Mirki, dosyć pilna sprawa. Czy jedzie ktoś z Was z Krakowa do EnergyLandii lub Zatora jutro rano bądź w środę rano? Szukamy wraz z kolegą transportu. Jeśli nie, to może wie ktoś chociaż ile wyniósłby nas uber (około) z KRK do Energy?
#krakow #zator #energylandia #transport #uber
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jak tu się nie w-----ć na #taxi ?
Przed chwilą przyjechało do mnie małżeństwo Francuzów, którzy wynajęli motocykl na kilka dni. Pech chciał ze wzięli taksówkę "z ulicy". Po pierwsze gość nie mógł do mnie trafić (po co komu nawigacja, przecież mam kursy z topografii miasta) i dzwonił do mnie z prośbą o wskazówki dojazdu. Gość był na tyle toporny że musiałem po nich wyjechać na motocyklu. Po drugie
phil2684 - Mirki jak tu się nie w-----ć na #taxi ?
Przed chwilą przyjechało do mnie m...

źródło: comment_CVl4kDfkYExFXCmkgVmj1lN19eE6fl9p.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj jechałem pierwszy raz z #uber. Kierowca Janusz śmieszek dziwi się że nie mam kodu, wklepal mi 50zl i fajnie, dzięki. A potem w połowie drogi pyta czy mógłby sobie do końca te 50zl wyjeździć xd śmiechlem ale gdyby nie on to zapłaciłbym 20zl za przejazd a tak miałem za free więc profit dla obu stron. #coolstory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, zapostowane przez @leeshay dokumenty w których oczerniany jest Uber, o których było ostatnio tutaj oraz tutaj, zaczęły latać na FB i zdobywać coraz większą popularność.

Poniżej link do wpisu (oraz screen - na wszelki wypadek), gdzie widnieje rzekomy raport, a jego autor twierdzi, że to właśnie on został oszukany:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1056439417819937

Jest tutaj (na wykopie) jakiś dział PR Ubera, który mógłby pociągnąć
Kropledonosa - Mirki, zapostowane przez @leeshay dokumenty w których oczerniany jest ...

źródło: comment_8mTqWzNQM3WQDWvpwXo2UERdm37NuAaA.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@welurowykoligatek temat sie przewija co jakis czas na fb
Sam osoboscie jak jeszcze nie przychodzily maile ze twoje konto zostalo uzyte na innym urzadzeniu, mialem wykonany przejazd w Bostonie, ale nie zostalo pobrane z karty.
Oczywiscie konto mialem jedno i dla kierowcy i pasazera i zostalo zablokowane, nie moglem jezdzic caly weekend, support milczal, a dopiero odblokowali mi w biurze w poniedzialek
I dlatego uber to taki syf, a raczej hiv
  • Odpowiedz