Na dzisiejsze balowanie Uber przygotował kod z którym wasz przejazd może być darmowy (-20zł). Jeżeli jeszcze nie korzystaliscie z Ubera to zapraszam po kod na Priv. Kupon dla nowych klientów, ważny 3 miesiące. #uber #taxi #rozdajo #cebuladeals #warszawa
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Shadow6736
via iOS- 5

ptasiek2
via iOS- 9
@Shadow6736: manipulacja treścią ( ͡° ʖ̯ ͡°)

cup12552
- 1
@Shadow6736: zgłoszone za spam
- 2
Chciałbym pojeździć jako kierowca ubera po trójmieście ,z tego co czytałem trzeba mieć skończone 21 lat ,orientuję się ktoś może czy da rade to jakoś obejść ?
#uber #trojmiasto #gdansk
#uber #trojmiasto #gdansk
konto usunięte via Android
- 11
Komentarz usunięty przez moderatora
#rozdajo #uber
Kod 2x50zł, dla nowych użytkowników: PAYBACK108CA
Więcej o promocji: https://uber.payback.pl
Btw da się dorwać kupony dla stałych klientów?
Kod 2x50zł, dla nowych użytkowników: PAYBACK108CA
Więcej o promocji: https://uber.payback.pl
Btw da się dorwać kupony dla stałych klientów?
- 4
- 636
- 10
Z okazji dnia bez samochodu #mytaxi daje 2 #kodyrabatowe po 30zł/przejazd
Kody dla nowych i starych :)
Kody dla nowych i starych :)
TYLKOMYTAXI BEZBILETU- 1
@OrdynatorKostnicy: co ci nie działa?
źródło: comment_iJRuKPb7y4pITK3gZK7BNdPS9TnCJz65.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@nihon ok wpisalem tylkomytaxi z palca i poszlo.
Dlaczego #uber ma taką reklame na wykop.pl?
źródło: comment_qAjJfbi6LLypbrTXkvDt4uBZSF5ueO7I.jpg
Pobierz- 1
@NieznanyAleAmbitny: jebłem xD
@NieznanyAleAmbitny: bo to lewacka strona
- 5
#uber Pierwszy raz trafiłem na taksówkę jeżdżącą w UberPOP w Krakowie. Był to Mitsubishi Carisma rocznik 1999-2004 (raczej wyższy). Kierowca miał nawet 100% legitną licencję na taksówkę. Poza Uberem pracuje także dla Eko Taxi, a wkrótce także dla iTaxi. Podróż 5/5.
dw. @leeshay - który upierał się, że żaden taksówkarz nie będzie jeździł w Uberze
dw. @leeshay - który upierał się, że żaden taksówkarz nie będzie jeździł w Uberze
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@galarulez: bo czesc z tego haraczu idzie na mandaty nakladane prze ITD i UMK
Jezdza bo w wiekszosci maja kolorowa przeszlosc, wyroki lub komornika na karku
Jezdza bo w wiekszosci maja kolorowa przeszlosc, wyroki lub komornika na karku
@Little_Juice: te kwoty uber bierze z czapki, dokładnie tak samo, jak ich dane statystyczne na temat przyrostu zarobków, większej liczby zleceń... 8 klocków jest do zrobienia, ale na normalnej taksówce w normalnej korporacji.
- 3
@izud: Jeśli jakaś osoba kupuje auto tylko dlatego, że widziałą reklamę Ubera - niech się lepiej nie pcha w programowanie. Bo jeszcze zobaczy gdzieś opis frameworka A, żę jest lepszy niż B i postanowi wszystko przepisać, nie bacząc na koszta i nie oceniając dlaczego to faktycznie miałoby mieć sens.
- 11
konto usunięte via Android
- 4
@izud zalesie
@LiberalnyLibertarianin:
xDDDDD
co za problem sfałszować dokumenty
musiałeś się już chyba stać prawdziwą złotówą, żeby napisać coś takiego
co za problem przerobić dowód w fotoszopie ;)
xDDDDD
co za problem sfałszować dokumenty
musiałeś się już chyba stać prawdziwą złotówą, żeby napisać coś takiego
- 1
@brontozaurus: To chyba bardziej do @piwniczak:
- 0
@Shadow6736: Addison Lee jest jednak duzo drozszy niz Uber
- 1
Szybkie pytanie, jestem za granicą, potrzebuję skorzystać z #uber (zaznaczę że nigdy z niego nie korzystałem) założyłem konto, dodałem kartę, problem w internecie, internet mam w wynajętym pokoju więc do zamówienia ubera starczy, i tu w końcu pytanie: czy potrzebuje internetu żeby skorzystać z ubera (w sensie do zakończenia transakcji czy coś takiego?) czy transakcja jest tak jakby po stronie kierowcy?) Mógłby ktoś opisać jak to wygląda? Z góry dziękuję
@brusef: po stronie kierowcy, ty nic nie potwierdzasz. Dostajesz po kursie maila z trasą i ceną. Możesz jechać bez telefonu.
- 1
Wystarczy Internet do zamówienia kierowcy, później już możesz się kontaktować telefonicznie. Jeśli nie chcesz podglądać, gdzie aktualnie jest kierowca jak po ciebie jedzie, to Internet nie jest potrzebny.
Tak przynajmniej jest w Polsce. W czasie kursu nawet nie musisz mieć telefonu w aucie. Transakcja jest po stronie kierowcy
Tak przynajmniej jest w Polsce. W czasie kursu nawet nie musisz mieć telefonu w aucie. Transakcja jest po stronie kierowcy
- 5
#uber Pierwszy raz trafiłem na kierowcę Ubera, który przeklinał (jak mu zgasł silnik), nie potrafił jeździć na nawigacji, nadrobił trasę i łamał przepisy - wjechał przed taksówkę stojącą przed skrzyżowaniem na czerwonym, bo pomylił pasy... Poza tym nie kontaktował i zamiast zatrzymać się tam gdzie chcieliśmy (na parkingu), pojechał dalej według nawigacji XD
Co najlepsze specjalnie korzystałem z droższego UberSelect, żeby trafić na ogarniętego kierowcę, ale zdecydowanie NIE WARTO BYŁO!
Co najlepsze specjalnie korzystałem z droższego UberSelect, żeby trafić na ogarniętego kierowcę, ale zdecydowanie NIE WARTO BYŁO!

@DOgi: 1 gwiazdka i reklamacja, szybko wyleci z uberSelect
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Napiszę tutaj bo @wielad z jakiegoś powodu ma mnie na czarnolisto.
@leeshay: Widzisz, problem polega tylko na jednym: ty jak i wasza grupa zawodowa często zachowujecie się w chamski, nieuprzejmy sposób. Robicie sobie czarny PR, a czasami po prostu ordynarnie kłamiecie. Tak jak ty, ostatnio z tym że same i30. Niestety, gdy przedstawiłem dowód że walisz ściemę to nie chciałeś już odpowiadać. Śmiejesz się że OP nie miał kolegów.
@leeshay: Widzisz, problem polega tylko na jednym: ty jak i wasza grupa zawodowa często zachowujecie się w chamski, nieuprzejmy sposób. Robicie sobie czarny PR, a czasami po prostu ordynarnie kłamiecie. Tak jak ty, ostatnio z tym że same i30. Niestety, gdy przedstawiłem dowód że walisz ściemę to nie chciałeś już odpowiadać. Śmiejesz się że OP nie miał kolegów.
@duncanidaho2: ja najbardziej lubie argument o wypływaniu pieniędzy za granicę w przypadku ubera :D
ciekawe jakimi autami jeżdżą złotówy, polskimi? Jak oni mogą doprowadzać do takiego opływu pieniędzy za granicę!!!111oneone
ciekawe jakimi autami jeżdżą złotówy, polskimi? Jak oni mogą doprowadzać do takiego opływu pieniędzy za granicę!!!111oneone
- 1
@leeshay: Sąsiad puszcza mi głośno muzykę to ja nasram mu na wycieraczkę bardzo dorosłe naprawdę. Śmiać się z innych że reprezentują niski poziom a samemu zachowywać się w ten sam sposób.
- 4
@gali20: serio jeżdżą pasażerowie na mnożnikach? Przecież wtedy byle złotówa z postoju jest tańsza.
- 2
@gali20: Jeżdżę Uberem w Warszawie - tu nie ma problemu aby złapać kierowcę w ciągu dnia. Jednak ostatnio byłem w Gdańsku i we Wrocławiu - jakaś tragedia, praktycznie nonstop w centrum widzę podwyższone ceny a kierowców brak... O co chodzi? W ostatni weekend we Wrocławiu łatwiej było mi złapać tramwaj niż Ubera. Pomijam już kwestię tego, że Uber chciał ponad 4 złote za kilometr, a randomowa taksówka z itaxi 2,7...
#lodz #taxi #uber
Zawolam jeszcze naszego bojownika o wolnosc złotów @leeshay
W wknd mialem wesele z poprawinami w konstantynowie. Z racji ze mam kolege w uberze ro skorzystalem z jego uslug. Kurs kansas - lodz wyszedl za 20-25 zl w dowolne miejsce. Zrobilem koledze taka reklame na weselu ze zrobil kilkadziesiat kursow w dwa dni. Byl tak zadowolony ze wozil mnie za darmo cala sobote i niedziele.
Zawolam jeszcze naszego bojownika o wolnosc złotów @leeshay
W wknd mialem wesele z poprawinami w konstantynowie. Z racji ze mam kolege w uberze ro skorzystalem z jego uslug. Kurs kansas - lodz wyszedl za 20-25 zl w dowolne miejsce. Zrobilem koledze taka reklame na weselu ze zrobil kilkadziesiat kursow w dwa dni. Byl tak zadowolony ze wozil mnie za darmo cala sobote i niedziele.
- 10
@leeshay kasujesz wszystkie ktore ci nie odpowiadaja.
Jakbys chcial tanio i kulturalnie przejechac sie po lodzi to daj znac na priw podam ci numer do ubera.
Jakbys chcial tanio i kulturalnie przejechac sie po lodzi to daj znac na priw podam ci numer do ubera.
- 10
@leeshay chyba masz duzo wolnego czasu ze siedzisz na wykopie i zglaszasz komentarze. Biznesik sie nie kreci? Stoisz na postoju kolejna godzine i sie nudzisz?
- 2
#uber
Mirki będę rejestrował się jako kierowca, jeśli macie mogę zarejestrować się z Waszego refa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mirki będę rejestrował się jako kierowca, jeśli macie mogę zarejestrować się z Waszego refa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 4
@LiberalnyLibertarianin: złotówy jak zwykle na poziomie
źródło: comment_VshRVufV24ru1a4QDvlPzkFcCmuIXKck.jpg
Pobierz


















