Skoro wszyscy proponują tory, to ja przypomnę coś.
Swego czasu @trashSquirrel zaprezentował jedyny słuszny projekt toru rajdów Formuły Pierwszej w Polsce.

Co myślicie? Wydaje mi się, że to niezwykle szybki tor. Formuła 1 z pewnością #wruci na niego wielokrotnie.

#f1 #kubica #prawiejaktilke #tor #powrutcontent
r.....p - Skoro wszyscy proponują tory, to ja przypomnę coś.
Swego czasu @trashSquir...

źródło: comment_SBc6BYDOlXh63XoNp5kDIfGIxfZMcwrN.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poza cebulką, runionem i maliną jakie fora aktywnie działające istnieją w torze? Najlepiej anglojęzyczne. Większość linków z wiki nie działa
Nie chodzi mi o fora dm, interesuje mnie coś więcej niż samo dm i opinie o vendorach.
#tor #darknet
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie, że jeśli będę korzystał z TORu, darknetu na zupełnie nowym sprzęcie typu tablet bez żadnych danych oraz podpięty do internetu z galerii handlowej lub parku to będę wykrywalny chociażby w małym stopniu?
#darknet #tor #informatyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Naleczik. Tak, o ile nie będziesz się łączył z netem u siebie w domu. Ale tablet kup najlepiej używany w innym mieście niż mieszkasz, bo w sklepie są kamery i jakby ktoś chciał cie odnaleźć to odnajdzie.
  • Odpowiedz
Ciekawy, nietypowy pomysł biznesowy - sieć GSM, w której cały ruch wypychany jest automatycznie przez sieć Tor: http://www.wykop.pl/link/4617991/siec-komorkowa-w-ktorej-bez-tor-a-nie-polaczysz-sie-z-internetem/. Można to oczywiście zrealizować inaczej (wirtualka jako gateway) ale tu możliwych scenariuszy ataku jest mniej. #bezpieczenstwo #security #tor #zaufanatrzeciastrona
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach