Na dzisiejsze balowanie Uber przygotował kod z którym wasz przejazd może być darmowy (-20zł). Jeżeli jeszcze nie korzystaliscie z Ubera to zapraszam po kod na Priv. Kupon dla nowych klientów, ważny 3 miesiące. #uber #taxi #rozdajo #cebuladeals #warszawa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym pojeździć jako kierowca ubera po trójmieście ,z tego co czytałem trzeba mieć skończone 21 lat ,orientuję się ktoś może czy da rade to jakoś obejść ?
#uber #trojmiasto #gdansk
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z okazji dnia bez samochodu #mytaxi daje 2 #kodyrabatowe po 30zł/przejazd

Kody dla nowych i starych :)

TYLKOMYTAXI‌

BEZBILETU
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber Pierwszy raz trafiłem na taksówkę jeżdżącą w UberPOP w Krakowie. Był to Mitsubishi Carisma rocznik 1999-2004 (raczej wyższy). Kierowca miał nawet 100% legitną licencję na taksówkę. Poza Uberem pracuje także dla Eko Taxi, a wkrótce także dla iTaxi. Podróż 5/5.
dw. @leeshay - który upierał się, że żaden taksówkarz nie będzie jeździł w Uberze
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Little_Juice: te kwoty uber bierze z czapki, dokładnie tak samo, jak ich dane statystyczne na temat przyrostu zarobków, większej liczby zleceń... 8 klocków jest do zrobienia, ale na normalnej taksówce w normalnej korporacji.
  • Odpowiedz
@izud: Jeśli jakaś osoba kupuje auto tylko dlatego, że widziałą reklamę Ubera - niech się lepiej nie pcha w programowanie. Bo jeszcze zobaczy gdzieś opis frameworka A, żę jest lepszy niż B i postanowi wszystko przepisać, nie bacząc na koszta i nie oceniając dlaczego to faktycznie miałoby mieć sens.
  • Odpowiedz
Wsiadłem sobie dzisiaj do taksówki delikatnie zamykając za sobą drzwi. Jak wysiadałem to kierowca mi policzył 6 złotych za trzaśnięcie drzwiami ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie dziwię się, że ludzie wybierają Ubera.
#zalesie #uber #taxi #pdk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybkie pytanie, jestem za granicą, potrzebuję skorzystać z #uber (zaznaczę że nigdy z niego nie korzystałem) założyłem konto, dodałem kartę, problem w internecie, internet mam w wynajętym pokoju więc do zamówienia ubera starczy, i tu w końcu pytanie: czy potrzebuje internetu żeby skorzystać z ubera (w sensie do zakończenia transakcji czy coś takiego?) czy transakcja jest tak jakby po stronie kierowcy?) Mógłby ktoś opisać jak to wygląda? Z góry dziękuję
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wystarczy Internet do zamówienia kierowcy, później już możesz się kontaktować telefonicznie. Jeśli nie chcesz podglądać, gdzie aktualnie jest kierowca jak po ciebie jedzie, to Internet nie jest potrzebny.

Tak przynajmniej jest w Polsce. W czasie kursu nawet nie musisz mieć telefonu w aucie. Transakcja jest po stronie kierowcy
  • Odpowiedz
#uber Pierwszy raz trafiłem na kierowcę Ubera, który przeklinał (jak mu zgasł silnik), nie potrafił jeździć na nawigacji, nadrobił trasę i łamał przepisy - wjechał przed taksówkę stojącą przed skrzyżowaniem na czerwonym, bo pomylił pasy... Poza tym nie kontaktował i zamiast zatrzymać się tam gdzie chcieliśmy (na parkingu), pojechał dalej według nawigacji XD

Co najlepsze specjalnie korzystałem z droższego UberSelect, żeby trafić na ogarniętego kierowcę, ale zdecydowanie NIE WARTO BYŁO!
DOgi - #uber Pierwszy raz trafiłem na kierowcę Ubera, który przeklinał (jak mu zgasł ...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napiszę tutaj bo @wielad z jakiegoś powodu ma mnie na czarnolisto.

@leeshay: Widzisz, problem polega tylko na jednym: ty jak i wasza grupa zawodowa często zachowujecie się w chamski, nieuprzejmy sposób. Robicie sobie czarny PR, a czasami po prostu ordynarnie kłamiecie. Tak jak ty, ostatnio z tym że same i30. Niestety, gdy przedstawiłem dowód że walisz ściemę to nie chciałeś już odpowiadać. Śmiejesz się że OP nie miał kolegów.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duncanidaho2: ja najbardziej lubie argument o wypływaniu pieniędzy za granicę w przypadku ubera :D
ciekawe jakimi autami jeżdżą złotówy, polskimi? Jak oni mogą doprowadzać do takiego opływu pieniędzy za granicę!!!111oneone
  • Odpowiedz
@leeshay: Sąsiad puszcza mi głośno muzykę to ja nasram mu na wycieraczkę bardzo dorosłe naprawdę. Śmiać się z innych że reprezentują niski poziom a samemu zachowywać się w ten sam sposób.
  • Odpowiedz
jak to uber wczoraj w #gdansk wypiął sie na "swoich" kierowców
mecz +20 tyś ludzi, mnożnik po meczu 1,4 przez chwilkę mimo tego że klientów mnóstwo, kierowców brak...
przed meczem mnożnik x3... wtf?
#lechia #uber
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gali20: Jeżdżę Uberem w Warszawie - tu nie ma problemu aby złapać kierowcę w ciągu dnia. Jednak ostatnio byłem w Gdańsku i we Wrocławiu - jakaś tragedia, praktycznie nonstop w centrum widzę podwyższone ceny a kierowców brak... O co chodzi? W ostatni weekend we Wrocławiu łatwiej było mi złapać tramwaj niż Ubera. Pomijam już kwestię tego, że Uber chciał ponad 4 złote za kilometr, a randomowa taksówka z itaxi 2,7...
  • Odpowiedz
  • 25
#lodz #taxi #uber
Zawolam jeszcze naszego bojownika o wolnosc złotów @leeshay

W wknd mialem wesele z poprawinami w konstantynowie. Z racji ze mam kolege w uberze ro skorzystalem z jego uslug. Kurs kansas - lodz wyszedl za 20-25 zl w dowolne miejsce. Zrobilem koledze taka reklame na weselu ze zrobil kilkadziesiat kursow w dwa dni. Byl tak zadowolony ze wozil mnie za darmo cala sobote i niedziele.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 10
@leeshay kasujesz wszystkie ktore ci nie odpowiadaja.
Jakbys chcial tanio i kulturalnie przejechac sie po lodzi to daj znac na priw podam ci numer do ubera.
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@leeshay chyba masz duzo wolnego czasu ze siedzisz na wykopie i zglaszasz komentarze. Biznesik sie nie kreci? Stoisz na postoju kolejna godzine i sie nudzisz?
  • Odpowiedz
#uber
Mirki będę rejestrował się jako kierowca, jeśli macie mogę zarejestrować się z Waszego refa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach