Wpis z mikrobloga

#uberoslo
To co się wczoraj #!$%@?, zapamiętam do końca życia, ale po kolei.

- zmieniłem nazwe na insta: @crazyuberoslo tam można czasem zajrzeć! A jak dobrze pójdzie to klienci beda wrzucali swoje samojebki pod tagiem #uberoslo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przejdźmy jednak do tematu. Od kiedy jestem w #norwegia zawsze myślałem ze ludzie tutaj sa wychowani, kulturalni etc... a to #!$%@? jest #!$%@? #zalesie, czasami narzekam na ludzi w polszy, ze w polsce jak w lesie, lecz tutaj... tutaj jest jak w chlewie!

Sytuacja, wczoraj godzina 23:30 dostaje zlecenie na jedno z bardziej bogatych osiedli, cena wynajmu 50m3 startuje od 15k. Pale szlugaska, czekam na klientów, wszystko jak w najlepszym porządku. Po kilku minutach wpadaja 4 #rozowepaski, a nie sorry 3 i jeden facet udający panne. Wsiadaja, i pierwsze co to ...wow jaki duży ekran, co za zajebiste auto - ok przywykłem do tego. Zaczyna sie, selfiacze z fleszem i wyszukiwanie muzy. Przejechałem raptem 5m i laska drze jape abym sie zatrzymal! Ok.
- masz kamere? Odpowiadam jaka kamere.
- ta do cofania.
- tak mam, a co sie stalo?
- nic, otwiera drzwi i wysiada z auta.
WTF!!!
#cojapacze widze w prawym lusterku jak zdejmuje majty, kuca przy kole i zaczyna lać!

Kolezanki w pisk, telefony funkcja REC i jazda z tematem!

Tego to ja sie #!$%@? niespodziewanem! I tu sie pojawia #logikarozowychpaskow
Rozumiem, problem z pęcherzem, nie ma gdzie sie wysikac, ale


Dzisiaj zaopatrze sie w chusteczki nawilżone w razie podobnych akcji.

Dodam ze lasencja taka 8/10, przed cala akcja.

Postanowilem ze dziaj montuje gopro i bede jechal z tematem, bo zaczyna robic sie ciekawie.

#zagranico #emigracja #truestory #uber

#pokazrozowegopaska tak na poprawę humoru
localgoodness - #uberoslo 
To co się wczoraj #!$%@?, zapamiętam do końca życia, ale p...

źródło: comment_CcKbKfXS1pxmSwjFB5Uc5m1UJzJAPJZY.jpg

Pobierz
  • 26