Polecam poczytać komentarze i ból d--y jak chłopy piszą że nie xD jak typ ma być chadem, mieć 190cm, zarabiać 10k minimum, mieć własne mieszkanie bo inaczej to niech s-------a to jest ok. Ale jak chłop mówi że bez cipy nie jest zainteresowany laską to szambo w------o xD
#p0lka #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow
krystian-stepaniak - Polecam poczytać komentarze i ból d--y jak chłopy piszą że nie x...

źródło: IMG_0925

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krystian-stepaniak: a niech s-------a, ja mam ponad 190 wzrostu, coś tam cwicze, zarabiam 6k do łapy w powiatowym i będąc na miami beach prawie co wyjście wieczorne na łowy wracałem lyftem na hotel z jakąś ładną latynoską po 3 minutach rozmowy a w tym kraju kwitnącej cebuli nawet nie potrafie sobie d--y znalezc xdddddd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a znasz takiego, który jak ma dziewczynę 9.5/10, to wysyła ją na operacje plastyczne? taki przykład też podała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślę, że jednym z najbardziej przykrych uczuć jest pogodzenie się z myślą, że być może spędzi się życie samotnie tylko dlatego, że nie wygląda się tak, jak chciałoby się wyglądać. Najgorsze jest poczucie, że nie miało się na to żadnego wpływu. Można stracić pracę, pieniądze czy pozycję i z czasem to odbudować. Można zacząć od nowa i odzyskać to, co się straciło. Ale kiedy człowiek zaczyna wierzyć, że został skazany na samotność
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rufurege1:

ma się poczucie utraty czegoś, czego większość ludzi doświadcza naturalnie i czego samemu może nigdy się nie zaznać.

Dla normictwa jest to nieznane, kompletnie obece odczucie, dlatego zawsze reagują agresją, gdy próbuje się to im wytłumaczyć. Syty głodnego nie zrozumie
  • Odpowiedz
@Rufurege1: rodzimy się sami i umieramy sami. To w co wierzysz to tylko głupia fantazja która ci zaprogramowali. To tylko pokrętne logika twojego mózgu że ktoś w związku jest szczęśliwy a często jest odwrotnie. Żyj normalnie bez całego tego nihilistycznego podejścia i będzie dobrze a jak ci tak bardzo samotnie to kup sobie psa może. Czasy się zmieniają ludzie się zmieniają to nie oznacza że zawsze będziesz sam a nawet
  • Odpowiedz
Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położyłem się na ziemi z zmęczenia a ten: "kolega leżakuje, może martini przynieść?"

Dlaczego wykopki uważają, że maks genetyczny, estetyki to 70kg/180cm?
Dostawałem na ten temat elaboraty na pw, że to się podoba kobietom bo ma się ABS(na siłowni widziałem jak gadają uśmiechnięte z chlopami 100kg/180cm wyżyłowane ręce i nogi), na igrzyskach bebzonów to BMI w normie i samo zdrowie. Tymczasem ja 80.5kg/183cm pisano
przegro_pisarz - Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położył...

źródło: 1000043305

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegro_pisarz: nie odpowiem Ci na to egzystencjalne pytanie, czemu jesteś taki, jaki jesteś, ale mogę odpowiedzieć na pytanie, czemu wykopki widzą maks genetyczny estetyki w proporcji 70kg/180cm. Bo to przeciętniaki, które mają swoje ogranicznia i nie potrafią zrozumieć, że ktoś może, po pierwsze - trenować ciężej i jeść mądrzej, po drugie - mieć faktycznie ten gen do sylwetki, po trzecie - trochę podkoloryzować rzeczywistość bazując na dość pierwotnych instynktach (
  • Odpowiedz