#pytanie
Czy istnieje możliwość wyłączenia proxy w Tor Browser / Da się dodać inne wtyczki do tej przeglądarki?

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@c-r-e-a-m wtyczki raczej tak bo to firefox zmodyfikowany. Co do pierwszego pytania to chodzi ci o wylaczenie transmisji p2p i uzywanie jak normalnej przegladarki?
  • Odpowiedz
@majsterV2: Podejrzewam że wolą wszczepiać elektrody do mózgów żywych ludzi bo odpada problem podtrzymywania funkcji życiowych. Taki długoletni obiekt testowy jest zbyt cenny żeby tak po prostu wyjąć mu mózg i sprawdzić ile godzin pożyje ;).
  • Odpowiedz
@noitak: Nie jest anonimowy w sensie, że można łatwo odtworzyć cały szlak jak btc szły. Ale możesz używać coraz to nowych portfeli, nie korzystać z giełd i to może zapewnić anonimowość.
  • Odpowiedz
@noitak: Blockchain Bitcoina jest jawny i publiczny, to znaczy przepływy środków między portfelami/adresami są w większości widoczne. Nie ma tam natomiast informacji o właścicielach tych adresów. Do momentu kiedy nie ma powiązania między adresem a człowiekiem, to Bitcoin jest anonimowy. Jeśli jest powiązanie, to już nie. Tak więc jeśli wypłacisz sobie kasę z giełdy na portfel BTC, to ten adres którego użyłeś jest już przypisany do człowieka (Ciebie), ale jeśli
  • Odpowiedz
#vpn #tor Poleci ktoś taniego lub darmowego vpn (najlepiej żeby był zrobiony na podstawie sieci tor)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdzie się wszyscy przenieśli ( poza więzieniem ) z cebuli? ma ktoś adres jakiegoś dobrego forum? może być na prv.
#tor
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hello Mirki pytanko #informatyka #komputery #tor
Czy jest jakiś sposób na zmianę wielokrotnie IP oprócz bramek/wtyczek proxy? Tak jak np Tor jest przeglądarką, która ma ciągle inne IP po odświeżeniu.
Ogólnie to pytanie właściwie brzmi - czy w jakiś sposób można "udawać", że się ma kilka komputerów? Tor zmienia IP, więc to jest jakieś tam rozwiązanie. VirtualBox średnio - bo IP zostaje.
Dzięki z góry za
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach