Da się w #uber zamówić podwózkę w więcej niż jedno miejsce? #kiciochpyta
wpisy
Wszystkie
Archiwum
Skąd to całe chwalenie #uber ?
Jest to korporacja zagraniczna, żadna "inicjatywa oddolna". Przez nią środki uciekają poza kraj, a w sumie nie oferuje niczego rewolucyjnego. Chyba w każdym większym mieście jakaś korporacja ma też swoją aplikację do zamawiania taksówek.
Aż takie mieliście wszyscy złe przygody z #taxi ? Ja mam raczej same #taxicoolstory - a to o czymś zabawnym pogadałem, a jeśli zgubiłem telefon po imprezie w taksówce to przez centralę
Jest to korporacja zagraniczna, żadna "inicjatywa oddolna". Przez nią środki uciekają poza kraj, a w sumie nie oferuje niczego rewolucyjnego. Chyba w każdym większym mieście jakaś korporacja ma też swoją aplikację do zamawiania taksówek.
Aż takie mieliście wszyscy złe przygody z #taxi ? Ja mam raczej same #taxicoolstory - a to o czymś zabawnym pogadałem, a jeśli zgubiłem telefon po imprezie w taksówce to przez centralę
- Robert_K
- konto usunięte
- FredzIo
- Jaro070
- Arrival
- +26 innych
- 81
- 64
@idct: Już Ci tłumaczę:
Najważniejsza dla mnie w uberze jest wygoda i bezpieczeństwo. Co mam przez to na myśli? Nie muszę nigdzie dzwonić, nic tłumaczyć gdzie jestem, zaznaczam pinezkę i już. Wiem dokładnie za ile będzie uber, przez co nie muszę stać gdzieś na dworze i czekać tylko kulturalnie wychodzę z danego miejsca idealnie w punkt.
Często posyłam dziewczynę uberem, albo #!$%@? znajomych. Profit ogromny, czuję się o wiele bezpieczniej widząc
Najważniejsza dla mnie w uberze jest wygoda i bezpieczeństwo. Co mam przez to na myśli? Nie muszę nigdzie dzwonić, nic tłumaczyć gdzie jestem, zaznaczam pinezkę i już. Wiem dokładnie za ile będzie uber, przez co nie muszę stać gdzieś na dworze i czekać tylko kulturalnie wychodzę z danego miejsca idealnie w punkt.
Często posyłam dziewczynę uberem, albo #!$%@? znajomych. Profit ogromny, czuję się o wiele bezpieczniej widząc
- dorotka-wu
- kielonek
- konto usunięte
- konto usunięte
- wutwut12
- +59 innych
Chcę w najbliższym czasie skorzystać z ubiera. Mam jakiś kod za rejestrację który daje mi 50 zł zniżki. Powiedzcie mi jak to jest? Chcę jechać z Poznania do domu oddalonego o 40 km. Wstępnie uber wycenia taką podróż na 70-90 zł. Kod zniżkowy liczy się? Uber rzeczywiście pojedzie taki dystans?
#uber #taxi #transport
#uber #taxi #transport
@szczurek_87: Do granicy miasta jedziecie na włączonej apce, potem dajesz kierowcy stówkę w gotówce i jest git majonez - jedyne słuszne rozwiązanie.
@szczurek_87: ja bym zawiózł, ale pamiętaj, że od niedawna za wyjazd poza aglomerację jest dopłata, zależnie od odległości 10 lub 20zł. Jeśli jest tu jakiś kierowca z Poznania to może Ci wrzucić mapkę ze strefami /edit: Tu masz mape http://uber-info.pl/kierowca/przewodnik-po-aplikacji/aplikacja-kierowcy/wyjazd-poza/poznan/ czyli 20 jest tylko w Wawie
- 0
@BratBlizniakAndrzeja: XDD
- 3
http://www.wykop.pl/link/3185347/uber-wie-kiedy-rozladowuje-ci-sie-bateria-w-telefonie/
Uber wie, kiedy rozładowuje Ci się bateria w telefonie i że jesteś wówczas bardziej skłonny zaakceptować wysokie stawki za kurs. Aplikacja ma dostęp do ogromnej ilości danych. #mikroreklama #uber #taxi #ciekawostki #aplikacje
Uber wie, kiedy rozładowuje Ci się bateria w telefonie i że jesteś wówczas bardziej skłonny zaakceptować wysokie stawki za kurs. Aplikacja ma dostęp do ogromnej ilości danych. #mikroreklama #uber #taxi #ciekawostki #aplikacje
bzdura
w 90% przypadków pasażerowie, którym kończyła się bateria jechali ze mną po normalnej stawce. ja bym bardziej zapytał o metodologię badań. jak ktoś chce coś udowodnić, to udowodni.
w 90% przypadków pasażerowie, którym kończyła się bateria jechali ze mną po normalnej stawce. ja bym bardziej zapytał o metodologię badań. jak ktoś chce coś udowodnić, to udowodni.
- 0
@PrzodownikPracy: @Midnight_MindDriver: Przecież nigdzie nie napisałem, że Uber podbija stawki w takich sytuacjach, a jedynie, że zbiera takie informacje, analizując zachowanie użytkowników.
- 2
To jeszcze dwa pytania z serii #uber.
1. Czy da się jakoś skontaktować z kierowcą przez apkę, PRZED zamówieniem kursu? Konkretnie chodzi mi o przypadek, że chciałbym przewieźć wózek dziecięcy. Wiadomo - auto prywatne, może nie mieć miejsca w bagażniku. Da się to jakoś ustalić, żeby niepotrzebnie ktoś nie jechał?
2. Ten kupon na 50zł, to jest jednorazowy rabat, czy saldo konta? Mogę to wykorzystać jeden raz do rachunku, czy pojechać
1. Czy da się jakoś skontaktować z kierowcą przez apkę, PRZED zamówieniem kursu? Konkretnie chodzi mi o przypadek, że chciałbym przewieźć wózek dziecięcy. Wiadomo - auto prywatne, może nie mieć miejsca w bagażniku. Da się to jakoś ustalić, żeby niepotrzebnie ktoś nie jechał?
2. Ten kupon na 50zł, to jest jednorazowy rabat, czy saldo konta? Mogę to wykorzystać jeden raz do rachunku, czy pojechać
- 2
@Akuku69: Ta bramka ktorej mowisz to jest numer centrali uber, ktora zestawia polaczenie z zamowionym kierowca. Numer jest zawsze ten sam dla wszystkich kursow, a z kierowca mozesz gadac pod tym numerem od chwili zlozenia zamowienia, jak rowniez pozniej nawet kilka godzin po zakonczeniu jezeli na przyklad zgubiles cos w aucie. @RRybak:
Co mnie #!$%@? w Uberze?
Bierność i totalna wyjebka "polskiego menedżmentu" z Warszawy. Ci wszyscy ludzie, którzy wyuczonymi (albo też przeklejonymi) formułkami tak ochoczo odpowiadają na maile klientów i kierowców, skupiają się tylko na jednym: jak tu jeszcze sfrajerzyć PARTNERA.
No właśnie, kierowcy partnerami są tylko na papierze, ponieważ w rzeczywiści mają gówno do gadania. Nie dość, że kręcą na siebie bat w postaci konsekwencji karnych za brak licencji i kasy fiskalnej,
Bierność i totalna wyjebka "polskiego menedżmentu" z Warszawy. Ci wszyscy ludzie, którzy wyuczonymi (albo też przeklejonymi) formułkami tak ochoczo odpowiadają na maile klientów i kierowców, skupiają się tylko na jednym: jak tu jeszcze sfrajerzyć PARTNERA.
No właśnie, kierowcy partnerami są tylko na papierze, ponieważ w rzeczywiści mają gówno do gadania. Nie dość, że kręcą na siebie bat w postaci konsekwencji karnych za brak licencji i kasy fiskalnej,
- Jaro070
- nitro_rgs
- konto usunięte
- quisquis
- mekosx
- +5 innych
- 3
@LiberalnyLibertarianin: Ty, ale taka idea tego Ubra jest, że sobie można dorobić ;> I w takiej formie jest ok.
