• 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem dlaczego ci zziębnięci ludzie tak bardzo chcą siedzieć w lesie w listopadzie zamiast iść się ogrzać w Białorusi w której już są?
  • Odpowiedz
Znowu się zaczyna p---------e o FRONTEXIE widzę... Proszę o jeden pozytywny scenariusz, jak miałoby to wyglądać xDD Prawda jest taka, że zewnętrzne środki na jakie możemy liczyć są żałosne w swojej liczbie, niewspominając o moralach obcych funkcjonariuszy i zasadach zwierzchnictwa... FRONTEX nie ma nawet środków, żeby co dziesiątemu wręczyć osobiście czekoladę z napisem WELCOME.

#bialorus #polska #uchodzcy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co można zrobić:

1. Natychmiast uruchomić instrument "Szybkiego reagowania na granicy" Frontexu.

2. Przesunąć na granicę najbardziej odpornych psychicznie funkcjonaruszy, którzy wytrzymają presję i nie zaczną strzelać.

3. Przygotować infrastrukturę do udzielenia doraźnej pomocy


4. Wezwać do natychmiastowego zwołania Rady UE ds. wewnętrznych w sprawie migracji.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razzowsky: Apel do posiadaczy Heroesy 3(sam posiadam ale zajęty kampanią i studiami tego nie zrobię).
Zrób ktoś taką mapę gdzie po jednej stronie są jakby polacy a po drugiej cała chmara jakby migrantów z armiami niziołków(bo niziołki chyba najbardziej się kojarzą z dziećmi ze wszystkiego z heroes 3)
Przecież to może być złoto
  • Odpowiedz