Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
- 0
@aka_wannabe: :( oki, dzięki. Czyli jest szansa, ze jutro bedzie?
@kAdi: jutro pewnie tak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#ups #kurierzy
Jak by ktoś nie zauważył podobnie jak my - UPS po cichutku wycofał gwarancję dostawy i gwarancję zwrotu pieniędzy. Nadana w piątek paczka z dostawą w sobotę za bagatela 80zl nie wyszła nawet z magazynu. A Pani na infolinii mówi bezczelnie, że podczas generowania etykiety na pewno był komunikat o braku gwarancji. Specjalnie przeszedłem proces zamówienia. Nie ma - więc uprzedzam, żeby ktoś nie w-----l pieniędzy
Jak by ktoś nie zauważył podobnie jak my - UPS po cichutku wycofał gwarancję dostawy i gwarancję zwrotu pieniędzy. Nadana w piątek paczka z dostawą w sobotę za bagatela 80zl nie wyszła nawet z magazynu. A Pani na infolinii mówi bezczelnie, że podczas generowania etykiety na pewno był komunikat o braku gwarancji. Specjalnie przeszedłem proces zamówienia. Nie ma - więc uprzedzam, żeby ktoś nie w-----l pieniędzy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Rastaul13: zmiana czasu będzie XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kurier UPS właśnie zrobił mnie w ch*** i nawet nie próbował dostarczyć mi paczki tylko wrzucił ja do punktu odbioru sport kawałek ode mnie. Co mogę zrobić w tej sytuacji? #ups #oszustwo #kurier #niebieskiepaski
- 1
@pieknykwiatuszek: Możesz np. poskarżyc się na wykopie. Zrozum moze że kurierzy mają tez przechlapane w tym okresie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Matula11: Najlepiej by było wszystko zamknąć na miesiąc ale tak się niestety nie da
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak mogę odebrać przesyłkę z #ups, skoro nie mogę się skontaktować z BOK, a do kuriera nie mam tel...?
Tak wygląda tracking, od piątkuj ktoś był w domu... Odeślą paczkę do nadawcy, w tym przypadku do #adidas czy jak?
To pewnie przez #koronawirus
#pytanie
Tak wygląda tracking, od piątkuj ktoś był w domu... Odeślą paczkę do nadawcy, w tym przypadku do #adidas czy jak?
To pewnie przez #koronawirus
#pytanie
źródło: comment_15849758126TX0Jn4Gco2ZbXWfMCZ8ca.jpg
Pobierz@danio_96: to jest patologia, ze nie mozna skontaktowac sie z kurierem. z tego powodu korzystam tylko z DPD bo od razu jak przychodzi sms i email ze wydano paczke do doreczenia jest w tresci nr do kuriera - nigdy wiecej innej firmy
- 0
@ap0linary: Zawsze zostawiali na ochronie, ale oczywiście teraz nie mogą...
Dostawa na piątek, nie mogła zostać zrealizowana, rozumiem epidemia, itd
Mogli chociaż wysłać do jakiegoś punktu UPS, odebrałbym po pracy i po sprawie :/
Adidas wysyła tylko i wyłącznie przez UPS, więc nie mam wyboru.
Dostawa na piątek, nie mogła zostać zrealizowana, rozumiem epidemia, itd
Mogli chociaż wysłać do jakiegoś punktu UPS, odebrałbym po pracy i po sprawie :/
Adidas wysyła tylko i wyłącznie przez UPS, więc nie mam wyboru.
Czy sortownia #ups została zamknięta z powodu skażenia #koronawirus.em? xD
Paczka w ciągu doby od nadania przejechała prawie całe Niemcy i spory kawałek Polski po czym utknęła. Od nocy z czwartku na piątek leży i czeka nie wiadomo na co. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kurier #tracking
Paczka w ciągu doby od nadania przejechała prawie całe Niemcy i spory kawałek Polski po czym utknęła. Od nocy z czwartku na piątek leży i czeka nie wiadomo na co. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kurier #tracking
- 1
- 0
@dojcz_szpreche_nicht: Sortownia działa, mają braki w ludziach, a transporty trzeba na czas wysłać. Także mogli zwyczajnie zostawić ją u siebie.
- 0
#ups #kurier #reebok
Kupiłem sobie buty ze strony reebok.pl. Jakie było moje zdziwienie, że paczka została nadana w piątek... w Niemczech, niedaleko Dortmundu. Planowana dostawa według UPS jest na jutro. Nie ma w statusie że paczka dotarła już do Polski. Jak to wygląda teraz na granicach? Wpuszczają już czy dalej są wielokilometrowe kolejki?