@atc_damian: Jeszcze troche i beda chcieli darmowy serwis w ASO. W dupach sie poprzewracało, @LiberalnyLibertarianin ostatnio tylko pisał "dupa juz piecze czy jeszcze nie " a wydaje mi sie ze jedyna osoba z kierowców która dupa piecze jest właśnie on xD podobnie było jak wprowadzili DG, na początku sie śmiał mowil ze w końcu wiecej roboty dla niego a potem płacz bo jednak jest złe ( ͡º ͜ʖ͡
- 1
@elwisz: zgaduję, że w CEIDG podałeś kod PKD (najpewniej 49.39.z) związany z transportem drogowym. a to oznacza, że jesteś ZOBOWIĄZANY do posiadania kasy fiskalnej (żadne zwolnienia Cię nie dotyczą). jeśli nie masz gdzieś pod ręką dobrej papugi, to lepiej nie zaczynaj tej batalii, bo ją przegrasz. no chyba, że wierzysz w tego mitycznego "prawnika od Ubera" ;)
- 2
Kupony #uber wykorzystują się w najmniej korzystnej kolejności ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miałem 50zł kończące się dziś i 25zł ważne długo wprzód. Kurs za 30zł rozliczył się z kuponu za 25 i 5zł z karty. 50zł zostało, ale już nie zdążyłem wykorzystać. Także jakby ktoś chciał przycebulić jak najwięcej to niech się uczy na moim błędzie.
- 5
- 7
W #lodz wąsate złotówy już zaczęły cyrki utrudniające życie normalnym ludziom. Zastawili auto kierowcy Ubera i wezwali policję ( ͡° ͜ʖ ͡°) LINK #uber ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow #patologiazmiasta #heheszki
- konto usunięte
- mekosx
- konto usunięte
- MendaDesuu
- szakul88
- +2 innych
- 2
@grave: Szkoda, że sami siebie nie zatrzymują jak stoją na Piotrkowskiej na chodniku 20 minut a z ich szrotów kapie olej na ulice.
Wracałem #!$%@? w nocy Uberem, gość przewiózł mnie trochę naokoło, jak już zacząłem pijackim bełkotem ratować sytuację to złamał zakaz skrętu w lewo bo pewnie jechałby dalej w inna stronę, suma sumarum wysadził mnie jakieś 300 metrów dalej niż chciałem.. zgłosiłem do supportu i odpisali mi, że w sumie to mam rację ale koszt przejazdu mieści się w tym oszacowanym więc nic mi nie poradzą :D zatem wcale nie jest tak różowo
- rabbitat
- Nhfg45fffgg
- MendaDesuu
- leeshay
- Rzuku
- +1 innych
- 7
@witam12: Najśmieszniejsze jest tutaj na wykopie jak ludzie opowiadają jak to taksówkarze oszukują, a Uber nie :D. Jestem kierowcą Uber od samego początku i to jak kierowcy #!$%@?ą na około obcokrajowców to jest szok. Są nawet konkursy organizowane kto zrobi taką trasę z klientem, żeby narysować #!$%@?. Nawet 1% klientów tego nie zgłasza, bo nie jest świadoma.
@Szrlh:
@Szrlh:
- Nhfg45fffgg
- witam12
- konto usunięte
- konto usunięte
- MendaDesuu
- +2 innych
TO NIEMOŻLIWE, JEST GPS, KULTURA, NOWE AUTA, PŁATNOŚĆ KARTĄ, SMARTFON, COOL UBER NAJLEPSZY, MADE IN USA!!1
KOLEJNY SPISEK JANUSZY TARYFIARZY ABY OCZERNIĆ UBER UBERA
KOLEJNY SPISEK JANUSZY TARYFIARZY ABY OCZERNIĆ UBER UBERA
- 2
- akurczak
- Pyrex279
- stolichnaya
- joolekk
- GrubyGrubas
- +2 innych
- 1
- 2
#uber
Od rana nie moge sie zalogować na żadne z kont. Tez macie taki problem?
Od rana nie moge sie zalogować na żadne z kont. Tez macie taki problem?
@miesozerca1: Wiozłem dzisiaj kilku pasażerów, więc chyba działa. Sprawdź czy działa Ci internet, ew napisz do supportu
- 0
@miesozerca1: wyczyść cookies



























#uber #taxi #bekazpodludzi
Dzień Dobry, nie znam Cię, ale chcę Cię udupić. Bo nie ma tak, że sobie możesz dorabiać.