Czołgiem Mirasy, pijcie ze mno kompot! Od dziś trójka z przodu i tradycyjnie urodzinowe #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spośród wszystkich plusujących wylosuję osobę, która dostanie 1kg wybranych przez siebie cukierków/czekoladek/żelek/itp.


Dodatkowo Loża Szyderców w wersji CANDY trafi do użytkownika portalu ze śmiesznymi obrazkami, który wrzuci w komentarzu
loza__szydercow - Czołgiem Mirasy, pijcie ze mno kompot! Od dziś trójka z przodu i tr...

źródło: comment_PJWFksEx9HmCIPM8hHkaenp9MsWtBVjF.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już od kiedy wyszedł mi band 2, zbieram się żeby wydać te marne 150zł. Teraz jest mi band 4, jutro moje 25 urodziny więc idealny moment żeby zrobić sobie mały prezent i wybulić te 150zł. Ale wiecie co? I tak tego nie zrobię bo chyba jednak wolę przeznaczyć te 150zł na jakąś rate kredytu czy opłacić jakiś rachunek :v
#chwalesie #gorzkiezale #urodziny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę do kumpla na urodziny i nie wiem co lepiej mu dać:
-jakąś dużą czekoladę lub bomboniermę i ze 2 dyszki
-50 zł bez niczego

Dodam, że to jest w miarę bliski kolega tak więc jakbym go w pysk uderzył to też by się cieszył. No i nikt takw naszym gronie nie patrzy na prezenty.

#urodziny #pytanie #prezent
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgentKGB: Kola gra w hokeja, zbiera ziemniaki i arbuzy, słucha jazzu i gra na fortepianie, mówi po chińsku, pomaga starszym, jeździ traktorem. Spotykał się z głównymi licami świata- prezydentem USA, Putinem Papieżem i Hugo Chavezem gdy ten jeszcze zył. Reprezentował Białoruś na szczycie ONZ już w wieku 11 lat a defilady w mundurze odbierał jak miał jeszcze mniej.
Zdolne dziecko.
szurszur - @AgentKGB: Kola gra w hokeja, zbiera ziemniaki i arbuzy, słucha jazzu i gr...

źródło: comment_y88lBZF9Jy6lBEHx86RvwBx3bK5lxXTr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mirko, nie wiem czy #chwalesie czy #zalesie, ale spędziłem tu już z Wami 11 lat. Dzisiaj stuknęło.
Co roku zastanawiam się co wydarzyło się lata temu, że popchnęło mnie to do założenia konta na Wykopie. Szczerze mówiąc - nie wiem.
Sporo czasu tutaj przesiedziałem, napisałem dużo bezsensownych komentarzy i pewnie też trochę tych sensownych. Staram się to zawsze wypośrodkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obyśmy za 11 lat czytali się w
ArekJ - Mirko, nie wiem czy #chwalesie czy #zalesie, ale spędziłem tu już z Wami 11 l...

źródło: comment_vGDUXNfvE0XAvdzPmYGdubsKkpBRM4Mi.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach