w #wielun ?
8'44, Elegia, "Miastu Ruin
Dedykowane Ofiarom II Wojny Światowej | Dedicated to Victims of II World War
#iiwojnaswiatowa #westerplatte #wielun #polska #historia
Dedykowane Ofiarom II Wojny Światowej | Dedicated to Victims of II World War
#iiwojnaswiatowa #westerplatte #wielun #polska #historia
źródło: comment_Fa0NsEfQ3NED47WmEaqOX5t7sf2YcaCO.jpg
Pobierz- 15
#koty #pokazkota #oddam #zwierzaczki
Mircy, kuzynka szuka domu dla dwóch małych kotów, potrzebuje ktoś może pilnie nowego domownika? :/ Okolice #wielun #lodz #zdunskawola #sieradz #lask
Sami w mieszkaniu mają już 2 starsze koty w tym jeden po przejściach więc nie bardzo mają możliwość zajmować się kolejnymi :/
Mircy, kuzynka szuka domu dla dwóch małych kotów, potrzebuje ktoś może pilnie nowego domownika? :/ Okolice #wielun #lodz #zdunskawola #sieradz #lask
Sami w mieszkaniu mają już 2 starsze koty w tym jeden po przejściach więc nie bardzo mają możliwość zajmować się kolejnymi :/
źródło: comment_lLQBBPHrNA8UNLYmd59U0xEgEgAMRDN1.jpg
Pobierz- 10
- 1
@Lifetec czulem sie tam jak na Ukrainie xD juz w Drzewicy lepiej było xD
@nynu: Popularna obserwacja. Mieszkańcy i turyści w Łęczycy skarżą się na to, ze miasto martwe, nawet w potencjalnie turystyczne dni - zamek zamknięty, na rynku pusto, żadnej ciekawej knajpy itd. Niestety trudno się nie zgodzić.
- 7
#mikroreklama #modelarstwo
Mireczki z #lodz #wielun #sieradz
Zapraszam jutro do Wielunia na zawody modelarskie.
Więcej tutaj
Mireczki z #lodz #wielun #sieradz
Zapraszam jutro do Wielunia na zawody modelarskie.
Więcej tutaj
Wie ktoś o co chodzi? Chcę zarejestrować sobie usługę parking w yanosiku.
#kiciochpyta @Yanosikpl #yanosik
Pytanie bonusowe - czy będzie kiedyś pokrycie w całości z systemem mobilet? W mojej mieścinie powiatowej ( #wielun ) usługa nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kiciochpyta @Yanosikpl #yanosik
Pytanie bonusowe - czy będzie kiedyś pokrycie w całości z systemem mobilet? W mojej mieścinie powiatowej ( #wielun ) usługa nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_C3sXZYLm21Tc4TorJlG6XsbmF0gQ55jn.jpg
Pobierz- 3
Hejka, tak jakby był ktoś okolice #wielun , #sieradz to podrzucam https://info.wielun.pl/112/2017/01/zaginela-martyna-wika/ . Ostatni login z telefonu okolice #bielskobiala
- 4
Szanowne koleżanki i zacni koledzy czy po samych zdjęciach można cokolwiek powiedzieć o tej sztuce ? Bardzo daleko stoi a jechać tyle aby tylko włączyć silnik nie ma sensu.
Ewentualnie może ktoś może podskoczyć z #czestochowa albo #wielun ?
Wstępnie jestem z gościem dogadany zarzeka się że perełka itp, ma też w ofercie wersje z DCT ale po wywrotce, do czego przyznał się dopiero w rozmowie.
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-nc-700s-pierwsza-reka-bezwypadek-abs-super-stan-serwis-na-a2-ID6yERHh.html
#
Ewentualnie może ktoś może podskoczyć z #czestochowa albo #wielun ?
Wstępnie jestem z gościem dogadany zarzeka się że perełka itp, ma też w ofercie wersje z DCT ale po wywrotce, do czego przyznał się dopiero w rozmowie.
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-nc-700s-pierwsza-reka-bezwypadek-abs-super-stan-serwis-na-a2-ID6yERHh.html
#
@YouogY: bezwypadek nie oznacza bezwypadkowy. Kupisz motocykl złożony z dwóch, po szlifie na każdą stronę, ktoś napisze "bezwypadek". Pójdziesz na policje, do sądu itd, a sprzedawca powie, że nigdzie nie było napisane "bezwypadkowy", a poza tym nikt nie zginął.
- 0
@fotograf_warszawiak: no to tylko oględziny zostają ;)
#zlodzieje #gorzkiezale #belchatow #wielun
Mirki, jakiś bezczel ukradł paliwo i omal nie zrobił krzywdy pracownikowi stacji uciekając. Macie tu link do nagrania z monitoringu, może ktoś go rozpozna.
https://www.youtube.com/watch?v=mVGV-wUKfxs
Mirki, jakiś bezczel ukradł paliwo i omal nie zrobił krzywdy pracownikowi stacji uciekając. Macie tu link do nagrania z monitoringu, może ktoś go rozpozna.
https://www.youtube.com/watch?v=mVGV-wUKfxs
Potrzebuję pomocy mirki. Może mi ktoś polecić jakiegoś uczciwego mechanika samochodowego na terenie Wielunia. Najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą w E39 poszła i auto tam zostało. Po świętach muszę oddać do mecha, ale nie znam terenu. Mirki help!
#pomocy #bmw #wielun #mechanikasamochodowa
#pomocy #bmw #wielun #mechanikasamochodowa
@fankyfranki: na wodnej jest Hedax ew przed wieluniem jakieś 5 km Apanasiewicz w tych dwóch robiłem auta więc mogę polecić bo nic nie zepsuli i wszystko było ok
@fankyfranki: Darek na Mokrej. Warsztat może nie wyglada mega, bo chłopak się rozbudowuje dopiero, ale robił mi już rzeczy, które z-----i w ASO. Często widzę tam jakieś BMW, ostatnio F10 i F30 tam widziałem. Jak coś to numer na priv
Jeśli ktoś z #wielun albo okolic chce jechać na #krakowskiewykoppraty to mam wolne dwa miejsca w samochodzie
#wykopparty
#wykopparty
2
Wieluń. Tu zaczęła się druga wojna światowa [multimedialny reportaż]
W Wieluniu nie było ani żołnierzy, ani przemysłu zbrojeniowego. Gdy 1 września 1939 r. o godz. 4.40 niemieckie stukasy zrzucały b---y na kościoły, kamienice i szpital, miały tylko jeden cel: terror.
z- 0
- #
- #
- #
- #























Chodzi mi o zakup śmietanówki z mleczarni w Oleśnie.
3 butelki dla mnie a za przysługę płacę za jedną butelkę tego trunku dla Ciebie + koszty przesyłki.
Znajdzie się jakiś mirek lub też różowy skłonny pomóc ?
Komentarz usunięty przez autora