@power-weak: Jeśli ważysz normalnie i masz powyżej 170 wzrostu to nadal masz wiele większe szanse niż ja...jestem cienki jak makaron i krasnal 165. Żadna mnie nie chce bo przecież musisz mieć 7 metrów wzrostu i w barach...a nawet nie widziały blizn i skoliozy...
Foxbat - @power-weak: Jeśli ważysz normalnie i masz powyżej 170 wzrostu to nadal masz...

źródło: feel blade

Pobierz
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: nigdy do tego nie doszło i nie dojdzie bo
- Większość na tagu to są trolle, potem twoje zdjęcia przerobione by latały (patrz qew)
- Dużo osób boi się zadzwonić przed telefon o jeżdżeniu gdziekolwiek nawet nie mówiąc

A kto ma się o-----ć i tak to zrobi, tu potrzeba radykalnych zmian a spotkanie się z kimś w neta raczej by nie pomogło, tak myślę.
  • Odpowiedz