Wpis z mikrobloga

#mytaxi #itaxi #uber

Mam kody po 50 zl do mytaxi, a musze podjechac z Warszawy na Modlin, kurs okolo 100 zl, myslicie ze zgodza mi sie podzielic to na "dwa przejazdy" czy kierowcy to robi roznice?

Kurde w stresie jestem bo mam modlinbus spod palacu o 20:10, wg rozkladu ma przybyc o 20:55 pod terminal, a mi bramki zamykaja o 21:10 i nie wiem jak sie tam przedostac
#pytanie #kiciochpyta taguje #warszawa bo moze poradzicie jak tam sie dostac
  • 13
  • Odpowiedz
@kuba: jak ostatnio byly kody na 12 i 20 chyba to mi podzielil, wyszlo 24 za kurs, ale powiedzialem zeby wbil sobie normalnie ta sume 32 skoro i tak by przepadlo
  • Odpowiedz
  • 0
Lece za 9 zl bo dawno rezerwowalem, ale nie moglem sie wczesniej wybrac przez zdarzenie losowe. Bedzie trzeba to doplace te 50 zl ale pytam tez o inne opcje bo nie chcialbym przyjechac na lotnisko a sie okaze ze bramki zamkniete
  • Odpowiedz
@kuba: Zupełnie odradzam mytaxi. Może w KRK, ale za trasę która normalnie kosztuje ~20zł, ostatnio kilkukrotnie płaciłem w okolicach 40zł... Przyjeżdżają tam jakieś dziwne taksówki bez korpo i ceny mają maksymalnie zawyżone.
Jeśli normalnie taksa kosztuje 100zł, to z nimi pewnie wyjdzie z 200zł...
  • Odpowiedz
@kuba: Mi też tak pokazywało, niewiele to ma wspólnego z rzeczywistością (appka liczy przy założeniu taryfy w obrębie miasta). Poza tym taksometr leciał jak głupi jak jechałem (kilkukrotnie miałem taką sytuację), gdyby nie kupony to w ogóle nie korzystałbym z tej appki.
Zaznaczam że nie wiem jak to wygląda w Wawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sdik: @kuba: Mi aplikacja pokazała przejazd za ~60zł, a wyszło w sumie 110zł... dobrze, że taksówkarz spoko, pokazał mi jak się włącza kupon (bo nie miałem o tym pojęcia)
  • Odpowiedz