Cześć mirki i mirabelki.

Minęły kolejne dwa tygodnie, minął kolejny sprint prac nad moim serwisem - https://www.tibia-statistic.com , zatem chciałem podzielić się z wami informacjami co udało się zrealizować i nad czym planuje pracować w kolejnym sprincie. Co do postępów z ostatnich dwóch tygodni - pracowałem mocno nad poprawkami do Boss Huntera (mechanizm wyliczający prawdopodobieństwa wystąpienia bossów), poprawki graficzne oraz wstęp pod pozycjonowanie się.

Głównie prace w obszarze predykcji bossów, polegały na refaktoryzacji
qbfrost - Cześć mirki i mirabelki. 

Minęły kolejne dwa tygodnie, minął kolejny spr...

źródło: comment_16169327018avnLaQHbmYbCUdrd7abYV.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dawna obczajam tag #tibia ale raczej anonimowo. Chcę wrócić do gry po dwuletniej przerwie. Gram 581 rp ze 126 distem i 35 mlvl. Nie mam pojęcia za co się zabrać. Kiedyś katowało się bibliotekę w th. Teraz będę zaczynał od gry solo, żeby trochę się ograć i poznać ludzi. Nie mam pojęcia jakie mam eq. Na pewno nie jakieś najgorsze. Czuję demencję. Przerwa była trochę za długa. Wiem, że
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KiedysBedeMarynarzem
@Anmo spokojnie już rosha możesz bić na tym lvlu przy takich skillach,, w zależności od seta full utito/half.
Oprócz tego solo bez zmian asurki, cobry -1, catasy, wcześniej wspomniane rosha.
Typowo tylko pod hajs to z pewnością wereliony, werehyeny.

Th to już zostaja roteny bądź krater, cobry, issavi
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: są bezużyteczne na bossy + ludzie wolą biegać bez strachu, że dostaną bułę bez utamki i spadną (zresztą na utamce to też możliwe)
Jak dla mnie EK lepszy, choć RP z dobry skillem zrobi tylko trochę gorszy profit, ale RP to spacja (target), ava, mas san, gmp i exura gran san/exura gran a ekiem spacja (target) utito tempo + exori gran + exori mas/min + exori i w tym
  • Odpowiedz
@moniek9: Ja bym tu bardziej patrzył na questy, ponieważ zabierają dużo czasu np takie jak wote, new frontier, explorer society, ape city, ice island. Drugą rzeczą, może nawet ważniejszą i bardziej czasochłonną są charmy. Zazwyczaj na takim levelu ludzie sprzedają chary bez charmów, jak już jest jeden to nie jest źle, jak są 2 to już super moim zdaniem. Magic lvl też jest ważny, ten 88 jakiś mega wysoki nie
  • Odpowiedz
478 RP na Damorze, wystawiony wczoraj, aukcja kończy się jutro. Nie grałem od dawna w tibie, ale cena chyba spoko (od 4900tc) patrzac po podobnych lvlach na tym samym świecie.
#tibia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrocilbym do #tibia, ale jak myślę że już takie otsowe levele są to aż żal wracać na dwusetny XD lata świetlne expa za wszystkimi

ale to się stanie z każda gra bez lvl capa/restartu progresu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam 50lvl sorca i 52 mlvl. Wzialem task na ice golemy i crystal spidery.
O ile golemy ora sie latwo to kurde te crystal spidery mnie przerazaja. Czytalem na wiki, ze 50 sorc powinien dawac rade je n---------c, ale kurde chyba nie umiem xD

Z 1 daje sobie rade. Uciekajac w kolko (boje sie zlurowac wiecej) i walac one target z tego energy strike i leczac sie exura. No ale w tym tempie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nikron: druga sprawa to skille, eq i umiejętności

ja EKiem też narzekałem, że taski nie są dostosowane pod mój lvl

teraz już wiem, że jakbym miał lepsze skille, eq i moje dzisiejsze umiejętności, to pewnie dawałbym radę – no cóż, taka gra.

za to w duo z druidem bylo już spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nikron: na takim małym lvlu lepiej się przenieść wcześniej, tzn zacząć nową grę, zakładaj już chara na docelowym serwerze albo poszukaj już na bazarze czegoś z dobrym mlvl (do 100tc już kupisz coś fajnego) bo potem transfer 750tc będzie Cię kosztował a prędzej czy później do tego dojdzie
  • Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś PVP i te ikonki po chłopsku ?

Wczoraj miałem taką sytuację, że black skull uwalił typa bez czaszki pod depo. Minęła minuta a black skull sobie wszedł do PZ - to dlaczego nie miał 15 min PZ.

Czy teraz jest tak, że np. bije mnie PK i ja się z nim bije to mogę wejść do depo ?

Jak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kodecss: jak bije Cie ktos ze skulem, to mozesz go bic tez (bronisz sie) i mozesz wejsc do depo caly czas, nawet jak go zabijesz, bo to nie ty jestes agresorem.
tego blac skula musial ten ktos zaatakowac pierwszy, on go zabił tak jakby w obronie wiec moze wejsc do depo chociaz ma blackskula

jesli ktos ma skulla i go zabijesz (on Cie noe atakowal, ty uderzyles go pierwszy) to
  • Odpowiedz
Cześć,

przyszedłem się pochwalić małym update do mojego projektu pythonowego o char baazaar, a mam wrażenie że niektórzy z was korzystają z niego korzystają

Do stronki dodałem zakładke Top 10 - gdzie możemy sobie dla róznych okresów podejrzeć top 10 aukcji w róznych kategoriach
http://tanalyst.pl/top10
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach