Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
9
Władze Litwy: Rosja nasiliła ostro działalność szpiegowską

Działalność szpiegowska Rosji na Litwie w 2014 roku stała się bardziej agresywna, w głównej mierze z powodu zdecydowanego stanowiska Wilna wobec działań Moskwy na Ukrainie - wynika z raportu litewskiego Departamentu Bezpieczeństwa Państwa (VSD).
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 3
konto usunięte via Android
- 9
- 2
- 2
@ibeafraidi: w warszawie bywają dostawy o godz 20
- 1
@ibeafraidi:
Lepiej dzwoń na infolinię i się spytaj, bo na wykopie to się raczej nie dowiesz.
Lepiej dzwoń na infolinię i się spytaj, bo na wykopie to się raczej nie dowiesz.
- 3
- 2
mirki czy miał ktoś z was taką sytuację, że kurier obciążył was dodatkową opłatą?
wysyłałem dużą paczkę (70zł) 130x80x20 cm , a po weryfikacji (po 10 dniach) dostaję info od @KurJerzy , że paczka miała 128x80x25 cm co jest nieprawdą, bo miała 18cm (nie 25), zresztą mogę załatwić drugie takie samo i im zdjęcie zrobić, że ma 18 cm,
i doliczyli mi 87zł przecież to jest kpina jakaś
dodatkowo napisali, że
wysyłałem dużą paczkę (70zł) 130x80x20 cm , a po weryfikacji (po 10 dniach) dostaję info od @KurJerzy , że paczka miała 128x80x25 cm co jest nieprawdą, bo miała 18cm (nie 25), zresztą mogę załatwić drugie takie samo i im zdjęcie zrobić, że ma 18 cm,
i doliczyli mi 87zł przecież to jest kpina jakaś
dodatkowo napisali, że
@Wilier: Weryfikacja przesyłek jest robiona na upsowskiej sortowni, mają tam jakąś maszynę, która wszystko mierzy/waży. Tutaj paczka ma równo 330cm (długość+2xszerokość+2xwysokość), więc to granica, przy której doliczają dopłatę za dużą paczkę. Te 7,5% to tzw dopłata paliwowa, którą dolicza się do każdej przesyłki. Olałbym to na Twoim miejscu.
- 1
@Prince_Prospero: @Dziki_Bigos: @AnsuzSowilo:
KurJerzy odpisali, że mogę się odwołać jeśli udowodnię wymiary paczki
1. lol.jpg
2. czemu niby ja mam tracić czas na udowodnienie swojej niewinności? czy to nie oni powinni mi udowodnić winę?
wysmarowałem długiego maila do UOKiK, dam znać jak odpowiedzą
KurJerzy odpisali, że mogę się odwołać jeśli udowodnię wymiary paczki
1. lol.jpg
2. czemu niby ja mam tracić czas na udowodnienie swojej niewinności? czy to nie oni powinni mi udowodnić winę?
wysmarowałem długiego maila do UOKiK, dam znać jak odpowiedzą
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Iudex: tez nie lubię ups... kiedyś było tak ze nie było mnie w domu kurier dzwoni ja w pracy i nie odbieram, po pracy dzwonie mowie ze jestem już w domu, przychodzi spisuje moj nr kom i mówi ze nie będzie go odbierał
@Iudex: No jeśli nie ma opcji paczkomatów to wybieram kurierów, bo lepiej mieć przesyłkę dostarczoną w dwa, maks. trzy dni za 15 zł, niż za 5 zł w dwa tygodnie (myślę o Poczcie Polskiej).
#allegro #ups jak mnie to wkur... rano dostalem od sprzedawcy numer paczki ups (ktory sobie wygenerowal online (jest podane moje miasto docelowe)) i poinformowal mnie, ze dopiero po paru godzinach bedzie jakis status, minelo 12h i oczywiscie zadnych zdarzen nie ma (czyli pewnie ciul dzisiaj jej nie wyslal) #gorzkiezale
- 1
@ukryte_znaczenie: tracking ups często ssie, sprawdź o polnocy czy status sie zmienil
jak nie, to pewnie nei nadal paczki
jak nie, to pewnie nei nadal paczki
- 2
Wysyłał ktoś coś na gwarancję za pomocą firmy ups? Ponad godzinę męczyłem się na ich super stronie z wypełnianiem danych w zakładce "Przygotuj przesyłkę" bo coś się nie zgadzało albo wymagało jakichś danych o których nie miałem pojęcia. Teraz przeczytałem na jakimś forum, że powinienem to właściwie zrobić w zakładce "Zaplanuj odbiór".
Już prawie wszystko się zgadza, tylko nie widzę okna na dane do adresu dostawy, sam muszę je sobie wydrukować jako
Już prawie wszystko się zgadza, tylko nie widzę okna na dane do adresu dostawy, sam muszę je sobie wydrukować jako
@Niss: a w pkt 6 co masz do wyboru i co wpisujesz?
- 0
@Prince_Prospero: coś takiego, wydaje mi się że niby trzeba wybrać opcję skojarzenia z kontem ups nadawcy, ale z tego co przeczytałem to trzeba chyba mieć coś podpisane z upsem, czy coś takiego
źródło: comment_MUCKpix0wJfYBy61HKDHCJC67hU1ujnu.jpg
Pobierz- 3
mirki czy jeśli w #ups max dł przesyłki dla tańszej opcji to 120cm, a moja ma 121-122 to muszę już zamawiać tą 2x droższą usługę? nie przejdzie jakoś :D ?
#kurier #kiciochpyta
#kurier #kiciochpyta
@Wilier: Paczka przechodzi przez sorter, który dokładnie mierzy przesyłki, także mogą dowalić dopłatę.
- 1
@Prince_Prospero: no właśnie poczytalem ze duże dopłaty doliczaja za problem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 1
- 2
- 1
@M4rcin: wieksze firmy mają umowy z kurierami i często tak robią, że paczki odbiera się raz, glównie wieczorem, podjeżdzą cała ciężarówka i ładują, to nie to samo co u zwykłego śmiertelnika
- 1
@M4ks: przy skladaniu zamowienia Pan mnie poinformowal ze sprzet bedzie wyslany jak tylko technicy dołożą to co domówiłem ale będzie to czwartek...spytałem czy nie da rady wcześniej to odpowiedzial, że jak sie technicy wyrobią. Jakbym jutro dostał maila to bym tutaj nie pytał ;)
2
30x Freestanding Handstand Push Ups

30x Freestanding Handstand Push Ups czyli 30 pompek w pionie.
z- 0
- #
- #
- #
- #





















#gtav #kurier #ups
źródło: comment_pbDRPmTqZRFykplC8Y41xIkeoQJgw0jH.jpg
Pobierz