da się na faccu zrobić,żeby po naciśnięciu na ciało potwora zbierało tylko to,co chcę bez zbędnych śmieci?
#tibia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile można by dostać (w złotówkach, na Allegro) za konto na Damorze z 100 MSem z 65mlvl i ~2kk na koncie? Konto nierejestrowane, jeszcze ~2 tyg PACC, są tam na nim jakieś noob chary typu 41 RP z 85 distem czy 8 knight 82/80.
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, dzisiaj o 20:00 startuje Customa Online.
Załóż konto i odbierz darmowe punkty!

Do grona graczy dołączył Kasti, który będzie online przy starcie.

Więcej info na stronie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siema,zaczałem przygodę po 8 latach na faccu,są jakieś taski z których mogę się utrzymać na 9 poziomie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
albo jakieś poradniki dla nowicjuszy?
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok, poddaje sie. Jaki serwer z tych najlepszych ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czyli npvp ybe EU jest znosny i w miare bez toxicow?:p Harmonia, Relania? Poszedłbym na secure w sumie bo to serw na którym pierwsza postać zrobiłem w gimbazie ale pewnie zatłoczone te popularne respy bo stary :p?


#tibia
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sluchajcie miruny, z------m xD kupiłem sobie knighta na jakims brazolskim serwie do solo gry i... Mam lagi. Skusila mnie cena, gold pounch, prey sloty i inne cuda, no postac od gry fajna. Tylko co z tego jak ping taki ze po kratce sobie chodzę, wszystko dookola plynnie biega a ja klatkuje. Da się temu jakoś zaradzić? :p nawet sprawdziłem czy sa lagi i zrobiłem wcześniej postac tam, ale chyba 8 lvl chodzi
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Avenger czy Justice seeker na solo hunty z biciem paru mobów naraz?
2. Jaka miejscówkę polecacie dla 70ek z 90 swordem z sword ring?
Póki co siedzę na lionach dara i wyciągam do 490k/h.
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia
Moje konto zostalo zamrozone. Nie mam pojecia czemu... ¯\_(ツ)_/¯
Gram niecale 2 miesiace

Spotkal sie ktos z tym?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzieki :)
Juz napisalem. Czekam, az sie odezwa.
Ale wiesz. Na wykopie tez trzeba bylo sie pozalic.

Bo nie bardzo ogarniam jak mozna komus blokowac konto bez zadnego komunikaty (dowiadujesz sie przy logowaniu) i bez zadnego powodu.
W razie zazalen pisz na supposrt.com
  • Odpowiedz
@Nikron: Mam na każdym komputerze klienta i po prostu się loguje. Hotki raz ustawiłem i tak mam. Wiadomo, w pracy czy u rodziców nie mam pełnej gamy hotów bo tam loguje się tylko aby iść na wz, sprawdzić jakieś bossy, odebrać nagrodę dzienną czy pozabijać jakieś gówna do bestiarki/hunting taska typu trolle.
  • Odpowiedz
Ktoś chętny na wymianę na Itemy? Mam 120 rp na securze, full set na ten level, softy, jakieś 5kk Golda etc. Ktoś by chciał się powymieniac na coś na Relanii? Chce zacząć tam gre ale głupio tak bez itemow

#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach