Dlaczego prawakoidy sa zawsze tak glupi?


@KIaudik: Taka opinia o tak ogromnej ilości ludzi świadczy jedynie o zdolnościach intelektualnych autora tej opinii.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#usa a moze chodzi o to żeby odwołać drania jak demokraci dostaną 2/3 do Kongresu

25. Poprawka do Konstytucji (Sekcja 4)
Jest to najszybsza ścieżka w przypadku nagłej niezdolności prezydenta do pełnienia obowiązków (np. poważna choroba psychiczna lub utrata kontaktu z rzeczywistością).
Kto decyduje: Wiceprezydent oraz większość członków gabinetu (ministrów).
Procedura: Przesyłają oni pisemne oświadczenie do liderów Kongresu, stwierdzając, że prezydent nie może sprawować swojej władzy. W tym momencie Wiceprezydent natychmiast przejmuje obowiązki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Tokko: nie wiem ale wez pod uwagę polaryzacje, media społecznościowe, proporcjonalność itd

nie przypadkowo to g.no jest teraz z ICE przy granicy z Kanadą.. czyli daleko od Meksyku

mają motywacje jak nigdy w historii od czasów wojny secesyjnej

to jak u nas w skrócie nikt tak nie wk. jak Donek, wiec są szanse
  • Odpowiedz