Kupiłem sobie buty ze strony reebok.pl. Jakie było moje zdziwienie, że paczka została nadana w piątek... w Niemczech, niedaleko Dortmundu. Planowana dostawa według UPS jest na jutro. Nie ma w statusie że paczka dotarła już do Polski. Jak to wygląda teraz na granicach? Wpuszczają już czy dalej są wielokilometrowe kolejki?
konto usunięte via Android
- 0
@rozzen i co doszła?
- 0
@lguodwznkoi_e tak, doszło dzisiaj. Czyli jak widać nie ma problemu z przekroczeniem granicy
#kurier #kurierzy #dpd #ups #inpost #ecommerce
Ważne informacje w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19:
1. Wysyłka międzynarodowa w DPD działa normalnie. Jedyne ograniczenia dotyczą Włoch:
Uprzejmie informujemy, że w związku sytuacją sanitarną we Włoszech i wytycznymi lokalnych władz, doręczenie paczek w poniższych gminach zostało zawieszone do odwołania. Wszystkie przesyłki znajdujące się na terenie tych gmin oraz te, które tam dotrą, zostaną
Ważne informacje w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19:
1. Wysyłka międzynarodowa w DPD działa normalnie. Jedyne ograniczenia dotyczą Włoch:
Uprzejmie informujemy, że w związku sytuacją sanitarną we Włoszech i wytycznymi lokalnych władz, doręczenie paczek w poniższych gminach zostało zawieszone do odwołania. Wszystkie przesyłki znajdujące się na terenie tych gmin oraz te, które tam dotrą, zostaną
- 0
@menedzer_wysylek_ebay: a co w sytuacji jak kurier jedzie z umową?
@menedzer_wysylek_ebay a jak z dpd i wysyłką. Dostałem informację od sprzedawcy roweru który mam z nimi umowę że nie odbierają od jutra paczek. Robi mnie w ciula czy rzeczywiście tak będzie
- 1
Cześć mirki. Będę potrzebował jutro wysłać paczkę do UK za pomocą kuriera, czy słyszeliście coś o wstrzymaniu wysyłek z Polski? Bo wiem, że poczta polska wstrzymuje, natomiast podejrzewam że normalni komercyjni kurierzy niekoniecznie. O samą UK się raczej nie martwię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I drugie pytanie - przez jaką stronę najlepiej zamawiać kuriera do takich wysyłek zagranicznych?
#uk #kurier #kurierzy #
I drugie pytanie - przez jaką stronę najlepiej zamawiać kuriera do takich wysyłek zagranicznych?
#uk #kurier #kurierzy #
- 1
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#lotnictwo Czy ktos bardziej ogarniety bedzie mi w stanie pomoc?
Nadajemy ostatnio pilne paczki #ups do UK, zawsze dochodzily na drugi dzien, a dzis paczka w ogole nie wyszla z Polski.
Patrze sobie na #flightradar24 i nie widze zadnego lotu UPS z Warszawy. Faktycznie nie bylo dzis zadnego lotu UPS z Okecia czy cos przeoczylem?
Nadajemy ostatnio pilne paczki #ups do UK, zawsze dochodzily na drugi dzien, a dzis paczka w ogole nie wyszla z Polski.
Patrze sobie na #flightradar24 i nie widze zadnego lotu UPS z Warszawy. Faktycznie nie bylo dzis zadnego lotu UPS z Okecia czy cos przeoczylem?
- 0





























Wczoraj kurier próbował doręczyć przesyłkę, ale ja wcześniej zadzwoniłem do niego, dlatego że nie zastałby nikogo w domu.
Umówiłem się z kurierem, aby dostarczył ją pod inny adres. Zostawił ją wczoraj na magazynie i ktoś inny miał podjechać, dzisiaj zaś zobaczyłem status z próby doręczenia o 6:17. Nie wiem o co chodzi, w dodatku przesyłka ma zostać zwrócons do nadawcy. Do poniedziałku pewnie nie wyjedzie, się co z tego jak
źródło: comment_15859100239dTnHVpkqOy0UoRDRdaNj3.jpg
Pobierz@danio_96: Aaaa z polskiego magazynu to co innego. Myślałem, że to ASS.